Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Black Friday 2018


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
249 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2018 - 19:15

Πάντως σε τηλεοράσεις οι προσφορές είναι εξαιρετικές.

Όταν προσφέρεται δηλαδή η σχεδόν απολύτως καλύτερη  LED της αγοράς, ολόφρεσκια τηλεόραση sony 55 fx 9005 στα 800 ευρώ (999-20% yellows, ε τότε δεν ξέρω τι μπορεί να είναι καλύτερο.

Και όχι μόνο αυτή αλλά και η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ  LG C8 65 στα 2.000 ευρώ, συγγνώμη αλλά είναι TV BLACK FRIDAY.

Έχει και την 2η καλύτερη τηλεόραση παγκοσμίως σε υπερπροσφορά στα 1.599 ευρώ. SONY AF8.OLED 55

Δεν ξέρω εσείς πως το βλέπετε το θέμα αλλά το να παίρνει κάποιος την καλύτερη τηλεόραση του πλανήτη( δεν είμαι υπερβολικός-δείτε τα reviews-googlare top 10 tv ) στα 1.000-1500 ευρω, για μένα είναι ευκαιριάρα.  

 

Επίσης και σε άλλα προιόντα υπάρχουν ευκαρίες, αλλά παιδιά θέλει πολύ ψάξιμο, και παρακολούθηση. Δεν είναι για όλους.

Φυσικά το 90% των προσφορών, είναι απλά μ.....κίες!!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   hlias77

hlias77

    iPH Enthousiast

  • 540 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/11/2018 - 19:45

Το media markt είχε βάλει το macbook pro 13 touchbar 256gb ssd 2017 στα 1259. Το είδα κατόπιν εορτής και εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε αυτή την τιμη ξεκινάει και στο σκρουτζ.κανενα 15αρι δεν εβαλε κανεις τους προσφορά!και ούτε πρόκειται βέβαια αλλά κουβέντα να γίνεται.

Τελευταία επεξεργασία από: hlias77, 19/11/2018 - 19:45


#63   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 19/11/2018 - 19:52

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ευκαιρία...Black Friday  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

https://www.kotsovol...streaming-media



#64   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 19/11/2018 - 20:09

Σε αυτή την τιμη ξεκινάει και στο σκρουτζ.κανενα 15αρι δεν εβαλε κανεις τους προσφορά!και ούτε πρόκειται βέβαια αλλά κουβέντα να γίνεται.


Ξεκινάει εκεί γιατί φαίνεται κ εκεί ακόμα η προσφορά


Sent from my iPhone using Tapatalk

#65   giodis

giodis

    iPH Hero

  • 4.468 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2018 - 20:15

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ

ευκαιρία...Black Friday  :laugh:  :laugh:  :laugh:

 

https://www.kotsovol...streaming-media

Του Skroutz με 39.95, μπας και είναι ελαττωματικό ;.   :blink:


vires acquirit eundo


#66   prophil

prophil

    iPH Contributor

  • 1.193 μηνύματα
  • Twitter:@prophil
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 19/11/2018 - 20:26

Του Skroutz με 39.95, μπας και είναι ελαττωματικό ;.   :blink:

Είναι αστείοι οι τύποι, προφανώς νομίζουν ότι απευθύνονται σε αχυράνθρωπους !!!!



#67   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 19/11/2018 - 21:39

ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ
ευκαιρία...Black Friday :laugh: :laugh: :laugh:

https://www.kotsovol...streaming-media


ΝΤΟΝΤ ΣΚΙΠ ΝΤΟΝΤ ΣΚΙΠ


Sent from my iPhone using Tapatalk

#68   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 19/11/2018 - 21:56

Ερώτηση στους φίλους του φόρουμ η προσφορά στα Media markt https://www.mediamar...ay-1199945.html

 

Λέει εκθεσιάκο υπάρχει περίπτωσει να είναι χτυπημένο η αρκετά μεταχειρισμένο;

 

Σκεφτόμουν να αλλάξω το MacBook Air που έχω και αυτό φαίνεται δελεαστικό απλά με τρομάζει ότι λέει εκθεσιακό...

 

Κάποια γνώμη;

 

Σας ευχαριστώ.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#69   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:00

Εγω παντως πηρα god of war 4 στα 30€ μια χαρα προσφορα (και δεν μιλαω για παραεισαγωγη απο καταστημα που βρισκεις στο skroutz).

Αλλα αιγουρα ειναι ανεκδοτο η BF στην Ελλαδα.

legit


#70   giodis

giodis

    iPH Hero

  • 4.468 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:23

Ερώτηση στους φίλους του φόρουμ η προσφορά στα Media markt https://www.mediamar...ay-1199945.html

 

Λέει εκθεσιάκο υπάρχει περίπτωσει να είναι χτυπημένο η αρκετά μεταχειρισμένο;

 

Σκεφτόμουν να αλλάξω το MacBook Air που έχω και αυτό φαίνεται δελεαστικό απλά με τρομάζει ότι λέει εκθεσιακό...

 

Κάποια γνώμη;

 

Σας ευχαριστώ.

 

Μια χαρά το βλέπω.

 

Πάντως έλεγξε την φυσική του κατάσταση, εννοώ άνοιξε το TextEdit και βεβαιώσου ότι τα πλήκτρα δουλεύουν σωστά.

Σε ένα λευκό TextEdit document σε full screen, έλεγξε για τυχόν καμένα pixels (χλωμό να υπάρχουν).

Δες αν οι μεντεσέδες δουλεύουν σωστά.

Όσο αφορά στην κατάσταση του δίσκου τρέξε την εντολή diskutil verfyvolume /, μήπως και βγάλει κάποιο σφάλμα.

 

Προσωπικά θα το έπαιρνα. Το μόνο που θα πρέπει να κάνεις είναι να διαγράψεις τον δίσκο και κατόπιν migrate το 

σύστημα σου από το Air.

 

Για τυχόν βοήθεια άνοιξε ένα νέο θέμα στο Mac Corner.


vires acquirit eundo


#71   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:31

Ερώτηση στους φίλους του φόρουμ η προσφορά στα Media markt https://www.mediamar...ay-1199945.html

 

Λέει εκθεσιάκο υπάρχει περίπτωσει να είναι χτυπημένο η αρκετά μεταχειρισμένο;

 

Σκεφτόμουν να αλλάξω το MacBook Air που έχω και αυτό φαίνεται δελεαστικό απλά με τρομάζει ότι λέει εκθεσιακό...

 

Κάποια γνώμη;

 

Σας ευχαριστώ.

Η άποψη μου σε ότι αφορά τα εκθεσιακά μοντέλα είναι ότι καλύτερα να μένεις μακριά για πολλούς και διάφορους λόγους. Κάποιοι από αυτούς είναι η μπαταρία (τα εκθεσιακά είναι συνεχώς στην πρίζα με αποτέλεσμα να υπάρχει μεγαλύτερη φθορά) η οθόνη (σαν εκθεσιακό πρέπει να είναι συνεχώς αναμμένο άρα και περισσότερες πιθανότητες να έχει καμμένα pixel) και φυσικά το γεγονός ότι πριν αγοραστεί, το έχουν σκαλίξει άπειρα χέρια άρα πιθανόν να έχει και κάποιες μικροφθορές. Δεν χάνεις φυσικά και τίποτα με το να πας να το δεις από κοντά και να κρίνεις μόνος σου.



#72   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:31

Μια χαρά το βλέπω.

 

Πάντως έλεγξε την φυσική του κατάσταση, εννοώ άνοιξε το TextEdit και βεβαιώσου ότι τα πλήκτρα δουλεύουν σωστά.

Σε ένα λευκό TextEdit document σε full screen, έλεγξε για τυχόν καμένα pixels (χλωμό να υπάρχουν).

Δες αν οι μεντεσέδες δουλεύουν σωστά.

Όσο αφορά στην κατάσταση του δίσκου τρέξε την εντολή diskutil verfyvolume /, μήπως και βγάλει κάποιο σφάλμα.

 

Προσωπικά θα το έπαιρνα. Το μόνο που θα πρέπει να κάνεις είναι να διαγράψεις τον δίσκο και κατόπιν migrate το 

σύστημα σου από το Air.

 

Για τυχόν βοήθεια άνοιξε ένα νέο θέμα στο Mac Corner.

 

 

 

To θέμα είναι ότι δεν είμαι Αθήνα να πάω να το δω από κοντά να τα κάνω αυτά μόνος μου. Έλεγα να στείλω άτομο να το πάρει κατευθείαν και να το ελέγξει εξωτερικά κτλπ... Αλλά τα υπόλοιπα δεν ξέρει να τα κάνει.... θα είναι ταλαιπωρία και επιπλέον έξοδα να φύγω αύριο το πρωί με το αυτοκίνητο μου να έρθω Αθήνα να το δω... 


Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 19/11/2018 - 22:34

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#73   giodis

giodis

    iPH Hero

  • 4.468 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:37

To θέμα είναι ότι δεν είμαι Αθήνα να πάω να το δω από κοντά να τα κάνω αυτά μόνος μου. Έλεγα να στείλω άτομο να το πάρει κατευθείαν και να το ελέγξει εξωτερικά κτλπ... Αλλά τα υπόλοιπα δεν ξέρει να τα κάνει.... θα είναι ταλαιπωρία και επιπλέον έξοδα να φύγω αύριο το πρωί με το αυτοκίνητο μου να έρθω Αθήνα να το δω... 

 

Στα τυφλά, έχει βέβαια ένα ρίσκο.

Πάντως πρώτα βεβαιώσου ότι είναι ακόμη διαθέσιμο.


vires acquirit eundo


#74   tgeorgiu

tgeorgiu

    iPH newbie

  • 71 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:46

Πάντως σε τηλεοράσεις οι προσφορές είναι εξαιρετικές.

Όταν προσφέρεται δηλαδή η σχεδόν απολύτως καλύτερη LED της αγοράς, ολόφρεσκια τηλεόραση sony 55 fx 9005 στα 800 ευρώ (999-20% yellows, ε τότε δεν ξέρω τι μπορεί να είναι καλύτερο.

Και όχι μόνο αυτή αλλά και η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ LG C8 65 στα 2.000 ευρώ, συγγνώμη αλλά είναι TV BLACK FRIDAY.

Έχει και την 2η καλύτερη τηλεόραση παγκοσμίως σε υπερπροσφορά στα 1.599 ευρώ. SONY AF8.OLED 55.

Δεν ξέρω εσείς πως το βλέπετε το θέμα αλλά το να παίρνει κάποιος την καλύτερη τηλεόραση του πλανήτη( δεν είμαι υπερβολικός-δείτε τα reviews-googlare top 10 tv ) στα 1.000-1500 ευρω, για μένα είναι ευκαιριάρα.

Επίσης και σε άλλα προιόντα υπάρχουν ευκαρίες, αλλά παιδιά θέλει πολύ ψάξιμο, και παρακολούθηση. Δεν είναι για όλους.

Φυσικά το 90% των προσφορών, είναι απλά μ.....κίες!!!


Την lg oled c8 65 €2000 που την βρήκες ;


Sent from my iPad using Tapatalk

#75   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/11/2018 - 22:48

Ερώτηση στους φίλους του φόρουμ η προσφορά στα Media markt https://www.mediamar...ay-1199945.html

 

Λέει εκθεσιάκο υπάρχει περίπτωσει να είναι χτυπημένο η αρκετά μεταχειρισμένο;

 

Σκεφτόμουν να αλλάξω το MacBook Air που έχω και αυτό φαίνεται δελεαστικό απλά με τρομάζει ότι λέει εκθεσιακό...

 

Κάποια γνώμη;

 

Σας ευχαριστώ.

Που πας να μπλέξεις?


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες