Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 3 ψήφοι

Apple Watch Series 4: Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1510 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#256   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 28/09/2018 - 23:53

Στο iStorm του Cosmos???!!Εισαι σιγουρος;;Εγώ έχω κάνει δυο ρολόγια παραγγελία και πέρασα σήμερα το βράδυ και μου είπαν πως δεν έχουν ακόμα νεότερο!!!Μαλλον με την επόμενη παρτίδα.Και τελικά το πήρα από το public του Cosmos όπου έκανα και εκεί παραγγελία και ήρθε!!!Ισως παίζει ρόλο ότι στο iStorm έκανα παραγγελία τα Nike+


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το πρωί ήμουν τους ρώτησα αν ήρθε και μου είπαν ναι και το 40 και το 44.Δεν ρώτησα κάτι παραπάνω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#257   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 28/09/2018 - 23:56

Χωρις δοση ειρωνιας, αν δεν κανεις καποιο αθλημα, κανα τρεξιμο κτλ, που τα χρησιμοποιειτε τα ρολογια; Εντωμεταξυ, εφοσον ειναι ανοιχτα τα bluetooth συνεχεια, δε σας τρωει ολη τη μπαταρια του κινητου?

#258   K2LINOS

K2LINOS

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2018 - 00:06

Χωρις δοση ειρωνιας, αν δεν κανεις καποιο αθλημα, κανα τρεξιμο κτλ, που τα χρησιμοποιειτε τα ρολογια; Εντωμεταξυ, εφοσον ειναι ανοιχτα τα bluetooth συνεχεια, δε σας τρωει ολη τη μπαταρια του κινητου?

Ρολοι φορας μονο για αθληματα και τρεξιμο???Εγω προσωπικα κανω κολυμπι,αλλα το ρολοι ειναι και αρκετα ομορφο και δεν ειναι μονο για αθλητικες δραστηριοτητες.Τωρα οσον αφορα την μπαταρια,σιγουρα μειωνει την διαρκεια,αλλα στο δικο μου iphone 7+ βγαζει ανετα την μερα,και δεν ειναι τρελη διαφορα



#259   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/09/2018 - 00:15

Εχω ηδη στην κατοχη μου ενα πολυ ωραιο TW το οποιο το αγαπω, οποτε στο θεμα της κλασικης χρησης του τολογιου δε με καλυπτει οχι. Ειλικρινα ρωταω μηπως μου χει ξεφυγει καμια λειτουργια και δε το χω παρει χαμπαρι

#260   K2LINOS

K2LINOS

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/09/2018 - 00:27

Εχω ηδη στην κατοχη μου ενα πολυ ωραιο TW το οποιο το αγαπω, οποτε στο θεμα της κλασικης χρησης του τολογιου δε με καλυπτει οχι. Ειλικρινα ρωταω μηπως μου χει ξεφυγει καμια λειτουργια και δε το χω παρει χαμπαρι

Δεν σε αναγκαζει κανενας να το παρεις!!!Να φανταστω δεν εχεις κανενα προιον της Apple

Σωστα??



#261   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/09/2018 - 01:12

Δε ξερω αν το καταλαβες, αλλα ηδη απο πριν ειπα «χωρις δοση ειρωνιας». Πραγματικα ρωταω, και δεν το παιζω εξυπνος. Προσεχε τι γραφει ο αλλος.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#262   sevarton

sevarton

    iPH Enthousiast

  • 574 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 29/09/2018 - 10:27

Παιδιά νομίζω η έκδοση nike έρχεται 5/10 άρα ίσως για αυτό δένει δουν ενημερώσει ακόμα για παραλαβή στην Istorm.
Τώρα αναφορικά με την μπαταρία και το συνέχεια ανοιχτό Bluetooth εγώ πλέον το συνήθισα γιατί χρησιμοποιώ τα AirPods και νομίζω ότι δεν είναι κάτι τραγικό από θέμα μείωσης της αυτονομίας

#263   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/09/2018 - 10:53

Εχω ηδη στην κατοχη μου ενα πολυ ωραιο TW το οποιο το αγαπω, οποτε στο θεμα της κλασικης χρησης του τολογιου δε με καλυπτει οχι. Ειλικρινα ρωταω μηπως μου χει ξεφυγει καμια λειτουργια και δε το χω παρει χαμπαρι

Και 'γω δεν είχα τη καλύτερη άποψη για το ρολόι.

 

Το θεωρούσα περιττό. "Τι να κάνεις σε μια τόσο μικρή οθόνη". Έτσι έλεγα.

 

Πλέον δε βγαίνει απο το χέρι μου.

 

Να σου πω για τις ειδοποιήσεις? Που δε χρειάζεται να βγάλεις το τηλ? Τη διαχείριση της μουσικής, ειδικά αν έχεις AirPods?

 

Tις κλήσεις? Ειδικά στο αυτοκίνητο με έχει σώσει πολλές φορές.

 

Navigation? Σε ταξίδια που έψαχνα συγκεκριμένα μέρη, οι χάρτες της Apple με το Turn-byTurn Navigation έδωσαν ρέστα.

 

Kαι σου αναφέρω μόνο όσα λίγα μπορείς να κάνεις εκτός ασκήσεων/γυμναστικής. Που και εκεί η ευκολία είναι μεγάλη. Δες.

 

Καταλάβαινεις πόσο σου έλειπε και το χρειαζόσουν μόνο όταν το πάρεις και το δουλέψεις.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#264   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 29/09/2018 - 11:18

Μιας και αποφάσισα να μείνω με το Χ, σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του aw4. Να πάω σε 44 η θα είναι αρκετά μεγάλο ? Γενικά ο καρπός μου είναι λεπτός.



#265   dragonfighter

dragonfighter

    iPH Member

  • 217 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 29/09/2018 - 11:21

Από αυτονομία πως τα πάει το ρολόι;

#266   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/09/2018 - 11:32

Μιας και αποφάσισα να μείνω με το Χ, σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του aw4. Να πάω σε 44 η θα είναι αρκετά μεγάλο ? Γενικά ο καρπός μου είναι λεπτός.

Να πας να το δεις στο χέρι σου πως είναι.

 

Παρόλα αυτά μόνο 44mm.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#267   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 12:30

Χωρις δοση ειρωνιας, αν δεν κανεις καποιο αθλημα, κανα τρεξιμο κτλ, που τα χρησιμοποιειτε τα ρολογια; Εντωμεταξυ, εφοσον ειναι ανοιχτα τα bluetooth συνεχεια, δε σας τρωει ολη τη μπαταρια του κινητου?

Με τη χρήση του ρολογιού, αν και ανοιχτό το BT ,σίγουρα το κινητό χάνει λιγότερη μπαταρία γιατί περιορίζεται η χρήση του.Δεν χρειάζεται σε κάθε ειδοποίηση να κοιτάς το κινητό αφού πλέον σου έρχεται στο ρολόι.Εγω με το ρολόι πάντα περιόριζα τη χρήση του κινητού.
Όσο για το αν το χρειάζεται καποιος;;Σίγουρα περισσότερο από ένα ρόλεξ 5.000 ευρώ που δείχνει μόνο την ώρα.
Πέρα από την πλάκα αν το φορέσει κάποιος τότε δεν το βγάζει ποτε!


Sent from my iPad using Tapatalk

#268   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 12:32

Μιας και αποφάσισα να μείνω με το Χ, σκέφτομαι να προχωρήσω στην αγορά του aw4. Να πάω σε 44 η θα είναι αρκετά μεγάλο ? Γενικά ο καρπός μου είναι λεπτός.

Μια χαρά είναι το 44 δεν θα πας στο μικρότερο.Και σε μικρό καρπό θα δείχνει πιο επιβλητικό.Δεν θα το σκεφτείς καν να πας στο μικρό.


Sent from my iPad using Tapatalk

#269   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/09/2018 - 12:36

Με τη χρήση του ρολογιού, αν και ανοιχτό το BT ,σίγουρα το κινητό χάνει λιγότερη μπαταρία γιατί περιορίζεται η χρήση του.Δεν χρειάζεται σε κάθε ειδοποίηση να κοιτάς το κινητό αφού πλέον σου έρχεται στο ρολόι.Εγω με το ρολόι πάντα περιόριζα τη χρήση του κινητού.
Όσο για το αν το χρειάζεται καποιος;;Σίγουρα περισσότερο από ένα ρόλεξ 5.000 ευρώ που δείχνει μόνο την ώρα.
Πέρα από την πλάκα αν το φορέσει κάποιος τότε δεν το βγάζει ποτε!


Sent from my iPad using Tapatalk


Καλα προφανως δε συγκρινω με ρολεξ κτλ. Απλα δεν ασχοληθηκα πραγματικα καθολου με το ρολοι. Εδω χθες που το πιανα δεν ηξερα πως δουλευουν τα κουμπια
Ειλικρινα ειχα αγνοια και για αυτο ρωταω εσεις που το εχετε πως το χρησιμοποιειτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

#270   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 29/09/2018 - 12:50

Καλα προφανως δε συγκρινω με ρολεξ κτλ. Απλα δεν ασχοληθηκα πραγματικα καθολου με το ρολοι. Εδω χθες που το πιανα δεν ηξερα πως δουλευουν τα κουμπια
Ειλικρινα ειχα αγνοια και για αυτο ρωταω εσεις που το εχετε πως το χρησιμοποιειτε


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εκτος του αν κανεις αθλητισμό και γυμναστική που δεν θα κάτσω να το γράψω.
Όλες οι ειδοποιήσεις από όλες τις εφαρμογές σου όπως mail,viber,messenger,μηνύματα και μπορείς να απαντήσεις κιόλας αν θες.
Απαντάς σε τηλεφωνικές κλήσεις σε περίπτωση που οδηγείς ή το κινητό το έχεις μακρυά.
Δεν χρειάζεται να έχεις ήχο στο κινητό σε στιγμές που απαιτείται ησυχία όπως σινεμά πχ αφού δονείται αυτό στον καρπό σου και το αντιλαμαβανεσαι.
Ελέγχεις καρδιακούς παλμούς.
Βλέπεις την ώρα εννοείται χαχαχα
Και τέλος είναι όμορφο σαν κόσμημα για όσους αρέσκονται να φοράνε ρολόγια.
Νομίζω είναι υπεραρκετά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες