Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τι θήκη προτείνετε για iPhone 3Gs


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 14:58

Tι εννοείς pouch? Προτείνετε μου κάτι θήκες, σαν αυτή τη diesel που πρότεινε πάνω ο φίλος..

Ωραία μου φαίνεται αλλά αν μπορεί κάποιος που την έχει να μου πει αν είναι λεπτή και όχι χοντροκομμένη και αν βγαίνει εύκολα και γρήγορα το κινητό χωρίς να τραβάω κάτι κορδόνια και να σφηνώνεται πολύ μέσα στη θήκη.. (δεν θέλω τύπου πορτοφόλια)

ΥΓ.: Τη θήκη αυτή τη diesel μπορώ να τη βρω στο Πλαίσιο ή σε ελληνικά μαγαζιά? ¨Η κάπου με αντικαταβολή?? Θα προτιμούσα χωρίς πιστωτική ή να χρεωθώ από το account μου στο iTunes, αν γίνεται.. Ή μήπως την πουλάνε και σε καταστήματα diesel εδώ στην Αθήνα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:05

Εγώ έχω αυτήν http://www.switcheas...php?color=black πολύ ωραία αίσθηση αφήνει και δεν κάνει το κινητό τρομερά ογκώδες σου δίνει μια στιβαρή αίσθηση :P έχει και αρκετά συμπράγκαλα μαζί που είναι καλοδεχούμενα :P

πο πο τούμπανο η θήκη :P πόσο πάχος έχει?1 μέτρο? :D

#18   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:06

Tι εννοείς pouch? Προτείνετε μου κάτι θήκες, σαν αυτή τη diesel που πρότεινε πάνω ο φίλος..

Ωραία μου φαίνεται αλλά αν μπορεί κάποιος που την έχει να μου πει αν είναι λεπτή και όχι χοντροκομμένη και αν βγαίνει εύκολα και γρήγορα το κινητό χωρίς να τραβάω κάτι κορδόνια και να σφηνώνεται πολύ μέσα στη θήκη.. (δεν θέλω τύπου πορτοφόλια)

ΥΓ.: Τη θήκη αυτή τη diesel μπορώ να τη βρω στο Πλαίσιο ή σε ελληνικά μαγαζιά? ¨Η κάπου με αντικαταβολή?? Θα προτιμούσα χωρίς πιστωτική ή να χρεωθώ από το account μου στο iTunes, αν γίνεται.. Ή μήπως την πουλάνε και σε καταστήματα diesel εδώ στην Αθήνα?


Κοίτα...αν πάρεις κάτι που βγαίνει εύκολα το τηλ απο μέσα, τότε αυτό μπορεί να σου συμβαίνει και όταν δεν το θέλεις, πχ οταν το κρατάς (με το pouch)...σκεψου το λίγο.
Τωρα συμβουλές δεν μπορώ να σου δώσω για κάτι που δεν έχω δοκιμάσει.
Απο την άλλη μην φοβάσαι την πιστωτική αφου υπάρχει το paypal...δεν κινδυνεύεις, πιστεψε με.
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#19   Deviance

Deviance

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:09

πο πο τούμπανο η θήκη :P πόσο πάχος έχει?1 μέτρο? :D


Κιωμος είναι διαφορετική από κοντά και εγω φοβόμουν ότι θαταν τεράστια και άλλα τέτοια άλλα είναι νορμάλ, αμα εχεις δοκιμάσει τις general λαστιχένιες θήκες ίδιο πράγμα είναι

#20   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:11

χμμ ενδιαφέρον τότε.γτ την βλέπω τεράστια.αν είναι όπως τα λές θα πάω σε άμεση αγορά.και ο θεός βοηθός

#21   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:13

Κοίτα...αν πάρεις κάτι που βγαίνει εύκολα το τηλ απο μέσα, τότε αυτό μπορεί να σου συμβαίνει και όταν δεν το θέλεις, πχ οταν το κρατάς (με το pouch)...σκεψου το λίγο.
Τωρα συμβουλές δεν μπορώ να σου δώσω για κάτι που δεν έχω δοκιμάσει.
Απο την άλλη μην φοβάσαι την πιστωτική αφου υπάρχει το paypal...δεν κινδυνεύεις, πιστεψε με.


Δεν φοβάμαι, απλώ είχα βγάλει μια χρεωστική για αγορές από το app store και τώρα μου τέλειωσε και θέλω να αποφύγω να βγάλω κι άλλη τώρα.. Γι αυτό το λέω..
Καλά δεν εννοώ να βγαίνει με το παραμικρό... αλλά να μην σφηνώνεται πολύ και να κάνω τόση ώρα να το βγάλω και να χάνω τις κλήσεις όπως σε μια θήκη που έχω τώρα :lol: , αλλά εννοώ να είναι λεπτή κυρίως και να βγαίνει όσο πιο εύκολα γίνεται και γρήγορα.. Εξάλλου δεν την χρησιμοποιώ πολύ.. Απλώς για να μην πετάω το κινητό χύμα στο αυτοκίνητο ή στην τσέπη, ή στο τραπέζι μια καφετέριας πχ και γραντζουνιέται ή πεσουν τπτ νερά από βροχή κτλ
Με ενδιαφέρει πολύ και η εμφάνιση.. και η diesel αυτή μου άρεσε αρκετά..

Τελευταία επεξεργασία από: Alex0077, 04/02/2010 - 15:13


#22   Deviance

Deviance

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:19

χμμ ενδιαφέρον τότε.γτ την βλέπω τεράστια.αν είναι όπως τα λές θα πάω σε άμεση αγορά.και ο θεός βοηθός


Κοίτα είναι προσωπική άποψη μην σε κάψω αλλά και εμένα με ενοχλεί ο όγκος και είχα επιστρέψει στο παρελθόν θήκες για αυτόν τον λόγο και αυτή ειναι σε νορμαλ πλαίσια και αυτό που μου αρέσει όπως προανέφερα είναι η στιβαρή αίσθηση που αφήνει

Τελευταία επεξεργασία από: Deviance, 04/02/2010 - 15:19


#23   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:22

Δεν φοβάμαι, απλώ είχα βγάλει μια χρεωστική για αγορές από το app store και τώρα μου τέλειωσε και θέλω να αποφύγω να βγάλω κι άλλη τώρα.. Γι αυτό το λέω..
Καλά δεν εννοώ να βγαίνει με το παραμικρό... αλλά να μην σφηνώνεται πολύ και να κάνω τόση ώρα να το βγάλω και να χάνω τις κλήσεις όπως σε μια θήκη που έχω τώρα :lol: , αλλά εννοώ να είναι λεπτή κυρίως και να βγαίνει όσο πιο εύκολα γίνεται και γρήγορα.. Εξάλλου δεν την χρησιμοποιώ πολύ.. Απλώς για να μην πετάω το κινητό χύμα στο αυτοκίνητο ή στην τσέπη, ή στο τραπέζι μια καφετέριας πχ και γραντζουνιέται ή πεσουν τπτ νερά από βροχή κτλ
Με ενδιαφέρει πολύ και η εμφάνιση.. και η diesel αυτή μου άρεσε αρκετά..


Ε πάρε αυτήν αγορίνα μου να την φχαριστηθείς! Αφου αυτή σου αρέσει...κάνε το κέφι σου.
Ωραια είναι πάντως για pouch...
Κοντες μπαλιες και γρηγορες

#24   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:24

Nαι, αλλά ρωτάω αν ξέρει κανείς αν μπορώ να τη βρω σε κάποιο κατάστημα diesel, ή plaisio και αν είναι χωρίς κορδόνια και μ*****ς και όχι χοντροκομμένη αν ξέρει κάποιος.. Ελπίζω να μπορέσω να αποφύγω το paypal και τις τράπεζες για να μην βγάλω paypal για μια θήκη :lol:

#25   Deviance

Deviance

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:35

Άμα έχεις βγάλει μια φορά προπληρωμένη δεν χρειάζεται να ξανα βγάλεις απλά go γέμισε την και κανε την αγορά σου

#26   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 15:56

Δεν μου έχει πάντως την Ελλάδα στις επιλογές..
Από ότι ξέρω, γενικά η apple δεν στέλνει στην Ελλάδα παραγγελίες..

#27   mania3891

mania3891

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 16:09

Αν ψαχνεις κατι παρομοιο μετην diesel που ειδες παραπανω,θα σου προτεινα να πας στον γερμανο να παρεις μια θηκη bugatti.Την εχω μηνες τωρα και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.Βγαινει πολυ ευκολα αλλα για να φυγει απο μονο του το κινητο αποκλειεται.Ειναι απλη μαυρη,οχι δερμα,σαν καστορ και την πηρα 15 ευρω θυμαμαι.Καπου σε αλλο καταστημα την ειδα και προχθες 10 ευρω,αλλα δεν θυμαμαι ποιο.
Οσο για μεμβρανη στην οθονη οσες εχω δοκιμασει δεν μου αρεσαν.Αλλαζει η αισθηση της οθονης πολυ.Αποψη μου βεβαια.Ετσι το εχω χωρις και μεχρι στιγμης εχει φαει 3 καλα πεσιματα,εχει κανει και ενα μπανακι μεσα σε πιατο σουπας γεματο με νερο κι ομως ακομα ειναι σαν καινουριο.

#28   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 16:11

Έχει πολλές θήκες diesel στο Golden Hall μου παν στο τηλέφωνο... ελπίζω να έχουν κι αυτή.. Γύρω στα 40 ευρώ τιμή.

#29   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 04/02/2010 - 16:25

.......,εχει κανει και ενα μπανακι μεσα σε πιατο σουπας γεματο με νερο κι ομως ακομα ειναι σαν καινουριο.


Τώρα που είπες για την βουτιά στο πιάτο , μου θύμισες άλλη μια βουτιά που θα μείνει στην ιστορία! (δες εδώ) :P

Πάντως παιδιά γίνεται χαμός με τις θήκες, μιλάμε χάνεσαι τόσο πολύ στις επιλογές που έχεις , που στο τέλος δεν παίρνεις καθόλου!
Πολύ αρνητικό πάντως οι υψηλές τιμές που κοστίζουν εδώ στο Ελλάντα και το γεγονός ότι οι ποιοτικές/φτηνές βρίσκονται μόνο από εξωτερικό!

Τελευταία επεξεργασία από: JohnHasio, 04/02/2010 - 16:27


#30   marian

marian

    iPH Addict

  • 894 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 04/02/2010 - 17:57

χμμ ενδιαφέρον τότε.γτ την βλέπω τεράστια.αν είναι όπως τα λές θα πάω σε άμεση αγορά.και ο θεός βοηθός


Φαντάσου ότι την έχω και εγώ που είμαι κοπέλα...

Άρα δεν είναι τεράστια!!! :lol:

Εγώ βέβαια την έχω σε rose. :P

Είναι πολύ ιδιαίτερη και δεν σου κάνει το κινητό να φαίνεται ογκώδες. Προστατεύει όλο το κινητό παντού εκτός από το switch για αθόρυβο, την κάμερα, και το jack connector. Σου έχει μέχρι και προστατευτικό για το usb connector που είναι σημαντικό γιατί εκεί είναι ο αισθητήρας υγρασίας της apple :P

Eγώ την πήρα από το fnac στο mall 25€ και δίνει δώρο 2 προστατευτικά οθόνης, μια βάση για να βλέπεις βίντεο, πανακι καθαρισμού και ένα dock connector

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες