Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σπασμένο Apple Watch


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/05/2019 - 19:04

Καλησπέρα την προηγούμενη εβδομάδα από μαλακ... μου μου έσπασε το watch s4 44 την ίδια μέρα από τα νεύρα μου πήγα πήρα άλλο (αφού πήρα την istorm τηλ να ρωτήσω για αντικατάσταση και μου είπε 380 και να το πάω ο ιδιος εκεί λέει δεν δέχονται να τους το έστελνα γιατί είμαι από επαρχία) λοιπόν έκανα έκανα κανονικά αποζευγοποιηση κράτησε backup και το πέρασα κανονικά στο καινούργιο ήθελα να ρωτήσω καθώς στην οθόνη δεν μπορώ να δω ναι μεν ανοίγει- λειτουργεί αλλά δεν φαίνεται τίποτα
1)έχουν σβηστεί όλα τα προσωπικά μου αρχεία ; Φωτό, τραγούδια,εφαρμογές κα ;
2)ποσο περίπου θα μου στοιχήσει να το φτιάξω ;
3)μπορώ να το πουλήσω ( εφόσον έχουν σβηστεί τα αρχεία μου είτε για ανταλλακτικά είτε αν θέλει κάποιος να το φτιάξει το ίδιο σε τι τιμή θα μπορούσα να το πουλήσω ;
Είναι αγραντζουνιστο με το κουτί του την απόδειξη αγοράς αγοράστηκε τον Νοέμβριο


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   skous

skous

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:skous

Δημοσίευση 20/05/2019 - 10:28

Δεν φτιάχνετε, η τιμή που σου δίνει η Apple είναι για καινούργιο ρολόι (χωρίς φορτιστές-λουράκια κλπ).

 

Όπου φτιάχνουν σαν 3rd parties, 99% δεν κρατάει η αδιαβροχοποίηση και μετά απο λίγο καιρό αρχίζουν τα προβλήματα.



#3   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/05/2019 - 18:50

Έστειλα μνμ στην istorm και νου είπε να τους πάρω τηλ στο τεχνικό τμήμα τους κλπ
Ξέρει κανείς αν μπορώ να το πουλήσω και αν έχουν σβηστεί όλα τα αρχεία που έχω μέσα ;


Sent from my iPhone using Tapatalk




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες