Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Παραπάνω από 11 οθόνες?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/02/2010 - 11:48

Παιδιά έχω κάνει advanced search προσπαθώ να βρω μια μέθοδο που να μπορώ να αποκτήσω παραπάνω απο 11 Οθόνες Springboards και δεν μου επιστρέφει αποτελέσματα. ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή? έχω jb κινητό

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/02/2010 - 12:23

ριξε μια ματια εδω

#3   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/02/2010 - 12:41

ευχαριστω για την απαντηση αλλα το εχω διαβασει αυτο το τοπικ και το καταφερα με αυτον τον τροπο. αλα το προβλημα με αυτο ειναι οτι αν κανεις sync me to itunes tote χανεται η οθονη. σου παραθετω και ενα σχολιο απο το τοπικ αυτο :
"Παιδιά προσοχή!! Αν κάνετε sync με το iTunes στις εφαρμογές σας, όλες οι έξτρα καρτελες χάνονται και πρέπει να ξανακάνεις την διαδικασία από την αρχή!
Εγώ την πάτησα ! "
οποτε καποια ενναλακτικη ?

#4   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/02/2010 - 12:45

η αληθεια ειναι πως δεν το ειχα διαβασει αυτο... δεν υπαρχει καποιος αλλος τροπος απο οσο ξερω.. αν εχεις τοσες πολλες εφαρμογες που ξεπερνανε τις 11 σελιδες γτ δεν χρησιμοποιεις το categories για να χεις κ το κεφαλι σου ησυχο?

#5   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/02/2010 - 13:32

αυτο εβαλα φιλε μολις και τα σπαει. αν και διαβασα απο αλλο τοπικ οτι εχει τα προβληματα του με restore kai update, χωρις να εχω προσωπικη εμπιρια θα βγαλω εν καιρο τα συμπερασματα μου

#6   minakiii

minakiii

    iPH Addict

  • 814 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 04/02/2010 - 13:52

1ον είμαι φίλη..
2ον θα έχεις πρόβλημα αν κάνεις ή update ή restore from back up γτ θα σου περάσει τις ρυθμίσεις που είχες απο πριν, δλδ τις εφαρμογές που είχες μέσα στις κατηγορίες που έχεις δημιουργήσει δεν θα στις εμφανίζει..

#7   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/02/2010 - 14:30

Εγώ έχω 13 σελίδες και δεν έχω κάποιο πρόβλημα με το itunes , μια χαρά γίνεται ο συγχρονισμός και δεν μου πειράζει τις σελίδες!
Χθες έκανα με 12 που είχα και δεν άλλαξε κάτι , θα κάνω και αργότερα και θα σας πω τώρα με την παραπάνω σελίδα που έχω τώρα!
Ελπίζω να μην χρειάζεται κάθε φορά να πρέπει να κάνουμε τα ίδια... damn you Apple... >:(

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 04/02/2010 - 14:31


#8   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/02/2010 - 16:13

Τελικά και μετά τον συγχρονισμό με το iTunes ΔΕΝ πειράχτηκαν οι σελίδες που έχω βάλει παραπάνω!! (στις 13 έχω φτάσει)
Οπότε μην ανησυχείτε όσοι έχετε προσθέσει παραπάνω σελίδες και θέλετε να κάνετε και συγχρονισμό!!! :)
(Έχω την τελευταία έκδοση στο iPhone και στο iTunes)
Για όποιον δεν κατάλαβε, αναφέρομαι στον φίλο hci1999 , που είπε παραπάνω ότι..

.....
"Παιδιά προσοχή!! Αν κάνετε sync με το iTunes στις εφαρμογές σας, όλες οι έξτρα καρτελες χάνονται και πρέπει να ξανακάνεις την διαδικασία από την αρχή!
Εγώ την πάτησα ! "
οποτε καποια ενναλακτικη ?


Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 06/02/2010 - 16:17





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες