Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Βοήθεια για Συνχρονισμό 2 Backup σε ένα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   SofiMatinious

SofiMatinious

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/02/2010 - 20:18

Καλησπέρα...Είχα σκάσει 2 εβδομάδες ότι είχα κάνει την αναβάθμιση σε 3GS και δεν μπορούσα να γυρίσω πίσω..μέσα στη χαζομάρα μου λοιπόν πρέπει να κράτησα SHSH στο server του Saurik...την πρώτη φορά όταν δοκοίμασα να γυρίσω πίσω μου έβγαλε το error...τελοσπάντων είπα να δοκοιμάσω σήμερα και γύρισα κανονικότατα στην 3.1.2 ;) Η ερώτησή μου λοιπόν είναι εάν μπορώ να "μαγειρέψω" 2 backup...έχω ένα το σημερινό και ένα αυτό από πρίν την αναβάθμιση που έχει και αποθηκευμένα όλα τα apps από cydia με το aptbackup...εάν τα βάλω σε ένα φάκελο και κάνω restore backup θα τα έχω όλα μέσα; :rolleyes:

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2010 - 20:36

δεν νομιζω να σου δινει επιλογη για ποιο backup θελεις να περασεις.. :( μπορεις ομως ομως με ενα προγραμμα .. backup-extractor να βγαλεις ακρη.. :)

#3   SofiMatinious

SofiMatinious

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/02/2010 - 20:50

δεν νομιζω να σου δινει επιλογη για ποιο backup θελεις να περασεις.. :( μπορεις ομως ομως με ενα προγραμμα .. backup-extractor να βγαλεις ακρη.. :)


Ευχαριστώ...πέταξα το παλιό backup σε ένα φάκελο μιάς και από εκεί με ενδιαφέρει μόνο το backup των apps της cydia και πέταξα και το σημερινό backup που δέν έχει apps cydia μέσα και έκανα restore from backup...:P αναμένω αποτελέσματα σε λίγο...κάνω restore from backup από το aptbackup... θα σας ενημερώσω πάντως χαχα:P

#4   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2010 - 20:51

η ενημερωση θα μας ενδιεφερε... ευχαριστουμε.. :)

#5   SofiMatinious

SofiMatinious

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 11/02/2010 - 21:06

η ενημερωση θα μας ενδιεφερε... ευχαριστουμε.. :)


Χμ...ενημερώνω ότι πέτυχε!!! αλλά...δεν ανοίγει η cydia και το blackrain για να κατεβάσω το blacksn0w...
any idea..? Η ενγχείρηση πέτυχε που λέμε και ο ασθενής κοιμάται προς το παρόν...χαχα :P

#6   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2010 - 21:22

δοκιμασε ενα hard reset.. το cydia σου δουλευε πριν περασεις το backup;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες