Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2356   mic6

mic6

    iPH newbie

  • 79 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/05/2022 - 23:10

Παίδες τα comply δε με βολεψαν καθόλου. Είναι τόσο σκληρά που σε πιάνει πονοκέφαλος στο δεκάλεπτο. Καμία σχέση με τις μαμισιες σιλικόνες. Περιμένω εντυπώσεις από όσους τα δοκιμάσετε ...είμαι περίεργος ..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2357   gRim

gRim

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/05/2022 - 22:09

Καλησπέρα! Επειδή είχα έντονο το γνωστό θέμα με το ένα ακουστικό τα έστειλα στην isystem όπου με ενημέρωσαν ότι και τα δύο είχαν τελικά θέμα και αναμένουν άλλα για να μου τα αντικαταστήσουν. Μάλιστα σκοπεύουν να ελέγξουν και τα νέα πριν μου τα στείλουν. Αυτό που θα ήθελα κυρίως να ρωτήσω είναι εάν ακόμα στέλνουν μαζί με την αντικατάσταση και νέα tips γιατί νομίζω κάπου είδα ποστ ότι ένα μέλος από την isystem τα είχε παραλάβει χωρίς νέα tips. Θα επικοινωνήσω βέβαια και μαζί τους να δω εάν γενικά διαθέτουν tips όπως η document αφού με είχαν βολέψει μια χαρά εξαρχής τα "εργοστασιακά¨ απλά με το βάλε βγάλε για να τα καθαρίζω κατέστρεψα τα ένα.


Τελευταία επεξεργασία από: gRim, 03/05/2022 - 22:09


#2358   giannisk82

giannisk82

    iPH Addict

  • 746 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/05/2022 - 02:25

Καλησπέρα! Επειδή είχα έντονο το γνωστό θέμα με το ένα ακουστικό τα έστειλα στην isystem όπου με ενημέρωσαν ότι και τα δύο είχαν τελικά θέμα και αναμένουν άλλα για να μου τα αντικαταστήσουν. Μάλιστα σκοπεύουν να ελέγξουν και τα νέα πριν μου τα στείλουν. Αυτό που θα ήθελα κυρίως να ρωτήσω είναι εάν ακόμα στέλνουν μαζί με την αντικατάσταση και νέα tips γιατί νομίζω κάπου είδα ποστ ότι ένα μέλος από την isystem τα είχε παραλάβει χωρίς νέα tips. Θα επικοινωνήσω βέβαια και μαζί τους να δω εάν γενικά διαθέτουν tips όπως η document αφού με είχαν βολέψει μια χαρά εξαρχής τα "εργοστασιακά¨ απλά με το βάλε βγάλε για να τα καθαρίζω κατέστρεψα τα ένα.

Δυο φορές τα άλλαξα και τις δύο μου τα παρέδωσαν με νέα tips όλων των διαστάσεων. Όποτε είσαι καλυμμένος σε αυτό. 



#2359   gRim

gRim

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/05/2022 - 05:35

Δυο φορές τα άλλαξα και τις δύο μου τα παρέδωσαν με νέα tips όλων των διαστάσεων. Όποτε είσαι καλυμμένος σε αυτό. 

 

Τέλεια! Ελπίζω να πάρω σύντομα πίσω τα νέα γιατί ακόμα και με το πρόβλημα είναι κλάσης ανώτερα σε σχέση με αυτά που χρησιμοποιώ τώρα όσον αφορά την εφαρμογή στο αυτί μου και την ευκολία. Το δεξί ακουστικό μου είχε έντονο πρόβλημα με το τρίξιμο σε σημείο που αρκετές φορές απενεργοποιούσα τελείως το noise canceling ή το transparency και παρόλα αυτά σκεφτόμουν πως θα την παλέψω λίγες μέρες χωρίς αυτά εάν τα στείλω. Έχω περιέργεια τώρα να δω εάν θα παρατηρήσω και διαφορά στο noise canceling.

 

Αν και θα περιμένω να έρθουν πρώτα με το καλό τα νέα για ασφαλή συμπεράσματα οφείλω να πω ότι μέχρι τώρα μου έκανε πολύ θετική εντύπωση πόσο εξυπηρετικοί είναι στην isystem.



#2360   gRim

gRim

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2022 - 18:18

Σήμερα παρέλαβα τα ακουστικά από iSystem. Τελικά όχι μόνο δεν μου έδωσαν έξτρα tips αλλά ενώ τα παρέδωσα με το small μέγεθος μου τα επέστρεψαν με medium. Θα επικοινωνήσω μαζί τους αύριο. Μακάρι να μπορούσα να βρω από κάπου άμεσα να αγοράσω και να μην περιμένω πάλι.



#2361   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 10/05/2022 - 20:13

Ακομα δεν εχω παραλαβει τα comply. Εκλεισα μηνα. Ελεος δηλαδη

#2362   DiS

DiS

    iPH Addict

  • 698 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/05/2022 - 21:32

Σήμερα παρέλαβα τα ακουστικά από iSystem. Τελικά όχι μόνο δεν μου έδωσαν έξτρα tips αλλά ενώ τα παρέδωσα με το small μέγεθος μου τα επέστρεψαν με medium. Θα επικοινωνήσω μαζί τους αύριο. Μακάρι να μπορούσα να βρω από κάπου άμεσα να αγοράσω και να μην περιμένω πάλι.

Κάποιο λάθος έχει γίνει λογικά.
Με κάθε αντικατάσταση δίνεται σετ καινούριων σε όλα τα μεγέθη χωρίς να το ζητήσεις.
Η iSystem ειδικά μου έχει στείλει tips (χωρίς αντικατάσταση AirPods) χωρίς χρέωση ενώ οι υπόλοιποι τα πουλάνε κανονικά.


Έχει και update σήμερα στα AirPods Pro

Τελευταία επεξεργασία από: DiS, 10/05/2022 - 21:33


#2363   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 10/05/2022 - 22:00

Έχουμε νέο Update σήμερα, στην 4E71. Αφορά επίσης τα AirPods 2 & 3, αλλά και τα Max.

______


* Tip για πιο εύκολη διαδικασία:

• Φορεμένα τα ακουστικά και μουσική να παίζει για 30 - 40".

• Τα ακουστικά μετά στη θήκη και η θήκη στο ρεύμα.

• Τα αφήνουμε εκεί για τουλάχιστον 30 - 45'.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2364   gRim

gRim

    iPH User

  • 156 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2022 - 22:14

Κάποιο λάθος έχει γίνει λογικά.
Με κάθε αντικατάσταση δίνεται σετ καινούριων σε όλα τα μεγέθη χωρίς να το ζητήσεις.
Η iSystem ειδικά μου έχει στείλει tips (χωρίς αντικατάσταση AirPods) χωρίς χρέωση ενώ οι υπόλοιποι τα πουλάνε κανονικά.


Έχει και update σήμερα στα AirPods Pro

Αν και πήρα από φίλο ένα set τους έστειλα ένα μήνυμα μήπως και αλλά δεν με καίει κιόλας πλέον..κατά τα άλλα τα ακουστικά άψογα και μεγάλη διαφορά στο noise cancelling. Νομίζω ούτε όταν ήταν καινούργια το noise canceling δεν λειτουργούσε τόσο καλά. 

 

Έγιναν και αναβάθμιση πριν κανένα τέταρτο αλλά περάστηκε το προηγούμενο firmware (4C165 από 4Α400).

 

edit: 5 λεπτά τα ξανάφησα στη θήκη και περάστηκε η 4Ε71  :)


Τελευταία επεξεργασία από: gRim, 10/05/2022 - 22:18


#2365   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2022 - 10:46

Μετα απο 1,5 μηνα μου ηρθε χαρτι απο τα ελτα να παω να παραλαβω τα comply αλλα με χρεωση 5,54€. Απο δασμους, φπα δεν ξερω ακριβως. Απατεωνες

Τελευταία επεξεργασία από: polakis, 13/05/2022 - 10:47


#2366   okourkoulos

okourkoulos

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Twitter:@okourkoulos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 16/05/2022 - 09:02

Χάθηκε η θήκη!

Μπορώ να χρησιμποιήσω θήκη απο άλλο μοντέλο?



#2367   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/05/2022 - 09:57

Θες πάλι θήκη απο AirPods Pro.

 

Βάζεις μέσα τα ακουστικά και κρατάς πατημένο το πίσω πλήκτρο μέχρι η λυχνία να αναβοσβήνει πορτοκαλί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2368   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/05/2022 - 15:56

Παιδες εβαλα τα comply. Αλλη κλαση μιλαμε. Δεν μου πεφτει με τιποτα το ακουστικο, εχω καλυτερο ηχο και καλυτερη απομονωση. Αξιζουν τα λεφτα τους! Μενει μονο να δω τι διαρκεια ζωης θα εχουν…

#2369   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/05/2022 - 16:20

Με προσεχτικό καθαρισμό και χρήση, θα σε βγάλουν κοντά στο χρόνο.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 18/05/2022 - 16:20

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2370   ThodorisZ

ThodorisZ

    iPH User

  • 134 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 18/05/2022 - 17:07

Εγώ πάλι παιδιά έβαλα τα comply, μια χαρά είναι, απλά το ένα πατήθηκε μαζί με το ακουστικό από το αυτοκίνητο μου.

Οπότε σε λίγο που θα κάνω τη νεκροψία, ενδεχομένως να χαρίζονται δυο ζευγάρια medium, θα ενημερώσω το ποστ.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (7)