Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Καλος σας βρήκα παιδια...καίγομαι


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   zAa9

zAa9

    iPH newbie

  • 0 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 16/06/2018 - 10:13

Γειαα σας παιδι,εχω ενα μεγαλο προβλημα και δεν ξερω πως χρησιμοποιούμε την εφαρμογή γι'αυτό το γραφω εδω...πριν 1 χρόνο εκανα συμβόλαιο με την βονταφον,ολα καλα πληρωνα κανονικα κλπ..ομως Επειδή μετακόμισα σε πολυκατοικία με ίντερνετ δεν την χρειαζόμουν πλεον και επειδη ειμαι φοιτήτρια ειναι περιττά εξοδα..πηγα λοιπον να ζητησω διακοπη του συμβολαίου ακιτου μου ζητουσαν 100€ και επειδή ήμουν αφραγκη γενικα, δεν ξανα ασχολήθηκα με το θεμα.Ομως αυτοι συνέχιζαν και μου έστελναν λογαριασμούς καθε μηνα αλλα ελεγα ντάξει απλα θα μου το κόψουν στο τελος και θα με αφήσουν ήσυχη... Σήμερα ομως μου ήρθε κληση οτι την Δευτέρα θα μου ερθει εξώδικο και κατι μου ειπε για 400€ με τα εξοδα αποστολής και εχω τρομάξει λίγο...αρχικα ειναι αληθεια Ότι μπορούν να με πανε δικαστήρια η το κανουν για να με τρομάξουν? Και αν παω να τα πληρώσω θα με αφήσουν ήσυχη?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 16/06/2018 - 10:18

Αν είχες υπογράψει συμβόλαιο δεν μπορούσες έτσι απλά να σταματήσεις να πληρώνεις ,το σωστό είναι να πας σε ένα κατάστημα και εκεί να βρεθεί μια οριστική λύση .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#3   ikaros13

ikaros13

    iPH Contributor

  • 1.407 μηνύματα

Δημοσίευση 16/06/2018 - 17:01

Τα έξοδα δικαστηρίου είναι παραπάνω από αυτά που ζητάνε όποτε δεν τους συμφέρει.. Όπως και να έχει αν δεν θες να το τραβήξεις με λαμογια μπορείς να ζητήσεις κάποιο διακανονισμό


Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες