Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

iPhone Xs και iPhone Xs Max: Επίσημη παρουσίαση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
999 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#646   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 24/09/2018 - 13:55

Πάντως το AppleCare+ (το οποίο καλύπτει θραύση) σίγουρα στην ελλάδα δεν είναι διαθέσιμο

https://www.apple.co.../applecareplus/

 

Και αναρωτιέμαι αν έχει αξία κάποιος να πληρώνει το πανάκριβο AppleCare όταν δεν του καλύπτει θράυση !!!

Ότι πρόβλημα είναι να βγάλει η συσκευή θα το βγάλει μέσα στη διετία σίγουρα 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#647   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 24/09/2018 - 13:59

Ξαναλέμε. Δεν το πουλάνε εδώ. Αφορά μόνο Mac.

 

Μόνο αν το έχει αγοράσει απο Apple Store σε καλύποτουν τα εξουσιοδοτημένα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#648   ababapanos

ababapanos

    iPH Contributor

  • 1.699 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2018 - 15:29

στα νεα xs , θα εχουν USB-C to lightning για γρηγορη φορτιση?  η θελει εξτρα αγορα?



#649   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 24/09/2018 - 15:34

Όχι φίλε μου . Έξτρα . Την ξέρεις την Apple

#650   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 24/09/2018 - 15:38

Αφού είσαι χωρίς θήκες, είναι μονόδρομος το AppleCare.

Πάντως σκέψου και τη λύση του Χ αντί του S. Εκτός και αν πας για το Max.


Ξερω ότι δεν υπάρχουν αρκετές διάφορες μεταξύ Χ και ΧS αλλά σκέφτηκα αφού θα το αλλάξω ας πάω στο τελευταίο, πάω για το μικρό, το μεγάλο είναι και μεγάλο για τα χέρια μου και τις «τσέπες» μου!

Πάντως αν κάποιος άλλος έχει γνώμη πάνω στο θέμα, δηλαδή αν αξίζει να πάω στο X ή στο XS, ας μου στείλει, έτσι και αλλιώς τις πρώτες μέρες του Οκτωβρίου θα πάω για την αγορά.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

#651   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2018 - 15:45

Καλησπερα σε ολους!

Μολις επεστρεψα απο Μιλανο και ειπα να μεταφερω τις εντυπωσεις μου απο τα νεα iphone και ρολογια...

Κατ αρχην...κα-τα-πλη-κτι-κο νεο  καταστημα Apple Store!! Εξαιρετικο! Σαν αρχιτεκτονας ηταν για εμενα διπλο το ενδιαφερον επισκεψης...

Οτι και να πω ειναι λιγο...μη σας κουραζω με αυτα!

 

Οσο αφορα τα υπολοιπα...

Ειμαι κατοχος iPhone Χ και ηθελα να δω ποσο(?) και τι εντυπωση θα μου εκαναν τα νεα τηλεφωνα.

Εδω και αρκετα χρονια, απο το 3gs   και μετα δεν μπορω να αντισταθω σε οποιο νεο μοντελο βγαινει....ειτε ειναι το ''απλο'' ειτε  ειναι το ''s''....αρα απο το 3gs και μετα εχουν παρεσει απο τα χερια μου ολα τα μοντελα...ακομα και τα plus της ιδια σειρας, αν και τελικα με βολευαν οι μικρες εκδοσης...οποτε και εφτασα στο Χ που θεωρω για εμενα ιδανικο...

Στην ουσια....

Ειδα λοιπον το νεο ΧS και ΧSMAX...

για το ΧS δεν εχω σχολια καθως ειναι ουσιαστικα το τηλεφωνο που ηδη ειχα στην τσεπη μου...ΟΚ...ισως λιγο  ανανεωμενο,αλλα καμια νομιζω ουσιαστικη αλλαγη και πραγματικα κανενας λογος (για πρωτη φορα κατα την γνωμη μου) για αλλαγη απο Χ σε XS...πραγματικα καμια! 

Στο αισθητικο του θεματος....ειδα το χρυσο, του οποιου αν και δεν ειμαι γενικα φαν...μπορω να πω πως που αρεσε αρκετα. Δεν θα το αγοραζα αλλα ηταν πραγματικα ομορφο για οσους το θελουν σε αυτο το χρωμα.

Τωρα...το XSMAX...

Πραγματικα εντυπωσιακο! Το περιμενα πιο βαρυ....(και ειναι), ομως λογο μεγεθους η αισθηση που δινει ειναι πως εχει το ''ιδανικο'' βαρος...αρα κανενα θεμα με αυτο...

Για τα χαρακτηριστικα του δεν θα μιλησω καθως ολοι τα ξερουμε λιγο πολυ....οποτε θα σταθω στο ενα και σημαντικο για αυτη την συσκευη....την οθονη!

Μοναδικη! Απλα εξαιρετικη! Αν και οπως ειπα παντα με κερδιζαν τα ''μικρα'' μοντελα, (αν και δοκιμαζα ξανα και ξανα να εχω plus) ...ηταν η πρωτη φορα που σκεφτηκα πως ''αυτη η συσκευη αξιζει να με κανει να παω σε ενα μεγαλο τηελεφωνο''....

Σαν αισθηση αν και ειναι στις ιδιες διαστασεις με ενα plus δειχνει ως δια μαγειας ''μικροτερο'' και πολυ πιο κομψο.... Η οθονη ειναι μοναδικη εμπειρια...και φανταζομαι μεσα απο την καθημερινη χρηση θα δειχνει ακομα καλυτερα τα ''προσοντα'' της...οταν μαλιστα εκμεταλευττιουν στο επακρο και το μεγεθος της....

Χμ....ναι, μπηκα σε σκεψεις να το αγορασω...το ομολογω..αλλα τελικα ''επεισα'' τον εαυτο μου πως ''δεν αξιζει''...μιας και οντως θεωρω ιδανικο το μεγεθος της συσκευης που εχω (iPhone X) και μιας και οι διαφορες εκτος της οθονης δεν ειναι εκεινες που θα εκαναν να ''τρελαθω''.... Για οποιον δεν μπορει χωρις το plus...και πιθανον δεν αναβαθμισε στο Χ ...τοτε βρηκε τη νεα του συσκευη!!!

Σαν συμπερασμα οσοι εχουμε το Χ και ειμαστε ΟΚ με το μεγεθος, δεν βρηκα λογο να παμε στο ΧS...το ΧS max...αλλη περιπτωση...

 

Για το Apple Watch...τωρα τα πραγματα αλλαζουν! Πραγματικα ενα ''ιδιο'' εντελως ''διαφορετικο'' ρολοι!!! Πρωτη φορα απο την κυκλοφορια του apple watch, που το ''ζηλεψα'' και σκεφτηκα-σκεφτομαι πολυ σοβαρα την αποκτηση του...αν και παντα ειχα προβλημα να αποχωριστω, εστω και για λιγο καποια απο τα ρολογια μου (εχω ενα θεμα με τα ρολογια), ειναι πλεον για εμενα εκτος απο χρησιμο και ομορφο (για τα δικα μου ματια) Νομιζω πλεον ολοκληρωθηκε! Μικρες οι αλλαγες απο το προηγουμενο σιγουρα...το κανει ομως να δειχνει παλιο και κερδιζει τις εντυπωσεις!!

 

Αυτα περιπου κατα την δικη μου παντα αποψη...

Πρωτη φορα που δεν κανω αλλαγη σε ''S'' μοντελο και μαλιστα δεν αισθανομαι ''ενα χρονο πισω'' (χαχαχα!)....αλλα...μαλλον ετοιμαζομαι για την φετινη apple αγορα μου με ενα apple watch....

Ειδομεν!

 

Κα-τα-πλη-κτι-κο το Apple Store...δεν ξερω αν σας το ειπα!!! χαχαχα!!! Νορμαν Φοστερ ειναι αυτος βλεπεις!! 



#652   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/09/2018 - 15:50

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, ειρωνικός η οτιδήποτε άλλο, αλλά πραγματικά με πιάνουν τα γέλια με διάφορα που ακούγονται εδω μέσα. Παράδειγμα 1) Ανέφερε πιο πριν κάποιος συμφορουμίτης το θέμα της χωρητικότητας και έκανε σύγκριση τα 64 και τα 256 GB με το πρόσχημα ότι φτάνουν η δεν φτάνουν και κάποιος άλλος συμφώνησε ότι είναι καλύτερα το μοντέλο με τα 256GB αν κάποιος σκέφτεται να επενδύσει σε βάθος χρόνου. Και ρωτάω το εξής: Από πότε η αγορά ενός τηλεφώνου είναι επένδυση και μάλιστα σε βάθος χρόνου, τη στιγμή που ανεξαρτήτως τιμής, αλλάζουμε αν όχι κάθε χρόνο τότε σίγουρα κάθε 2 χρόνια τη συσκευή μας??? Παράδειγμα 2) Πόσες συσκευές ( Τηλεοράσεις, Μόνιτορ υπολογιστών, κλπ) κυκλοφορούν στην Ελληνική αγορά που υποστηρίζουν πραγματική αναπαραγωγή 4Κ περιεχομένου, ώστε να χρησιμοποιούμε σαν δικαιολογία τις δυνατότητες ενός τηλεφώνου στο κομμάτι της λήψης και αποθήκευσης 4Κ υλικού??? Φιλικά.



#653   marga

marga

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:01

Καλησπερα σε ολους!
Μολις επεστρεψα απο Μιλανο και ειπα να μεταφερω τις εντυπωσεις μου απο τα νεα iphone και ρολογια...
Κατ αρχην...κα-τα-πλη-κτι-κο νεο καταστημα Apple Store!! Εξαιρετικο! Σαν αρχιτεκτονας ηταν για εμενα διπλο το ενδιαφερον επισκεψης...
Οτι και να πω ειναι λιγο...μη σας κουραζω με αυτα!

Οσο αφορα τα υπολοιπα...
Ειμαι κατοχος iPhone Χ και ηθελα να δω ποσο(?) και τι εντυπωση θα μου εκαναν τα νεα τηλεφωνα.
Εδω και αρκετα χρονια, απο το 3gs και μετα δεν μπορω να αντισταθω σε οποιο νεο μοντελο βγαινει....ειτε ειναι το ''απλο'' ειτε ειναι το ''s''....αρα απο το 3gs και μετα εχουν παρεσει απο τα χερια μου ολα τα μοντελα...ακομα και τα plus της ιδια σειρας, αν και τελικα με βολευαν οι μικρες εκδοσης...οποτε και εφτασα στο Χ που θεωρω για εμενα ιδανικο...
Στην ουσια....
Ειδα λοιπον το νεο ΧS και ΧSMAX...
για το ΧS δεν εχω σχολια καθως ειναι ουσιαστικα το τηλεφωνο που ηδη ειχα στην τσεπη μου...ΟΚ...ισως λιγο ανανεωμενο,αλλα καμια νομιζω ουσιαστικη αλλαγη και πραγματικα κανενας λογος (για πρωτη φορα κατα την γνωμη μου) για αλλαγη απο Χ σε XS...πραγματικα καμια!
Στο αισθητικο του θεματος....ειδα το χρυσο, του οποιου αν και δεν ειμαι γενικα φαν...μπορω να πω πως που αρεσε αρκετα. Δεν θα το αγοραζα αλλα ηταν πραγματικα ομορφο για οσους το θελουν σε αυτο το χρωμα.
Τωρα...το XSMAX...
Πραγματικα εντυπωσιακο! Το περιμενα πιο βαρυ....(και ειναι), ομως λογο μεγεθους η αισθηση που δινει ειναι πως εχει το ''ιδανικο'' βαρος...αρα κανενα θεμα με αυτο...
Για τα χαρακτηριστικα του δεν θα μιλησω καθως ολοι τα ξερουμε λιγο πολυ....οποτε θα σταθω στο ενα και σημαντικο για αυτη την συσκευη....την οθονη!
Μοναδικη! Απλα εξαιρετικη! Αν και οπως ειπα παντα με κερδιζαν τα ''μικρα'' μοντελα, (αν και δοκιμαζα ξανα και ξανα να εχω plus) ...ηταν η πρωτη φορα που σκεφτηκα πως ''αυτη η συσκευη αξιζει να με κανει να παω σε ενα μεγαλο τηελεφωνο''....
Σαν αισθηση αν και ειναι στις ιδιες διαστασεις με ενα plus δειχνει ως δια μαγειας ''μικροτερο'' και πολυ πιο κομψο.... Η οθονη ειναι μοναδικη εμπειρια...και φανταζομαι μεσα απο την καθημερινη χρηση θα δειχνει ακομα καλυτερα τα ''προσοντα'' της...οταν μαλιστα εκμεταλευττιουν στο επακρο και το μεγεθος της....
Χμ....ναι, μπηκα σε σκεψεις να το αγορασω...το ομολογω..αλλα τελικα ''επεισα'' τον εαυτο μου πως ''δεν αξιζει''...μιας και οντως θεωρω ιδανικο το μεγεθος της συσκευης που εχω (iPhone X) και μιας και οι διαφορες εκτος της οθονης δεν ειναι εκεινες που θα εκαναν να ''τρελαθω''.... Για οποιον δεν μπορει χωρις το plus...και πιθανον δεν αναβαθμισε στο Χ ...τοτε βρηκε τη νεα του συσκευη!!!
Σαν συμπερασμα οσοι εχουμε το Χ και ειμαστε ΟΚ με το μεγεθος, δεν βρηκα λογο να παμε στο ΧS...το ΧS max...αλλη περιπτωση...

Για το Apple Watch...τωρα τα πραγματα αλλαζουν! Πραγματικα ενα ''ιδιο'' εντελως ''διαφορετικο'' ρολοι!!! Πρωτη φορα απο την κυκλοφορια του apple watch, που το ''ζηλεψα'' και σκεφτηκα-σκεφτομαι πολυ σοβαρα την αποκτηση του...αν και παντα ειχα προβλημα να αποχωριστω, εστω και για λιγο καποια απο τα ρολογια μου (εχω ενα θεμα με τα ρολογια), ειναι πλεον για εμενα εκτος απο χρησιμο και ομορφο (για τα δικα μου ματια) Νομιζω πλεον ολοκληρωθηκε! Μικρες οι αλλαγες απο το προηγουμενο σιγουρα...το κανει ομως να δειχνει παλιο και κερδιζει τις εντυπωσεις!!

Αυτα περιπου κατα την δικη μου παντα αποψη...
Πρωτη φορα που δεν κανω αλλαγη σε ''S'' μοντελο και μαλιστα δεν αισθανομαι ''ενα χρονο πισω'' (χαχαχα!)....αλλα...μαλλον ετοιμαζομαι για την φετινη apple αγορα μου με ενα apple watch....
Ειδομεν!

Κα-τα-πλη-κτι-κο το Apple Store...δεν ξερω αν σας το ειπα!!! χαχαχα!!! Νορμαν Φοστερ ειναι αυτος βλεπεις!!

Καλησπέρα ,
Μήπως τσεκάρεις την μπροστινή κάμερα να μου πεις αν είναι πιο ευρυγωνιος ο φακος;;

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

#654   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:11

Ναι την τσεκαρα...δεν σκεφτηκα ομως πως εχει καποια αλλαγη...οποτε δεν νομιζω να ειναι...δεν ειδα καποια διαφορα.

Δεν εστιασα ομως να ειμαι ειληκρινεις οποτε ισως κανω και λαθος... :blush:



#655   soniasim

soniasim

    iPH Contributor

  • 1.498 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:24

Με ενημέρωσε το Πλαίσιο ότι Παρασκευή παραλαμβάνω XS Max Space Gray 64αρι (αποδεδειγμένα με υπερκαλύπτουν τα GB, ούτε το μισό χώρο δεν έχω γεμίσει στο 8 Plus). Μετά από πολλά χρόνια παίρνω συσκευή την πρώτη μέρα κυκλοφορίας (από το 6 Plus), ανυπομονώ γιατί επιτέλους θα κρατάω κάτι τελείως διαφορετικό στα χέρια μου μετά από 4 χρόνια! Θα ποστάρω εντυπώσεις, καλορίζικο σε όσους αγοράσουν!

#656   marga

marga

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:32

Ναι την τσεκαρα...δεν σκεφτηκα ομως πως εχει καποια αλλαγη...οποτε δεν νομιζω να ειναι...δεν ειδα καποια διαφορα.
Δεν εστιασα ομως να ειμαι ειληκρινεις οποτε ισως κανω και λαθος... :blush:


Σ ευχαριστώ.

Κρίμα....


Sent from my iPad using Tapatalk

#657   marga

marga

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:32

Με ενημέρωσε το Πλαίσιο ότι Παρασκευή παραλαμβάνω XS Max Space Gray 64αρι (αποδεδειγμένα με υπερκαλύπτουν τα GB, ούτε το μισό χώρο δεν έχω γεμίσει στο 8 Plus). Μετά από πολλά χρόνια παίρνω συσκευή την πρώτη μέρα κυκλοφορίας (από το 6 Plus), ανυπομονώ γιατί επιτέλους θα κρατάω κάτι τελείως διαφορετικό στα χέρια μου μετά από 4 χρόνια! Θα ποστάρω εντυπώσεις, καλορίζικο σε όσους αγοράσουν!


Με το καλο!!!




Sent from my iPad using Tapatalk

#658   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:38

Χωρίς να θέλω να γίνω κακός, ειρωνικός η οτιδήποτε άλλο, αλλά πραγματικά με πιάνουν τα γέλια με διάφορα που ακούγονται εδω μέσα. Παράδειγμα 1) Ανέφερε πιο πριν κάποιος συμφορουμίτης το θέμα της χωρητικότητας και έκανε σύγκριση τα 64 και τα 256 GB με το πρόσχημα ότι φτάνουν η δεν φτάνουν και κάποιος άλλος συμφώνησε ότι είναι καλύτερα το μοντέλο με τα 256GB αν κάποιος σκέφτεται να επενδύσει σε βάθος χρόνου. Και ρωτάω το εξής: Από πότε η αγορά ενός τηλεφώνου είναι επένδυση και μάλιστα σε βάθος χρόνου, τη στιγμή που ανεξαρτήτως τιμής, αλλάζουμε αν όχι κάθε χρόνο τότε σίγουρα κάθε 2 χρόνια τη συσκευή μας :huh: Παράδειγμα 2) Πόσες συσκευές ( Τηλεοράσεις, Μόνιτορ υπολογιστών, κλπ) κυκλοφορούν στην Ελληνική αγορά που υποστηρίζουν πραγματική αναπαραγωγή 4Κ περιεχομένου, ώστε να χρησιμοποιούμε σαν δικαιολογία τις δυνατότητες ενός τηλεφώνου στο κομμάτι της λήψης και αποθήκευσης 4Κ υλικού :huh: Φιλικά.

Νομίζω ότι όμως όλοι συμφωνήσαμε οτι ναί μεν τα 64 τα θεωρούμε λίγα αλλά και τα 256 πάρα πολλά και γκρινιάξαμε για το ότι δεν έχουμε την επιλογή των 128. Για τη δική μου χρήση πάντως τα 64 είναι πολύ λίγα και στο το 6 plus μου έχω σβήσει πάρα πολλές φορές εφαρμογές. Επίσης δεν ξέρω αν στις νεότερες συσκευές συμβαίνει. Αλλά στις παλαιότερες όπως το 6 plus , το τηλέφωνο αρχίζει να γίνεται πιο αργό λίγα GB πριν γεμίσει. Για κάποιον που δεν κάνει επαγγελματική χρήση στο κινητό του σίγουρα τα 64 είναι αρκετά, αλλά τί να κάνουμε που δεν έχουμε την επιλογή των 128 ;

 

Επίσης εξακολουθώ να πιστεύω οτι η εποχή που αλλάζαμε τις συσκευές καθε χρόνο οδεύει στο τέλος της. Τα κινητά τα οποία είναι 2% τηλέφωνο και 98% υπερφορητός υπολογιστής, θα τα αλλάζουμε όπως αλλάζουμε τα laptop μας :)


Τελευταία επεξεργασία από: Valmac, 24/09/2018 - 16:45


#659   marga

marga

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 24/09/2018 - 16:52

Νομίζω ότι όμως όλοι συμφωνήσαμε οτι ναί μεν τα 64 τα θεωρούμε λίγα αλλά και τα 256 πάρα πολλά και γκρινιάξαμε για το ότι δεν έχουμε την επιλογή των 128. Για τη δική μου χρήση πάντως τα 64 είναι πολύ λίγα και στο το 6 plus μου έχω σβήσει πάρα πολλές φορές εφαρμογές. Επίσης δεν ξέρω αν στις νεότερες συσκευές συμβαίνει. Αλλά στις παλαιότερες όπως το 6 plus , το τηλέφωνο αρχίζει να γίνεται πιο αργό λίγα GB πριν γεμίσει. Για κάποιον που δεν κάνει επαγγελματική χρήση στο κινητό του σίγουρα τα 64 είναι αρκετά, αλλά τί να κάνουμε που δεν έχουμε την επιλογή των 128 ;

Επίσης εξακολουθώ να πιστεύω οτι η εποχή που αλλάζαμε τις συσκευές καθε χρόνο οδεύει στο τέλος της. Τα κινητά τα οποία είναι 2% τηλέφωνο και 98% υπερφορητός υπολογιστής, θα τα αλλάζουμε όπως αλλάζουμε τα laptop μας :)


Κι εγώ το iPad το πήρα 128 γίγα για να ειμαι καλυμμένη και μελόντικα αφού μου κόστισε πολλα χρήματα και θα το κρατήσω χρονια. Αν είχαμε τη δυνατότητα επέκτασης της μνήμης δε θα υπήρχε θεμα...

Και για το iPhone τα 64 για μένα ειναι πολυ λίγα. Εδώ έχω γεμίσει 64γιγα χωρίς το κινητό μου να τραβά 4κ βίντεο , πόσο μάλλον να τραβάς βίντεο σε τέτοια ανάλυση.


Sent from my iPad using Tapatalk

#660   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 24/09/2018 - 17:19

Ξερω ότι δεν υπάρχουν αρκετές διάφορες μεταξύ Χ και ΧS αλλά σκέφτηκα αφού θα το αλλάξω ας πάω στο τελευταίο

Με αυτό το σκεπτικό μαζί σου.

 

Μόνη ουσιαστική διαφορά με το περσινό είναι ο Α12, που είναι απίθανο να τον κατάλαβεις κάπου.

 

Άντε κάπως στην αυτονομία.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες