Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Αυτό είναι το iPhone XI (2019) με τριπλή κάμερα;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
393 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/02/2019 - 16:15

ΠΟΣΙΜΠΟΛ
 

 

Αν βγεί το παραπάνω με μικρότερο (ή ιδανικά καθόλου) notch δηλώνω υποψήφιος αγοραστής!

 

 

Αν πάλι εν έτει 2019 σου φαίνεται λογικό High-End μοντέλο του 1500άρικου να έρχεται με τον απλό φορτιστή που ξέρουμε τόσα χρόνια, όταν η συσκευή υποστηρίζει -με τυμπανοκρουσίες κιόλας- Fast Charging, πάσο..

Το Σεπτέμβρη κοίτα μην σου πει: "Το ζητήσατε και το κάναμε... Μας είπατε δεν θέλετε πλέον καλωδιακό hands-free...και το εξαφανίσαμε! Μπορείτε πλέον να αγοράσετε ακάθεκτοι τα ασύρματα ακουστικά της αρεσκείας σας χωρίς τύψεις!"



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 13/02/2019 - 16:38

Αν βγεί το παραπάνω με μικρότερο (ή ιδανικά καθόλου) notch δηλώνω υποψήφιος αγοραστής!

Το Σεπτέμβρη κοίτα μην σου πει: "Το ζητήσατε και το κάναμε... Μας είπατε δεν θέλετε πλέον καλωδιακό hands-free...και το εξαφανίσαμε! Μπορείτε πλέον να αγοράσετε ακάθεκτοι τα ασύρματα ακουστικά της αρεσκείας σας χωρίς τύψεις!"


Εδώ υπήρχαν άτομα που περίμεναν πέρυσι με το Χ τα AirPods στη συσκευασία...

Για το Notch αυτό:
 

 

Our new Notch® is significant smaller and thinner with our new iPhones. This is the best Notch® design we have ever created. A revolutionary interracting with your iPhone's screen.


~ Jony Ive, September 2019


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 13/02/2019 - 18:10

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#48   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/02/2019 - 18:24

Εδώ υπήρχαν άτομα που περίμεναν πέρυσι με το Χ τα AirPods στη συσκευασία...

Για το Notch αυτό:

Είμαι ο μόνος που θεωρώ τελείως χαζή και ανούσια το να μικρύνει το σεμεδακι? Είναι όμορφο (λέμε τώρα) έτσι όπως είναι, το να γίνει σαν Huawei ποιος ο λόγος...


On iPad Air 2

#49   MoreThanDarkness

MoreThanDarkness

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 13/02/2019 - 18:29

Το καλύτερο notch αφού υπάρχει είναι αυτό των Mate 20 και 6Τ

#50   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 13/02/2019 - 18:29

Είμαι ο μόνος που θεωρώ τελείως χαζή και ανούσια το να μικρύνει το σεμεδακι? Είναι όμορφο (λέμε τώρα) έτσι όπως είναι, το να γίνει σαν Huawei ποιος ο λόγος...

Ναι αλλά αυτοί θα στο μικρύνουν το Σεπτέμβρη "so you can now enjoy this gorgeous screen".


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 13/02/2019 - 18:30

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#51   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 13/02/2019 - 18:44

Ναι αλλά αυτοί θα στο μικρύνουν το Σεπτέμβρη "so you can now enjoy this gorgeous screen".

Το ‘20 τότε που θα είναι οι αισθητήρες under the display.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#52   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 13/02/2019 - 19:01

Το '27 ρε αυτά.. Στην επόμενη επέτειο :P


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#53   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 13/02/2019 - 21:36

Τη στιγμή που μιλάμε εκατοντάδες κορυφαίοι μηχανικοί και σχεδιαστές δουλεύουν 24/7 στα εργαστήσια της Apple στο Infinite loop στο Cupertino για να μας παρουσιάσουν το επόμενο iPhone. Εμένα και εσάς προσωπικά, δεν μας πέφτει κανένας λόγος για τι θα βγάλει. Είμαστε πολύ λίγοι για να κάνουμε κριτική στους κορυφαίους των κορυφαίων. Δεν πρέπει να μας απασχολεί ούτε αν θα έχει ακουστικά, ούτε αν θα έχει notch, ούτε τίποτα. Ξοδεύονται εκατομύρια εργατοώρες για να έχουμε το ιδανικό κινητό τον Σεπτέμβρη και θα πρέπει να είμαστε ευγνώμονες γι'αυτό. Καμία κριτική λοιπόν στην μαμά Apple, οτι κι αν βγει θα το αγοράσουμε day 1, στην πιο ακριβή και special έκδοση. Μόνο έτσι θα συνεχίσουμε να απολαμβάνουμε  κορυφαία Apple ποιότητα και αξιοπιστία


Τελευταία επεξεργασία από: ForceF, 13/02/2019 - 21:37


#54   spyros6spl

spyros6spl

    iPH newbie

  • 84 μηνύματα

Δημοσίευση 14/02/2019 - 04:19

Πιο sheep παθαίνεις !!!!


Sent from my iPhone XS Max using Tapatalk

#55   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 14/02/2019 - 09:19

το Χ με το XS/XR καμια διαφορα ουσιαστική και φοβάμαι ότι και το νέο δεν θα έχει καμια διαφορα 

Όσες κάμερες και να βάλουν DSLR δεν θα γινει και δεν είναι και ο σκοπος τους 

Το επόμενο βήμα λοιπόν θα έπρεπε να είναι αλλου είδους μπαταριες , οθόνες εύκαμπτες , οι νέοι αισθητήρες 

όλα τα αλλα είναι να δίνουμε λεφτά στα 1500 ευρω ΜΟ , για ένα κινητό που θα κάνει τι ??Το 80 % είναι στα social media !!

Ας έρθει σε συμφωνία με τράπεζες και οργανισμούς να το χρησιμοποιούμε και σε αλλα πράγματα 

 

Ας μου πει κάποιος έστω , ότι έχει χρησιμοποιήσει τα animoji ?? AR? όταν το χρησιμοποιείς ρουφάει την μπαταρια με το καλαμακι 

Ας φτιάξουν λοιπόν κάτι χρήσιμο και βεβαια τις τιμές , με τα ιδια λεφτα περνεις υπολογιστή !!



#56   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/02/2019 - 12:33

Τη στιγμή που μιλάμε εκατοντάδες κορυφαίοι μηχανικοί και σχεδιαστές δουλεύουν 24/7 στα εργαστήσια της Apple στο Infinite loop στο Cupertino για να μας παρουσιάσουν το επόμενο iPhone. Εμένα και εσάς προσωπικά, δεν μας πέφτει κανένας λόγος για τι θα βγάλει. Είμαστε πολύ λίγοι για να κάνουμε κριτική στους κορυφαίους των κορυφαίων. Δεν πρέπει να μας απασχολεί ούτε αν θα έχει ακουστικά, ούτε αν θα έχει notch, ούτε τίποτα. Ξοδεύονται εκατομύρια εργατοώρες για να έχουμε το ιδανικό κινητό τον Σεπτέμβρη και θα πρέπει να είμαστε ευγνώμονες γι'αυτό. Καμία κριτική λοιπόν στην μαμά Apple, οτι κι αν βγει θα το αγοράσουμε day 1, στην πιο ακριβή και special έκδοση. Μόνο έτσι θα συνεχίσουμε να απολαμβάνουμε  κορυφαία Apple ποιότητα και αξιοπιστία

 

Πόσο μας έλειψες !!!


ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#57   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 20/02/2019 - 18:58

Τη στιγμή που μιλάμε εκατοντάδες κορυφαίοι μηχανικοί και σχεδιαστές δουλεύουν 24/7 στα εργαστήσια της Apple στο Infinite loop στο Cupertino για να μας παρουσιάσουν το επόμενο iPhone. Εμένα και εσάς προσωπικά, δεν μας πέφτει κανένας λόγος για τι θα βγάλει. Είμαστε πολύ λίγοι για να κάνουμε κριτική στους κορυφαίους των κορυφαίων. Δεν πρέπει να μας απασχολεί ούτε αν θα έχει ακουστικά, ούτε αν θα έχει notch, ούτε τίποτα. Ξοδεύονται εκατομύρια εργατοώρες για να έχουμε το ιδανικό κινητό τον Σεπτέμβρη και θα πρέπει να είμαστε ευγνώμονες γι'αυτό. Καμία κριτική λοιπόν στην μαμά Apple, οτι κι αν βγει θα το αγοράσουμε day 1, στην πιο ακριβή και special έκδοση. Μόνο έτσι θα συνεχίσουμε να απολαμβάνουμε  κορυφαία Apple ποιότητα και αξιοπιστία

Και ΠΑΝΤΑ την αμερικάνικη έκδοση, όχι τις σκάρτες που στέλνουν Ευρώπη λες και τρώμε κουτόχορτο!



#58   MoreThanDarkness

MoreThanDarkness

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 20/02/2019 - 23:47

Οποίος είδε S10+ & Mi9 ξέρει

Δεν αναφέρομαι καν στα περσινά μοντέλα που έχουν πράγματα που θέλω να δω σε νέο iPhone

#59   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/02/2019 - 09:42

Εγώ θέλω αυτό που διπλώνει

Τρελό χρήμα όμως


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#60   mariosnt

mariosnt

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/02/2019 - 14:08

Οποίος είδε S10+ & Mi9 ξέρει

Δεν αναφέρομαι καν στα περσινά μοντέλα που έχουν πράγματα που θέλω να δω σε νέο iPhone


Εγώ προσωπικά, δε νομίζω να φύγω ποτέ από apple. Λέω όμως, δε νομίζω, γιατί ποτέ δεν ξέρεις...
Αλλά...
Με τα τελευταία νέα της Samsung (βλέπε s10).. Το iPhone φαίνεται παρωχημένο πλέον..

Τελευταία επεξεργασία από: mariosnt, 21/02/2019 - 14:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες