Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 3GS: White or black?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   manos112

manos112

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 23:30

Συγνωμη για το νεο τοπικ αλλα δεν μπορω να διαβασω ολα αυτα τα τοπικ :blush: λοιπον την Πεμπτη θα παω να παρω το iPhone 3gs (ειχα το 3g παλια) των 32gb τι να παρω ασπρο η μαυρο χρωμα???? Επισης το ασπρο αληθευει οτι δεν αφηνει γρατζουνιες στο πισω μερος του?(με ενδιαφερει πολυ)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 23:41

σαν 3g τι χρωμα ειχες; εαν θελεις να αλλαξεις παρε το αντιθετο.. εγω αυτο εκανα και δεν το μετανιωσα.. :)

#3   manos112

manos112

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 23:44

Ειχα το μαυρο, σκεφτομαι πολυ να παρω το ασπρο....το ασπρο αφηνει γρατζουνιες στο πισω μερος?

#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/02/2010 - 23:47

και τα δυο αφηνουν αλλα στο μαυρο φαινονται περισσοτερο.. εγω ειχα ασπρο και μετα πηρα μαυρο .. μια χαρα ειναι.. και τα δυο.. θεμα γουστου ειναι.. :)

#5   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/02/2010 - 23:58

To άσπρο θα το βρεις πιο εύκολα στα καταστήματα γιατί οι περισσότεροι αγοράζουν μαύρο

Έχω ακούσει ότι το άσπρο κιτρινίζει με τη χρήση... Εμένα το μαύρο μου φαίνεται πιο διαχρονικό, σοβαρό και κομψό πάντως.

Είναι θέμα προσωπικού γούστου.

Όπως σου είπε ο DINFUN ίδιες γρατζουνιές κάνουν αλλά στο μαύρο που είναι πιο γυαλιστερό φαίνονται πιο εύκολα. Αν σε ανησυχούν οι γρατζουνιές παίρνεις ένα invisible skin για το πίσω μέρος και ησυχάζεις είτε έχεις άσπρο είτε μαύρο.

#6   IMarios

IMarios

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 04/02/2010 - 00:29

Σπερα..εγώ θα έπαιρνα το μαύρο γιατί εμένα προσωπικά δεν μου αρέσει αυτή η διχρωμια μαύρο μπροστά άσπρο πίσω . Όταν ήταν να πάρω το δικό μου είχα μπει και γω σ´αυτο το παιχνίδι, είδα κάποιες φωτογραφίες που με τρομαξαν κάπως. πχ. Ραγισματα στο πίσω μέρος του ασπρου.. Ότι και να πάρεις καλοριζικο..

#7   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/02/2010 - 15:09

Αν και καθυστερημενα, αυτο θα το πω γι αυτους που σκεφτονται να παρουν τωρα iphone :

W Η Ι Τ Ε φυσικα. Ειναι δυνατον να παρεις ferrari σε αλλο χρωμα εκτος το κοκκκινο? Αυτο ακριβως ισχυει και για το μηλο, το ασπρο ειναι το χρωμα του! :D

(Πολυ ωραιο και το μαυρο, αλλα ασπρo και apple πανε μαζι) Ειναι σαν να τρως κοτοπουλο χωρις πατατες. Γινεται? Δεν γινεται! :D

#8   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/02/2010 - 15:14

Η apple πλέον σε όλες τις συσκευές της και στα καταστήματα της χρησιμοποιεί το inox το γυαλί και το ξύλο .. δεν ασχολείται με το λευκό .. Απλή ενημέρωση .. Οπότε οποίο και να αποφασίσει όμορφο θα ' ναι !

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 07/02/2010 - 15:15


#9   manos112

manos112

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/02/2010 - 15:15

Πριν 3 μερες πηρα το iPhone 3gs 32 gb white! και μπορω να πω οτι ειναι καταπληκτικο χρωμα το ασπρο και του παει! παλια ειχα το 3g σε μαυρο οποτε εκανα μια αλλαγη ::)

#10   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 07/02/2010 - 17:23

Η apple πλέον σε όλες τις συσκευές της και στα καταστήματα της χρησιμοποιεί το inox το γυαλί και το ξύλο .. δεν ασχολείται με το λευκό .. Απλή ενημέρωση .. Οπότε οποίο και να αποφασίσει όμορφο θα ' ναι !


Δεν ξερω τι κανει τωρα, παντως το μηλο της ασπρο ειναι;) Εννοειται πως και τα 2 ειναι ωραια. Εγω την προσωπικη μου αποψη κατεθεσα.

+κατι τελευταιο. Το μαυρο ειναι πολυ ωραιο χρωμα, αλλα πολυ ευαισθητο. Φαινονται ολες οι γρατζουνιες. Αρα + ενας ακομα λογος για ασπρο ειναι οτι δεν φαινονται οι γρατζουνιες και μιλαω απο προσωπικη εμπειρια που φαινονται μονο στο νικελ μηλαρακι και τα γραμματα.

Τελευταία επεξεργασία από: georgeVLS, 07/02/2010 - 17:30





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες