Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Σημείωματαριο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   pamouleon

pamouleon

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 22/12/2019 - 23:41

Κλησπερα στην παρέα και καλές γιορτές να έχουμε! Ψάχνω να βρω για iPad Pro 9.7 ένα app για σημειώσεις το οποίο να είναι φανταστείτε όσο γίνεται πιο απλό και πιο κοντά σε ένα πραγματικο σημειωματάριο.Να γράφω κάποιες σημειώσεις και κινοντας το δάχτυλο μου προς τα πάνω να πηγαίνω στην επόμενη σελίδα. Το OneNote δε με έχει βολέψει καθόλου. Καμία ιδέα; Ευχαριστώ πολύ!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2019 - 01:29

Κλησπερα στην παρέα και καλές γιορτές να έχουμε! Ψάχνω να βρω για iPad Pro 9.7 ένα app για σημειώσεις το οποίο να είναι φανταστείτε όσο γίνεται πιο απλό και πιο κοντά σε ένα πραγματικο σημειωματάριο.Να γράφω κάποιες σημειώσεις και κινοντας το δάχτυλο μου προς τα πάνω να πηγαίνω στην επόμενη σελίδα. Το OneNote δε με έχει βολέψει καθόλου. Καμία ιδέα; Ευχαριστώ πολύ!

Υπαρχουν αρκετα πληρωτικα εκει γυρω στα 10 ευρω οπως και καποια free



#3   idimpo

idimpo

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 23/12/2019 - 21:35

Κλησπερα στην παρέα και καλές γιορτές να έχουμε! Ψάχνω να βρω για iPad Pro 9.7 ένα app για σημειώσεις το οποίο να είναι φανταστείτε όσο γίνεται πιο απλό και πιο κοντά σε ένα πραγματικο σημειωματάριο.Να γράφω κάποιες σημειώσεις και κινοντας το δάχτυλο μου προς τα πάνω να πηγαίνω στην επόμενη σελίδα. Το OneNote δε με έχει βολέψει καθόλου. Καμία ιδέα; Ευχαριστώ πολύ!

GoodNotes


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   pamouleon

pamouleon

    iPH Member

  • 205 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 23/12/2019 - 23:35

Η αλήθεια είναι πως θα προτιμούσα τις φρεε επιλογές. Ευχαριστώ ήδη ξεκίνησα με τη notebook. Ευχαριστώ πολύ  και καλές γιορτές!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες