Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 9 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone Xs/Xs Max - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2531 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1231   rs280ps

rs280ps

    iPH Enthousiast

  • 458 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 07/11/2018 - 14:37

Το έχω παρατηρήσει κ γω αυτό που λες κάποιες φορές . Πιο πολύ πρόβλημα της εφαρμογής μου κάνει
Sent from my iPhone XS


Μακάρι να είναι. Πάντως δεν είμαι ευχαριστημένος με τη συνδεσιμότητα σε iOS 12

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1232   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.574 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 07/11/2018 - 17:59

Ασχετο με θεμα ΧS, αλλα προσωπικα τοσες μερες ειχα θεμα με το Cosmote Wifi, και εμενα μοκις μου εμφανιστηκε στην οθονη. Δε γνωριζω αν στο προβλημα που αναφερατε ηταν μεσα και αυτο, και αν επιρρεαζοταν και η συγκεκριμενη υπηρεσια.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1233   stelos2003

stelos2003

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Twitter:@stelos2003
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:.ScorpiOn.

Δημοσίευση 07/11/2018 - 23:18

Ηθελα να ενημερώσω τους κατόχους iPhone X και XS με κοσμοτε που είχαν πρόβλημα με το Ίντερνετ : πριν 2 μέρες μίλησα με μια κοπέλα γνωστή μου και έγραψε πραγματικά μια έκθεση αναλυτικότατη σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε. Σήμερα με κάλεσαν και μου είπαν ότι ήδη έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα το οποίο μπορώ να επιβεβαιώσω . Πολύ καλά νέα λοιπόν !

#1234   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 07/11/2018 - 23:34

Ηθελα να ενημερώσω τους κατόχους iPhone X και XS με κοσμοτε που είχαν πρόβλημα με το Ίντερνετ : πριν 2 μέρες μίλησα με μια κοπέλα γνωστή μου και έγραψε πραγματικά μια έκθεση αναλυτικότατη σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε. Σήμερα με κάλεσαν και μου είπαν ότι ήδη έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα το οποίο μπορώ να επιβεβαιώσω . Πολύ καλά νέα λοιπόν !


Ποιο ήταν το πρόβλημα ακριβώς;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1235   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 07/11/2018 - 23:42

Ηθελα να ενημερώσω τους κατόχους iPhone X και XS με κοσμοτε που είχαν πρόβλημα με το Ίντερνετ : πριν 2 μέρες μίλησα με μια κοπέλα γνωστή μου και έγραψε πραγματικά μια έκθεση αναλυτικότατη σχετικά με το πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε. Σήμερα με κάλεσαν και μου είπαν ότι ήδη έχει αποκατασταθεί το πρόβλημα το οποίο μπορώ να επιβεβαιώσω . Πολύ καλά νέα λοιπόν !

Σε ευχαριστω μόλις το δοκίμασα κ μεχρι στιγμης δν μου κανει καμια καθυστερηση οπως πριν στο φορτωμα απο 3G ή 4G αν αναφερεσαι σε αυτο φυσικά.Ακομα οταν το ξυπναω.So far so good ,γιατι ηταν πραγματικα ενοχλητικο.
Το τεσταρουμε κιαλλο κ βλεπουμε αλλα νομιζω ειναι ενταξει πλεον.


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: iceage2609, 07/11/2018 - 23:43


#1236   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/11/2018 - 01:17

Ποιο ήταν το πρόβλημα ακριβώς;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις λίγο πιο πάνω στο νήμα θα σου λυνόταν η απορία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1237   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 08/11/2018 - 02:15

Αν έμπαινες στον κόπο να διαβάσεις λίγο πιο πάνω στο νήμα θα σου λυνόταν η απορία.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αν είδες πιο πάνω έγραψα ότι κάπου το έχασα...Οταν είσαι από WiFi και γυρνάς σε 3g καθυστερεί κάποια δευτερόλεπτα κάτι τέτοιο νομίζω κατάλαβα...απλα ρωτάω για να δω αν είναι αυτό που κατάλαβα ή όχι γιατί εμένα μου κάνει κάτι άλλο...κ θα μπορούσες απλα να απαντήσεις από το να πεις την σαχλαμάρα σου...έχετε γεμίσει το post με πράγματα ανούσια το διαβάζω από τη μέρα που δημιουργήθηκε...κ βρίσκεται ο κάθε εξυπνάκιας κ ειρωνικός σαν εσένα να κάνουνε κάθε post “βίδες”...και να έχουμε φτάσει στις 1200+ δημοσιευσεις για το ποιος την λέει σε ποιον,αντί απλα να βοηθάει ο ένας τον άλλον άμεσα...από κριτική εδώ μέσα άλλο τιποτα...μην περιμένεις κ απάντηση ότι κ να γράψεις...κ συγγνώμη κ στα υπόλοιπα παιδιά που αναγκάζονται να με βλέπουν κ εμένα να γίνομαι σαν όλους αυτούς που «καταστρέφουν» κάθε post...
Μπράβο σου...είσαι ο καλύτερος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: liodim, 08/11/2018 - 02:16


#1238   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/11/2018 - 10:33

Αν είδες πιο πάνω έγραψα ότι κάπου το έχασα...Οταν είσαι από WiFi και γυρνάς σε 3g καθυστερεί κάποια δευτερόλεπτα κάτι τέτοιο νομίζω κατάλαβα...απλα ρωτάω για να δω αν είναι αυτό που κατάλαβα ή όχι γιατί εμένα μου κάνει κάτι άλλο...κ θα μπορούσες απλα να απαντήσεις από το να πεις την σαχλαμάρα σου...έχετε γεμίσει το post με πράγματα ανούσια το διαβάζω από τη μέρα που δημιουργήθηκε...κ βρίσκεται ο κάθε εξυπνάκιας κ ειρωνικός σαν εσένα να κάνουνε κάθε post “βίδες”...και να έχουμε φτάσει στις 1200+ δημοσιευσεις για το ποιος την λέει σε ποιον,αντί απλα να βοηθάει ο ένας τον άλλον άμεσα...από κριτική εδώ μέσα άλλο τιποτα...μην περιμένεις κ απάντηση ότι κ να γράψεις...κ συγγνώμη κ στα υπόλοιπα παιδιά που αναγκάζονται να με βλέπουν κ εμένα να γίνομαι σαν όλους αυτούς που «καταστρέφουν» κάθε post...
Μπράβο σου...είσαι ο καλύτερος!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Καταρχας δεν σε ειρωνευτηκα.Αν βαριεσαι να διαβαζεις και θες μασημενη τροφη δε φταιω εγω.Εκατσες εγραψες ενα κατεβατο επειδη σου ειπα κατσε διαβασε παραπανω.

Α και τα ποστ καταστρεφονται οταν επαναλαμβανονται τα ιδια και τα ιδια σε τοσες σελιδες.



#1239   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/11/2018 - 14:54

Αν είδες πιο πάνω έγραψα ότι κάπου το έχασα...Οταν είσαι από WiFi και γυρνάς σε 3g καθυστερεί κάποια δευτερόλεπτα κάτι τέτοιο νομίζω κατάλαβα...απλα ρωτάω για να δω αν είναι αυτό που κατάλαβα ή όχι γιατί εμένα μου κάνει κάτι άλλο...κ θα μπορούσες απλα να απαντήσεις από το να πεις την σαχλαμάρα σου...έχετε γεμίσει το post με πράγματα ανούσια το διαβάζω από τη μέρα που δημιουργήθηκε...κ βρίσκεται ο κάθε εξυπνάκιας κ ειρωνικός σαν εσένα να κάνουνε κάθε post “βίδες”...και να έχουμε φτάσει στις 1200+ δημοσιευσεις για το ποιος την λέει σε ποιον,αντί απλα να βοηθάει ο ένας τον άλλον άμεσα...από κριτική εδώ μέσα άλλο τιποτα...μην περιμένεις κ απάντηση ότι κ να γράψεις...κ συγγνώμη κ στα υπόλοιπα παιδιά που αναγκάζονται να με βλέπουν κ εμένα να γίνομαι σαν όλους αυτούς που «καταστρέφουν» κάθε post...
Μπράβο σου...είσαι ο καλύτερος!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Λες σε κάποιον που έχει 3216 μηνύματα,πως να βοηθάει εδώ μέσα κάποιον άμεσα;έχεις διαβάσει το ποσο κόσμο έχει βοηθήσει πριν του κανεις αυτή την παρατήρηση ;δεν θα επεκταθώ περισσότερο αλλά σχόλια περί σαχλαμαρας,βίδες ,ανούσια πράγματα κτλ με φουντώνουν.....Ας μαζευτούμε όλοι μας λιγουλακι.

#1240   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 08/11/2018 - 15:22

Μείνετε συντονισμένοι στο θέμα.

#1241   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/11/2018 - 15:29

Λες σε κάποιον που έχει 3216 μηνύματα,πως να βοηθάει εδώ μέσα κάποιον άμεσα;έχεις διαβάσει το ποσο κόσμο έχει βοηθήσει πριν του κανεις αυτή την παρατήρηση ;δεν θα επεκταθώ περισσότερο αλλά σχόλια περί σαχλαμαρας,βίδες ,ανούσια πράγματα κτλ με φουντώνουν.....Ας μαζευτούμε όλοι μας λιγουλακι.

Ηλία τέλος φίλε ας μείνουμε στο θεμα.
Κανείς δεν βοηθάει εδώ μέσα περιμένοντας ανταμοιβή.Ολοι είμαστε εδώ από την καψούρα μας για την Apple.Μια παρέα,ο καθένας με τα καλά του και τα στραβά του.
Έληξε πάμε παρακάτω.



Sent from my iPad using Tapatalk

#1242   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 08/11/2018 - 17:08

Αξίζει μετάβαση σε xs από 7 plus?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: emminad1925, 08/11/2018 - 17:09


#1243   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 08/11/2018 - 17:11

Αξίζει μετάβαση σε xs από 7 plus?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Αν δε σε έχει βολέψει το μέγεθος του plus, πηγαίνεις στο μικρό, ειδάλλως θα σου φανεί μικρό το απλό Xs. Ότι είναι αναβάθμιση, είναι.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1244   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 08/11/2018 - 17:13

Αν δε σε έχει βολέψει το μέγεθος του plus, πηγαίνεις στο μικρό, ειδάλλως θα σου φανεί μικρό το απλό Xs. Ότι είναι αναβάθμιση, είναι.


Sent from my iPad using Tapatalk


Με τα μεγέθη δεν έχω πρόβλημα..Από μπαταρία και ταχύτητα ;θα δω ουσιαστική διαφορά;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1245   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 08/11/2018 - 17:16

Δεν είναι τρελές οι διάφορες ταχύτητας ή μπαταρίας. Αν είσαι και με λίγο φθαρμένη η μπαταρία του δικού σου, ίσως δεις μικρή διαφορά προς το καλύτερο. Η καινούργια μπαταρία του plus είναι «κτηνος».


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες