Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτογραφία
- - - - -

macOS 11.0 BigSur

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Viajero

Viajero

iPH newbie

• 18 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/09/2020 - 15:16

Kernel Panic τελικά..τζάμπα έσκασα 60€ στην infoquest, μίλησα με Apple support αφού τα ξαναέπαθα όλα μετα από νέο update και προσπαθώ να επαναφέρω το μηχάνημα μόνος μου τώρα...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλησπερα φιλε μου.Το ιδιο επαθα και εγω πριν 2μηνες με macbook air 2018.Μου εβγαλε την υδρογειο και error 1008 η  κατι τετοιο δεν θυμαμαι τωρα ακριβως.Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να μπεις απο μια αλλη συσκευη στο icloud και να ξεδηλωσεις το find my mac αλλα και απο το icloud το mac σου.Αφου κανα αυτα προχωρησε η  διαδικασια και κατεβασε το catalina ειχα και την επιλογη απο το Time capsule αν ηθελα αλλα προτιμησα να κανω καθαρη εγκατασταση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   stevchrly

stevchrly

iPH Enthousiast

• 496 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2020 - 21:34

ΜacBook Air 2015 και BETA 9 είναι πάρα πολύ γρήγορη και σταθερή, η χρήση είναι απλή για περιήγηση και ταινίες online το περιβάλλον είναι πολύ ωραίο σε σχέση με το παρελθόν με πολλά χρώματα, σε άλλους θα αρέσει και σε άλλους δεν θα αρέσει όπως πάντα  :D

#18   stevchrly

stevchrly

iPH Enthousiast

• 496 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/10/2020 - 05:05

Σήμερα η Apple κυκλοφόρησε το macOS Big Sur Beta 10 (20A5395g) στους προγραμματιστές

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 10/14 8:00 μ.μ. - Βρέθηκαν νέες λειτουργίες Beta 10

• 1. Νέο χαρακτηριστικό - Μπορείτε τώρα να πατήσετε το κουμπί λειτουργίας για να κλειδώσετε την οθόνη σας !!!!
  • 2. Νέο στοιχείο γραμμής μενού - "Αναπαραγωγή τώρα". Αυτό ήταν κρυμμένο από το Beta 1, αλλά τώρα προστέθηκε στη γραμμή μενού από προεπιλογή στο Beta 10
  • 4. Νέο χαρακτηριστικό - Επανασχεδιασμένο μενού επιλογής δυναμικής ταπετσαρίας
  • 5. Νέα ταπετσαρία - "Big Sur Aerial" 

Τελευταία επεξεργασία από: stevchrly, 15/10/2020 - 05:06

Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες