Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Bleep προπληρωμένη (prepaid-mastercard) κάρτα της Alpha bank


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   invader

invader

    iPH User

  • 147 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 03/02/2019 - 03:57

Κάνω αυτό το θέμα για την προπληρωμένη κάρτα της Alphabank που είναι η πρώτη στο είδος της για τα ελληνικά δεδομένα που εκδίδετε και διαχειρίζεστε μέσω της εφαρμογής(app) με πολύ γρήγορη ταυτοποίηση, ταυτότητα εμπρός πίσω και μια selfie χωρίς επίσκεψη σε Κατάστημα. . Η έκδοση της μέχρι της 30/04/2019 είναι δωρεάν και χωρίς συνδρομή και αν έχεις λάβει πρόσκληση στο κινητό σου απο κάποιον που την έχει μόλις γίνει η ταυτοποίηση και εκδοθεί κερδίζεις 5€ δώρο άμεσα διαθέσιμα στην εφαρμογή και αν στείλεις πρόσκληση εσύ μετά σε κάποιον άλλον και την έκδοση κερδίζεις 10€ και ο άλλος 5€ (αν κάποιος θέλει πρόσκληση ας στείλει σε pm τον αριθμό του κινητου του να του στείλω πρόσκληση).

 

main-img-finger.png

Η κάρτα bleep είναι η πρώτη προπληρωμένη κάρτα από ελληνική τράπεζα, την οποία εκδίδετε, φορτίζετε και διαχειρίζεστε αποκλειστικά μέσω του bleep app. Μέσα σε 5 λεπτά, απ’ όπου και εάν βρίσκεστε, χωρίς επίσκεψη σε Κατάστημα.

Η κάρτα bleep είναι η πρώτη προπληρωμένη κάρτα από ελληνική τράπεζα, την οποία εκδίδετε, φορτίζετε και διαχειρίζεστε αποκλειστικά μέσω του app. Μέσα σε 5 λεπτά, απα όπου και εάν βρίσκεστε, χωρίς επίσκεψη σε Κατάστημα.

Εγγραφείτε εύκολα μέσω του app και μετά την ταυτοποίηση εκδίδετε άμεσα την bleep κάρτα σας.  

Μετά την έκδοση της κάρτας σας από την εφαρμογή, θα την παραλάβετε και ταχυδρομικά για τις αγορές σας στα POS των καταστημάτων

Φορτίζει με οποιαδήποτε πιστωτική, χρεωστική ή προπληρωμένη κάρτα μέσα από την εφαρμογή 

Συνδρομή έκδοσης κάρτας (εφάπαξ) 5€ (Δωρεαν μεχρι 30/04/2019)
Έξοδα φόρτισης: 1% επί του ποσού φόρτισης με ελάχιστη χρέωση 1€ και μέγιστη χρέωση 5€
Έξοδα αποφόρτισης: Χωρίς έξοδα, εφόσον η αποφόρτιση γίνεται μέσω των καναλιών της Alpha Bank
Έξοδα Συναλλαγής σε Συνάλλαγμα: Έως και 2,5% επί του ποσού της συναλλαγής (ανεξαρτήτως ποσού)
Συστήστε την κάρτα και εσείς κερδίζετε 10€ και οι φίλοι σας 5€. (Στειλτε μου μυνημα τον αριθμό του κινητού σας να σας στείλω πρόσκληση για να έχετε κατευθείαν 5€)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   soki7

soki7

    iPH Contributor

  • 1.539 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • GameCenter:sokhetfield

Δημοσίευση 07/02/2019 - 12:50

Εγώ έφτιαξα λογαριασμό χωρίς να μου στείλεις κάποιος πρόσκληση. Τώρα όμως που προσπαθώ να στείλω σε κάποιον φίλο μου πρόσκληση , μου λεει οτι δεν ειναι προσωρινά διαθέσιμο. Γιατί?



#3   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 08/02/2019 - 15:30

Εγώ έφτιαξα λογαριασμό χωρίς να μου στείλεις κάποιος πρόσκληση. Τώρα όμως που προσπαθώ να στείλω σε κάποιον φίλο μου πρόσκληση , μου λεει οτι δεν ειναι προσωρινά διαθέσιμο. Γιατί?

Και εμένα το ίδιο λέει


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#4   leandrosml

leandrosml

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@leandrosml73
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 10/02/2019 - 23:01

Τις έχουν κλείσει τις προσκλήσεις. Πέσανε πολλά 15 ευρα και το σταμάτησαν. Προσωρινά λένε αλλά ουδέν μονιμότερο του προσωρινού!! Χαχα. Εγώ πρόλαβα και τσίμπησα ενα 50ρικακι από προσκλήσεις.


Sent from my iPad using Tapatalk

#5   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 26/02/2019 - 22:45

Όποιος θέλει μπορεί να στείλει και σε εμένα μήνυμα το κινητό του, να του στείλω πρόσκληση. Πλέον έχω και εγώ τη δυνατότητα.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#6   kgkolfis

kgkolfis

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 4 +4G
  • GameCenter:kgkolfis

Δημοσίευση 28/02/2019 - 18:22

Μπορώ κι εγώ να στείλω πρόσκληση σε όποιον ενδιαφέρεται. Κατεβάζετε την εφαρμογή, κάνετε εγγραφή και κερδίζετε άμεσα 5€.
Όποιος θέλει ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες