Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Οργάνωση Φωτογραφιών IOS11


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   DrMacNamara

DrMacNamara

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/06/2018 - 16:17

Υπάρχει κάποιος τρόπος (απο itunes, app etc) που να μπορω μα οργανωνω τις φωτογραφιες μου σε φακελους με δικη μου ονομασια (πχ. διακοπες 2017)....Εχω κανει ενα set up as a new iphone και εχω κανει back up ολες τις φωτο μου στο desktop....Πριν ξαναμπουν μεσα μηπως υπαρχει κατι που μπορω να κανω για τα παραπνω....Καθε προταση δεκτη!!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   TinyTheBlackDog

TinyTheBlackDog

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/06/2018 - 16:38

Κατέβασε το Slidebox

Μέσω αυτού, δημιουργείς tag και συνδέεις τις φωτογραφίες σου με αυτά...

Έτσι θα έχεις την ψευδαίσθηση των φακέλων (καθώς δεν υποστηρίζει κάτι τέτοιο η Μηλιά)



#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/06/2018 - 23:23

Υπάρχει κάποιος τρόπος (απο itunes, app etc) που να μπορω μα οργανωνω τις φωτογραφιες μου σε φακελους με δικη μου ονομασια (πχ. διακοπες 2017)....Εχω κανει ενα set up as a new iphone και εχω κανει back up ολες τις φωτο μου στο desktop....Πριν ξαναμπουν μεσα μηπως υπαρχει κατι που μπορω να κανω για τα παραπνω....Καθε προταση δεκτη!!!!

Φτιάξε φακέλους με τις ονομασίες που θες στο PC σου και επέλεξε τους μετά απο iTunes στο Summary της συσκευής να κάνεις συγχρονισμό.

 

Εναλλακτικά, απευθείας με Syncios, iTools.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4   nikolas81

nikolas81

    iPH Member

  • 204 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/06/2018 - 09:19

Διαφορετικα χρησιμοποιείς άλλη εφαρμογή που σου επιτρέπει να κανείς φακέλους.εγω έχω το PM pro που είναι πολύ καλό και μπορείς να κλειδώνεις και κάποιες φωτογραφίες!

#5   DrMacNamara

DrMacNamara

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2018 - 14:14

Διαφορετικα χρησιμοποιείς άλλη εφαρμογή που σου επιτρέπει να κανείς φακέλους.εγω έχω το PM pro που είναι πολύ καλό και μπορείς να κλειδώνεις και κάποιες φωτογραφίες!

Εαν εχω ηδη κανει βαψκ τις φωτο μου στο desktop...παω και τις οργανωσω σε φακελους και μετα τις ξανασυγχρονισω μεσω itunes, θα μεινου νε φακελους στο iphone?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες