Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

AirPods Pro


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2542 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2386   Livas

Livas

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:livas26

Δημοσίευση 16/06/2022 - 10:20

Σκέφτομαι για την αγορά AirPods Pro αξίζει η αγορά τώρα ; Η περιμένω για Σεπτέμβριο τα καινούργια ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2387   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/06/2022 - 10:43

Στη θέση σου θα έκανα λίγη υπομονή για τα 2.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2388   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 16/06/2022 - 21:56

Στη θέση σου θα έκανα λίγη υπομονή για τα 2.

Μας ξενέρωσες  :unsure:



#2389   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/06/2022 - 09:58

Δεν το 'χα σκοπό :)

 

Αν δεν έχεις καμία διάθεση να περιμένεις, εννοείται πως παίρνεις τα Pro τώρα.

 

Έχουν πέσει σε καλή τιμή, εκτός του οτι είναι φοβερά ακουστικά.

 

Στη τελική τα πουλάς και παίρνεις τα 2 μετά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2390   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 17/06/2022 - 17:35

Δεν το 'χα σκοπό :)

 

Αν δεν έχεις καμία διάθεση να περιμένεις, εννοείται πως παίρνεις τα Pro τώρα.

 

Έχουν πέσει σε καλή τιμή, εκτός του οτι είναι φοβερά ακουστικά.

 

Στη τελική τα πουλάς και παίρνεις τα 2 μετά.

Παρέλαβα και ήδη είναι στα αυτιά μου. Τι έχανα τόσο καιρό! Έχω κάνει ήδη καμιά ώρα ομιλίας και μουσικής. Πραγματικά πόσο seamless είναι και πόσο ωραία εναλλάσσεις το transparency!

4C165 έκδοση λογισμικού έχουν. 

 

288385461_397290842354135_10048924306273



#2391   rebel1

rebel1

    iPH Enthousiast

  • 460 μηνύματα

Δημοσίευση 17/06/2022 - 18:24

Κι εγώ την πρώτη φορά έπαθα σοκ....
Δεν είχα βέβαια και καμία πρότερη τρομερή εμπειρία ερχόμενος από Samsung


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2392   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 17/06/2022 - 18:53

Κάναμε και το πρώτο update.

4E71 πέρασε. Μην πω χαζομάρα αλλά σαν να έγινε πιο ποιοτικός ο ήχος για μουσική. 



#2393   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/06/2022 - 22:27

Παρέλαβα και ήδη είναι στα αυτιά μου. Τι έχανα τόσο καιρό! Έχω κάνει ήδη καμιά ώρα ομιλίας και μουσικής. Πραγματικά πόσο seamless είναι και πόσο ωραία εναλλάσσεις το transparency!

4C165 έκδοση λογισμικού έχουν.

Με γειά! Είναι ακουστικάρες.

 

Το Transparency των AirPods δεν το έχει κανείς άλλος.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2394   vagelisvl

vagelisvl

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 18/06/2022 - 08:19

Με γειά, ειναι ακουστικάρες αλλά για όσο κρατάει η εγγύηση!

Μετά απο 2 αντικαταστάσεις λόγω των κλασικών προβλημάτων που δεν λύθηκαν ποτε... μετά τα 2 χρόνια ειναι ρισκο για εμένα.


Τελευταία επεξεργασία από: vagelisvl, 18/06/2022 - 08:24


#2395   Livas

Livas

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:livas26

Δημοσίευση 18/06/2022 - 11:40

Παρέλαβα και ήδη είναι στα αυτιά μου. Τι έχανα τόσο καιρό! Έχω κάνει ήδη καμιά ώρα ομιλίας και μουσικής. Πραγματικά πόσο seamless είναι και πόσο ωραία εναλλάσσεις το transparency!
4C165 έκδοση λογισμικού έχουν.

288385461_397290842354135_10048924306273


Καταρχήν κακορίζικα !
Με ενδιαφέρει κυρίως η ομιλία και μουσική αλλά το θέμα της ομιλίας κυρίως με ένα ακουστικό που φοράω συνήθως και λόγο δουλειάς , αν ακούς το συνομιλητή σου καθαρά και δυνατά !
Για σύγκριση έχω το ακουστικό plantronics voyager edge και είναι τέλειο για ομιλία ακούω πάντα δυνατά και καθαρά τον συνομιλητή μου έναντι με τα Samsung buds live που έχω για μουσική πάντα ένα ένα φοράω τα ακουστικά , που είναι αρκετά καλά για μουσική αλλά για ομιλία είναι ότι χειρότερο υπάρχει ! Και πρέπει να αλλάζω συνέχεια με το plantronics για να μπορω να βγάλω συννενόηση !

Τα AirPods έχουν ακόμα και με ένα ακουστικό καλή ακρόαση απο ομιλία ;! Και εννοείται να σε ακούν και καθαρά οι άλλοι ,γιατί επίσης με τα Samsung buds live ακούγονται και τα πάντα τριγύρω μου το παρά μικρό ! Χεχεχ!

Τελευταίο μου κινητό με iPhone ήταν το iPhone 4 ! Μετά και μέχρι πριν 3 μήνες ήμουν με Samsung κινητά καο αξεσουάρ !!
Αλλά είπαμε να κάνουμε την αλλαγή με το 13 pro max έχω και το watch 7 και μέχρι τώρα δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την αλλαγή !!

Όποτε μένουν τα ακουστικά και πιστεύω είμαστε κομπλέ !
Τα εχει και το αμαζον Γερμανίας στα 204€ η με 5 δόσεις από 40.99 αν θυμάμαι καλά! Γερμανία ειμαι και έχω και το Amazon prime κάτι που βολεύει πολύ !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2396   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.860 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 18/06/2022 - 13:29

Καταρχήν κακορίζικα !
Με ενδιαφέρει κυρίως η ομιλία και μουσική αλλά το θέμα της ομιλίας κυρίως με ένα ακουστικό που φοράω συνήθως και λόγο δουλειάς , αν ακούς το συνομιλητή σου καθαρά και δυνατά !
Για σύγκριση έχω το ακουστικό plantronics voyager edge και είναι τέλειο για ομιλία ακούω πάντα δυνατά και καθαρά τον συνομιλητή μου έναντι με τα Samsung buds live που έχω για μουσική πάντα ένα ένα φοράω τα ακουστικά , που είναι αρκετά καλά για μουσική αλλά για ομιλία είναι ότι χειρότερο υπάρχει ! Και πρέπει να αλλάζω συνέχεια με το plantronics για να μπορω να βγάλω συννενόηση !

Τα AirPods έχουν ακόμα και με ένα ακουστικό καλή ακρόαση απο ομιλία ;! Και εννοείται να σε ακούν και καθαρά οι άλλοι ,γιατί επίσης με τα Samsung buds live ακούγονται και τα πάντα τριγύρω μου το παρά μικρό ! Χεχεχ!

Τελευταίο μου κινητό με iPhone ήταν το iPhone 4 ! Μετά και μέχρι πριν 3 μήνες ήμουν με Samsung κινητά καο αξεσουάρ !!
Αλλά είπαμε να κάνουμε την αλλαγή με το 13 pro max έχω και το watch 7 και μέχρι τώρα δεν έχω μετανιώσει καθόλου για την αλλαγή !!

Όποτε μένουν τα ακουστικά και πιστεύω είμαστε κομπλέ !
Τα εχει και το αμαζον Γερμανίας στα 204€ η με 5 δόσεις από 40.99 αν θυμάμαι καλά! Γερμανία ειμαι και έχω και το Amazon prime κάτι που βολεύει πολύ !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ μιλάω με το ένα ακουστικό, μάλιστα κάποτε έφευγα από το σπίτι και έπαιρνα μόνο το ένα ακουστικό στην τσέπη. Δεν θα έχεις κανένα προβλήματα, σε ακούνε και ακούς άψογα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: georgeol, 18/06/2022 - 13:30


#2397   Livas

Livas

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:livas26

Δημοσίευση 18/06/2022 - 15:55

Εγώ μιλάω με το ένα ακουστικό, μάλιστα κάποτε έφευγα από το σπίτι και έπαιρνα μόνο το ένα ακουστικό στην τσέπη. Δεν θα έχεις κανένα προβλήματα, σε ακούνε και ακούς άψογα.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Αυτό με ενδιαφέρει ! Ωραία! Θα προχωρήσω σε αγορά μέσα στην εβδομάδα !
:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

#2398   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 18/06/2022 - 17:15

@Livas 

 

Έχω αγοράσει όλα αυτά τα χρόνια κατά σειρά Apple Airpods 2016, Samsung Buds, Samsung Buds Plus, Honor Choice, Samsung Buds Live, Huawei Freebuds Pro και τώρα Apple Airpods Pro.

Στο θέμα ομιλίας είτε με ένα, είτε με 2 ακουστικά, τα Apple AirPods Pro είναι ό,τι καλύτερο έχω αγοράσει. Είναι in-ear χωρίς να κουράζουν από τη συμπίεση. Νομίζεις ότι φοράς τα πρώτα AirPods σε άνεση μόνο που αυτά δεν κουνιόνται από τη θέση τους. Επειδή έχω δοκιμάσει και άλλα ακουστικά όπως βλέπεις, και όχι φθηνιάρικα μάλιστα, αυτό το transparency που έχουν τα Pro, δεν υπάρχει πουθενά. Καμία σχέση με των Samsung Buds Plus που νομίζεις ότι ακούς γύρω σου ρομπότ. Επίσης ο αδερφός μου έχει αγοράσει πρόσφατα τα Samsung Buds Pro. Εξαιρετικά σε μουσική και μπάσο, όπως και τα αντίστοιχα που έχω τώρα, αλλά όχι τόσο καλά σε ομιλία όπως τα AirPods Pro. Είναι τόσο ξεκούραστα που μπορείς να τα φοράς για ώρες...

 

Αν λοιπόν ξεπεράσεις το γεγονός ότι κάποια στιγμή εντός 6μήνου θα βγουν καινούρια όπως λένε, τότε προχώρα. Αλλιώς περίμενε τα καινούρια. Τα οποία προφανώς θα είναι και πιο ακριβά μάλλον. 



#2399   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 18/06/2022 - 21:36

Τα Pro είναι καλά στην ομιλία ΜΟΝΟ αν είναι μέσω FaceTime και αν έχεις εν/ποιήσει το Voice Isolation.

 

Σε "κανονική" κλήση σπάνε μπάλες στον συνομιλήτή, ειδικά αν είσαι έξω ή με πολύ έντονους θορύβους.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2400   Karanir

Karanir

    iPH Enthousiast

  • 395 μηνύματα
  • Twitter:@Karanir
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/06/2022 - 22:23

Τα Pro είναι καλά στην ομιλία ΜΟΝΟ αν είναι μέσω FaceTime και αν έχεις εν/ποιήσει το Voice Isolation.

Σε "κανονική" κλήση σπάνε μπάλες στον συνομιλήτή, ειδικά αν είσαι έξω ή με πολύ έντονους θορύβους.

Έτσι ακριβώς! Πολύ σωστός Νίκο.
Για αυτό το λόγο έχω αποφασίσει πλέον να αποχωριστώ τα δικά μου.


Sent from my iPhone 13 Pro Max using Tapatalk Pro

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (2)