Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Office 2019


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
104 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2019 - 08:41

θα μπορούσε κάποιος μεσα από το appstore να κατεβάσει το office 365 στον mac του και μετά απλα να αγοράσει το κλειδι από ebay ας πούμε ?

Γινεται αυτό η μονο κλειδι δεν παίζει ?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/07/2019 - 08:48

Εχω κωδικούς σαν υπ.διδακτορας στο ΠΑΔΑ για το office 365 να το χρησιμοποιω αλλα  θελω να παρω και το2019 να το εχω για χρονια χωρις συνδρομη μετα κλπ. Και κλειδί που έχετε πως κατεβάζετε ολη τη σουιτα?



#48   giodis

giodis

    iPH Hero

  • 4.468 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2019 - 10:34

Εχω κωδικούς σαν υπ.διδακτορας στο ΠΑΔΑ για το office 365 να το χρησιμοποιω αλλα  θελω να παρω και το2019 να το εχω για χρονια χωρις συνδρομη μετα κλπ. Και κλειδί που έχετε πως κατεβάζετε ολη τη σουιτα?

 

Το download link της σουίτας αποστέλλεται μαζί με το κλειδί της ακόμη και αυθημερόν με e-mail.


vires acquirit eundo


#49   giodis

giodis

    iPH Hero

  • 4.468 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/07/2019 - 10:36

θα μπορούσε κάποιος μεσα από το appstore να κατεβάσει το office 365 στον mac του και μετά απλα να αγοράσει το κλειδι από ebay ας πούμε ?

Γινεται αυτό η μονο κλειδι δεν παίζει ?

 

Σουίτα + κλειδί πάνε πακέτο. 


vires acquirit eundo


#50   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2019 - 11:57

Σουίτα + κλειδί πάνε πακέτο. 

δεν ισχύει αυτό που λες .

Αυτο που έκανα εγώ μόλις .

Κατεβασα στον mac μεσα από το appstore τις εφαρμογές office (δεν έκανα sign in)

Πηγα eBay ,αγορασα(απο φθηνο με καλο feedback πωλητή ) ms office 365 proplus 2019 licence και καπάκι μου ήρθε mail με το username(mail) και password συν το λινκ για να κατεβάσω την σουίτα .

Δεν κατέβασα την σουίτα αλλα μπήκα καπάκι στην εφαρμογή του appstore ,εκανα εγγραφη με mail και password που μου έστειλε ο τύπος και όλα καλα .

Στην διαδικασία εγραφης σου ζητάει αλλαγη του password και επιβεβαίωση με mail outlook που έχεις (το έκανα )

Πλεον δουλεύω το office μεσα από τις εφαρμογές του appstore στον mac ....


 

Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 12/07/2019 - 11:58


#51   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2019 - 12:10

Το download link της σουίτας αποστέλλεται μαζί με το κλειδί της ακόμη και αυθημερόν με e-mail.


Η μόνη επιφύλαξη, κυρίως γιατί το περιεχόμενο προς κατέβασμα δεν είναι από το αυθεντικό site και δημιουργεί καχυποψίες.

#52   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2019 - 12:20

Η μόνη επιφύλαξη, κυρίως γιατί το περιεχόμενο προς κατέβασμα δεν είναι από το αυθεντικό site και δημιουργεί καχυποψίες.

διάβασε αν θες το πιο πάνω ποστ μου .

Αν θες σε mac δεν χρειάζεται καν να κατεβάσεις την σουίτα από το λινκ που σου δίνεται αν έχεις τις αμφιβολίες σου 

Κατεβαζεις τις εφαρμογές επίσημα από το appstore και απλα βάζεις τους κωδικούς και είσαι κομπλέ 



#53   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/07/2019 - 12:22

Τελεια,σας ευχαριστώ παιδες. Σκεφτόμουν να χρησιμοποιω κυριως τις εφαρμογες της apple (iwork) και να το χω σαν back up to office. θα δουμε



#54   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2019 - 13:46

διάβασε αν θες το πιο πάνω ποστ μου .
Αν θες σε mac δεν χρειάζεται καν να κατεβάσεις την σουίτα από το λινκ που σου δίνεται αν έχεις τις αμφιβολίες σου
Κατεβαζεις τις εφαρμογές επίσημα από το appstore και απλα βάζεις τους κωδικούς και είσαι κομπλέ


Για το συνδρομητικό office όμως ισχύει μόνο; Για το κανονικό που γίνεται εγκατάσταση;

#55   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/07/2019 - 14:12

Για το συνδρομητικό office όμως ισχύει μόνο; Για το κανονικό που γίνεται εγκατάσταση;

αυτός μου έστειλε λινκ ,το οποιο μπαίνεις απευθείας μεσα από browser στην επίσημη σελίδα της microsoft (αφού πρώτα βάλεις τους κωδικούς-mail -password) και σου δίνει την επιλογή να κατεβάσεις μεσα από το site της microsoft την σουίτα όλη .Εγω όπως σου είπα κατέβασα τις εφαρμογές από το appstore στο mac μου και έκανα μεσα από αυτές την εγγραφη .Τωρα μπήκα και μεσα από τον browser (safari) και κατεβάζω την σουίτα ( installer)

Y.Γ αυτό που αγόρασα ήταν MS Office 365 ProPlus 2019 ✓ 5 PC/MAC/Mobile ✓ 5TB OneDrive 


Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 12/07/2019 - 14:13


#56   montzOlee

montzOlee

    iPH Member

  • 338 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:montzOlee

Δημοσίευση 12/07/2019 - 17:22

Έχεις pm.

Ευχαριστω αδερφέ.

Αγαπητοί φίλοι  @MontzOlee & giannisk82, γιατί αυτή η μυστικοπάθεια ;.
 
Κατά την γνώμη μου δεν είναι καθόλου κακό -αλλά αντίθετα άκρως θετικό-   να δίνεται
το συγκεκριμένο link κι όχι μόνο.
 
Σαφώς και δεν πρόκειται για διαφήμιση, αλλά για διευκόλυνση τυχόν ενδιαφερόμενων 
συμφορουμιτών να αποκτήσουν σε πολύ συμφέρουσα τιμή την αξιόλογη σουίτα. :)


Έχεις δίκιο φίλε , απλά δεν ήθελα να παραβιάσουμε κάποιο όρο του site .
:)

#57   sakissalonika

sakissalonika

    iPH Addict

  • 895 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 12/07/2019 - 20:43

Σου έχω στείλει pm

#58   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 12/07/2019 - 20:51

Εγώ κατέβασα αυτό Microsoft Office Home and Business 2019 |Mac | 100% Genuine | Lifetime. Χρησιμοποιώ το word και το excel απο προχθές χωρίς πρόβλημα. Αλλά το link δεν ήταν από το επίσημο της MS. Είχε δύο αρχεία που εγκαταστάθηκαν ένα με το office και ένα με το licence. Στην περιγραφή ανέφερε ότι πρόκειται για volume licence. 



#59   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 12/07/2019 - 21:17

Για MacOS το τελευταίο Office που έχει βγάλει η MICROSOFT, ποιό είναι; Αναμένεται φέτος ή στον επόμενο χρόνο να βγει άλλη έκδοση;

#60   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/07/2019 - 10:34

Εγώ κατέβασα αυτό Microsoft Office Home and Business 2019 |Mac | 100% Genuine | Lifetime. Χρησιμοποιώ το word και το excel απο προχθές χωρίς πρόβλημα. Αλλά το link δεν ήταν από το επίσημο της MS. Είχε δύο αρχεία που εγκαταστάθηκαν ένα με το office και ένα με το licence. Στην περιγραφή ανέφερε ότι πρόκειται για volume licence.


Volume license τι είναι; Υπάρχει διαφορά από άλλη έκδοση;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες