Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Συχνές αποσυνδέσεις από το WiFi στο σπίτι


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2018 - 17:06

Ξέρω τα βασικά από μόντεμ,και φοβάμαι μην τα κάνω χειρότερα αν πειραξω τις ρυθμίσεις.δεν θα ασχοληθώ παραπάνω γιατί το κάνει μόνο στο παιχνίδι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/01/2018 - 18:48

Ξέρω τα βασικά από μόντεμ,και φοβάμαι μην τα κάνω χειρότερα αν πειραξω τις ρυθμίσεις.δεν θα ασχοληθώ παραπάνω γιατί το κάνει μόνο στο παιχνίδι.

Αν έχεις κανένα φίλο που είναι μαμούνι μπορεί να σε βοηθήσει πάνω σε αυτό το κομμάτι αλλά ξέρεις επειδή ψάχνουμε ψύλλο στα άχυρα δεν είναι εύκολο να βρεθεί και η λύση .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#33   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2018 - 19:20

Ακριβώς έτσι είναι Κώστα.

#34   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 05/01/2018 - 19:30

Ακριβώς έτσι είναι Κώστα.

Δοκίμασες  να το κάνεις διαγραφή το δίκτυο να κάνεις ένα hard reset και να ξανά συνδεθείς?


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#35   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 05/01/2018 - 23:16

Ξέρω τα βασικά από μόντεμ,και φοβάμαι μην τα κάνω χειρότερα αν πειραξω τις ρυθμίσεις.δεν θα ασχοληθώ παραπάνω γιατί το κάνει μόνο στο παιχνίδι.

Δεν υπάρχει να κάνεις κάτι απο εκεί, γιατί πολύ απλά δεν είναι θέμα του Router, ούτε του τηλ.

 

Υποτίθεται θα διορθωθεί και αυτό κάποια στιγμή.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#36   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/01/2018 - 23:22

Κώστα,επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου,διαγραφή του δικτύου WiFi,και μόλις έκανα και hard reset.τιποτα.
Νίκο το κατάλαβα και κάθομαι στα αυγά μου,περιμένοντας υπομονετικά την αναβάθμιση.:))

#37   leonnino

leonnino

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/01/2018 - 13:22

Κώστα,επαναφορά στις ρυθμίσεις δικτύου,διαγραφή του δικτύου WiFi,και μόλις έκανα και hard reset.τιποτα.
Νίκο το κατάλαβα και κάθομαι στα αυγά μου,περιμένοντας υπομονετικά την αναβάθμιση.:))



Τα tplink έχουν ένα θέμα με τα iphone στη δουλειά σε ένα tplink reapeter που έχουμε, όλοι με iphone δεν μπορούν να συνδεθούν ή συνδέονται με δυσκολία, η μόνη λύση είναι να βάλουμε μεσολαβητη http αυτόματα. Ίσως να φταίει η αναβάθμιση της Apple για το crack μέσω wifi

#38   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/01/2018 - 15:49

Ναι μάλλον ισχύει αυτό που λες.με το netgear που έχω τώρα έχω ελάχιστες έως μηδαμινές αποσυνδέσεις.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες