Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Απαράδεκτη Cosmote


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1 μήνυμα σε αυτό το θέμα

#1   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/03/2018 - 12:02

Το σπίτι μου είναι υπόγειο με αποτέλεσμα να μην έχω καλό σήμα, έχω λοιπόν και από Vodafone και από cosmote τα μηχανήματα για το σήμα.

Την Τετάρτη λοιπόν το μηχάνημα της cosmote σταμάτησε να λειτουργεί, μετά από άπειρες επικοινωνίες reset του μηχανήματος ενέργειες από πλευράς cosmote έρχεται το Σάββατο sms που με πληροφορεί ότι το αίτημα μου προχωράει και θα επικοινωνήσουν μαζί μου ξανά.

Με καλεί σήμερα το πρωί λοιπόν υπάλληλος ο οποίος αφού του εξηγώ ότι έχουμε κάνει τα πάντα οπότε προφανώς το μηχάνημα χάλασε, με πληροφορεί ότι άπαξ και χαλάσει το μηχάνημα δεν κάνουν αντίκατασταση γιατί δεν έχουν!!!!!

Και η αλητεία τους πάει ακόμη παραπέρα ότι κύριε πλέον έχουμε το VoLTE και το VoWIFI και ότι αν δεν το υποστηρίζει η συσκευή σας κόψτε το λαιμό σας η αγοράστε άλλη συσκευή.

Τι να πω πλέον έχουμε φτάσει την εξυπηρέτηση πελατών σε άλλο επίπεδο.





Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/03/2018 - 13:00

Το σπίτι μου είναι υπόγειο με αποτέλεσμα να μην έχω καλό σήμα, έχω λοιπόν και από Vodafone και από cosmote τα μηχανήματα για το σήμα.

Την Τετάρτη λοιπόν το μηχάνημα της cosmote σταμάτησε να λειτουργεί, μετά από άπειρες επικοινωνίες reset του μηχανήματος ενέργειες από πλευράς cosmote έρχεται το Σάββατο sms που με πληροφορεί ότι το αίτημα μου προχωράει και θα επικοινωνήσουν μαζί μου ξανά.

Με καλεί σήμερα το πρωί λοιπόν υπάλληλος ο οποίος αφού του εξηγώ ότι έχουμε κάνει τα πάντα οπότε προφανώς το μηχάνημα χάλασε, με πληροφορεί ότι άπαξ και χαλάσει το μηχάνημα δεν κάνουν αντίκατασταση γιατί δεν έχουν!!!!!

Και η αλητεία τους πάει ακόμη παραπέρα ότι κύριε πλέον έχουμε το VoLTE και το VoWIFI και ότι αν δεν το υποστηρίζει η συσκευή σας κόψτε το λαιμό σας η αγοράστε άλλη συσκευή.

Τι να πω πλέον έχουμε φτάσει την εξυπηρέτηση πελατών σε άλλο επίπεδο.





Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Ούτε με αίτηση σε άλλο πάροχο ξυπνάνε. Εγώ δεν τα βρήκα μαζί τους για 5 ευρώ το μήνα σε συμβόλαιο. Ζήτησα να γίνουν και οι δύο αριθμοί με κάρτα αν και τους προειδοποίησα πως θα πάρω όλους τους αριθμούς που είχα στην cosmote(6 αριθμούς) και θα τους σπάσω σε όλα τα υπόλοιπα δίκτυα να έχουν να με θυμούνται.

 

 

Νομίζω femtocell αναζητάς. Δεν βλέπεις κατά ebay πλευρά?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες