Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 2 ψήφοι

Apple Watch Series 6 - Διαθεσιμότητα / Παραγγελία / Παραλαβή


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
199 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2020 - 15:32

Το πλαίσιο στη Καλαμαριά έχει σε μαύρο ! Πήρα τηλέφωνο να το στείλουν Αθήνα αλλά δεν το στέλνουν ! Πατήστε διαθεσιμότητα για να σας το δείξει ! Νομίζω τα κρύβουν γιατί λέει αναμένετε και άμα πάτησες διαθεσιμότητα καταστήματος σου βγάζει τελευταία κομμάτια Καλαμαριά !!!


Δεν υπαρχει!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 01/10/2020 - 15:32

Το πλαίσιο στη Καλαμαριά έχει σε μαύρο ! Πήρα τηλέφωνο να το στείλουν Αθήνα αλλά δεν το στέλνουν ! Πατήστε διαθεσιμότητα για να σας το δείξει ! Νομίζω τα κρύβουν γιατί λέει αναμένετε και άμα πάτησες διαθεσιμότητα καταστήματος σου βγάζει τελευταία κομμάτια Καλαμαριά !!!

Είμαι 5' με το αυτοκίνητο... θα αντισταθώ όμως!



#63   Christos122

Christos122

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 01/10/2020 - 15:34

Πήρα τηλ και μου λέει έχει γίνει λάθος.Το τελευταίο σε απόθεμα έφυγε σήμερα.. Ότι να ναι...Με το σταγονόμετρο τα φέρνουν



#64   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1.464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2020 - 15:45

Τα κρύβουν; Για να μην τυχόν τα βρει και τα αγοράσει κανείς και βγάλουν χρήματα; 

Ποιο είναι το νόημα του "τα κρύβω"; 

 

Το πλαίσιο στη Καλαμαριά έχει σε μαύρο ! Πήρα τηλέφωνο να το στείλουν Αθήνα αλλά δεν το στέλνουν ! Πατήστε διαθεσιμότητα για να σας το δείξει ! Νομίζω τα κρύβουν γιατί λέει αναμένετε και άμα πάτησες διαθεσιμότητα καταστήματος σου βγάζει τελευταία κομμάτια Καλαμαριά !!!


Τελευταία επεξεργασία από: GeorgiosL, 01/10/2020 - 15:46


#65   lakiaslak

lakiaslak

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 15:49

Εγώ έκανα προπαραγγελία από Κωτσόβολο 18/9 ( space gray 44mm ) και τίποτα ακόμη... δεν ξέρουν τίποτα στα τηλέφωνα.. απλά περιμένουμε λένε!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#66   realgreek2002

realgreek2002

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2020 - 16:29

Καλησπέρα τώρα πήρα στο πλαίσιο όπου έχω κάνει προπαραγγελεία το Nike 44 space gray για το αν έχουν εικόνα παραλαβής και μου είπαν κατά της 21 του μήνα...!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#67   Stavvaf

Stavvaf

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 01/10/2020 - 16:50

Καλησπέρα, κι εγω έχω κάνει προπαραγγελία στο Πλαίσιο από τις 19/09 το ΝΙΚΕ 44 Space Gray και εχτές που τους πήρα τηλ που είπαν ότι είχαν παραλάβει κάποια κομμάτια αλλά δεν υπάρχει πλέον σε απόθεμα γιατί έχουν καλύψει κάποιες προηγούμενες προπαραγγελίες. Πάντως λεει περιμένουμε νεές παραλαβές τις επόμενες ημέρες και θα σας ειδοποιήσουμε αμέσως για να παραλάβετε μόλις ειναι διαθέσιμο. Ότι να ναι... υπομονή τι να πω..

 

Καλησπέρα τώρα πήρα στο πλαίσιο όπου έχω κάνει προπαραγγελεία το Nike 44 space gray για το αν έχουν εικόνα παραλαβής και μου είπαν κατά της 21 του μήνα...!!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro



#68   stefanosgti

stefanosgti

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:20

Καλησπέρα, κι εγω έχω κάνει προπαραγγελία στο Πλαίσιο από τις 19/09 το ΝΙΚΕ 44 Space Gray και εχτές που τους πήρα τηλ που είπαν ότι είχαν παραλάβει κάποια κομμάτια αλλά δεν υπάρχει πλέον σε απόθεμα γιατί έχουν καλύψει κάποιες προηγούμενες προπαραγγελίες. Πάντως λεει περιμένουμε νεές παραλαβές τις επόμενες ημέρες και θα σας ειδοποιήσουμε αμέσως για να παραλάβετε μόλις ειναι διαθέσιμο. Ότι να ναι... υπομονή τι να πω..


Πάντως εγώ είμαι βλάκας γιατί προπαρηγγειλα από πλαίσιο..το πλήρωσα κιόλας.. κ την Δευτέρα με πήραν από istorm που είχα κάνει κ εκεί προπαραγγελια και μ είπαν ότι φέρανε μπλε. Κ εγώ ο βλάκας είπα δεν το θέλω, σκεπτόμενος ότι αφού παρέλαβαν αυτοί θα παραλάβει κ το πλαίσιο. Κάτσε τώρα περίμενε..


Sent from my iPhone using Tapatalk

#69   Christos122

Christos122

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:23

Πάντως εγώ είμαι βλάκας γιατί προπαρηγγειλα από πλαίσιο..το πλήρωσα κιόλας.. κ την Δευτέρα με πήραν από istorm που είχα κάνει κ εκεί προπαραγγελια και μ είπαν ότι φέρανε μπλε. Κ εγώ ο βλάκας είπα δεν το θέλω, σκεπτόμενος ότι αφού παρέλαβαν αυτοί θα παραλάβει κ το πλαίσιο. Κάτσε τώρα περίμενε..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποια istorm? Μπλε 40αρι ή 44αρι; 



#70   stefanosgti

stefanosgti

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:26

Ποια istorm? Μπλε 40αρι ή 44αρι;

44αρι μπλε. Πάρε ένα τηλ στην Γλυφάδα. Αν κ αυτοί Δευτέρα με πήραν τηλ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#71   hobis

hobis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:33

Γιατί δεν το στέλνουν?

Καλησπέρα σας ! Ήμουνα στην εργασία μου γι αυτό δεν έχω απάντηση μέχρι τώρα ! Ρώτησα τηλεφωνικός αλλά και πήγα στο Mall Αμαρούσιο στο κατάστημα του Πλαισίου και μου απάντησαν τα εξής : Λόγο COVID 19 δεν στέλνουν από Θεσσαλονίκη Αθήνα .Τα καταστήματα της Αθήνας περνούν από τη αποθήκη Αττική και της Θεσσαλονίκης από την αποθήκη Θεσσαλονίκης ! Αν παρ όλα αυτά νομίζει κάποιος ότι λεώ ψέματα στη διάθεση του τα στοιχεία μου γιατί υπαρχη η τηλεφωνική κλήση στο τηλεφωνικό κέντρο του Πλαισιόυ !
Υπάρχει νόμος που απαγορεύει την μετακίνηση προϊόντων ; Αν όχι τότε γιατί δεν μου το στέλναμε αφού είπα να το πληρώσω στο κατάστημα του Mall ?
Το μήνυμα αφορά και αλλά μηνύματα που έχουν υποβάλει και αλλά μέλη θέσεις και ερωτήσεις !
Δεν θέλω να δημιουργήσω κανένα πρόβλημα σε κανένα κατάστημα και σε κανένα μέλος , απλά λεώ τα γεγονότα ! Ένα ακόμα ήταν ότι έλεγε τελευταία τεμάχια Καλαμαριά και όχι τεμάχιο ! Έχω φωτογραφιά οθόνης από το iPad που φαίνεται η αλήθεια!

#72   Christos122

Christos122

    iPH Member

  • 243 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:39

Ελπίζω τουλάχιστον από Δευτέρα να παραλάβουν τα καταστήματα. 2020 και με ρυθμούς χελώνας ακόμα.



#73   hobis

hobis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:43

Τα κρύβουν; Για να μην τυχόν τα βρει και τα αγοράσει κανείς και βγάλουν χρήματα; 
Ποιο είναι το νόημα του "τα κρύβω";

Θα σας ρώταγα και εγώ γιατί δεν το στέλνουν αφού θα το πλήρωνα στο κατάστημα του Mall για να μου το φέρουν ; Μη μου πείτε ότι δεν το είχαν γιατί στο τηλέφωνο μου απάντησαν αν μπορούσα να πάω στη Καλαμάρια θα το έφερνα ! Η κλήση καταγράφετε και μπορείτε να την ακούσετε αν μας την δώσουν για του λόγου το αληθές εγώ στη διαθεσή σας να ζητήσω να την ακούσετε ! Στο πλαίσιο γνωρίζουν τα στοιχεία μου γιατί τους πήρα από το τηλέφωνο της οικιάς μου !!!

#74   GeorgiosL

GeorgiosL

    iPH Contributor

  • 1.464 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 01/10/2020 - 19:53

To PLAISIO έχει αλλάξει πολιτική μεταφορών προιόντων από κατάστημα σε κατάστημα όταν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. 

Μου συνέβη και εμένα σε αγορά τηλεόρασης, έπρεπε να παω σε άλλο κατάστημα και δε γινόταν να τη φέρουν στο κοντινοτερό μου. 

Οπότε ναι, πιστεύω σίγουρα πως.....δεν τα κρύβουν... απλώς έχουνε και αυτοί τις αναγκαστικές διαδικασίες που έχει επιβάλλει ο ιος. 

 

Θα σας ρώταγα και εγώ γιατί δεν το στέλνουν αφού θα το πλήρωνα στο κατάστημα του Mall για να μου το φέρουν ; Μη μου πείτε ότι δεν το είχαν γιατί στο τηλέφωνο μου απάντησαν αν μπορούσα να πάω στη Καλαμάρια θα το έφερνα ! Η κλήση καταγράφετε και μπορείτε να την ακούσετε αν μας την δώσουν για του λόγου το αληθές εγώ στη διαθεσή σας να ζητήσω να την ακούσετε ! Στο πλαίσιο γνωρίζουν τα στοιχεία μου γιατί τους πήρα από το τηλέφωνο της οικιάς μου !!!


Τελευταία επεξεργασία από: GeorgiosL, 01/10/2020 - 19:53


#75   hobis

hobis

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/10/2020 - 20:12

To PLAISIO έχει αλλάξει πολιτική μεταφορών προιόντων από κατάστημα σε κατάστημα όταν δεν υπάρχει διαθεσιμότητα. 
Μου συνέβη και εμένα σε αγορά τηλεόρασης, έπρεπε να παω σε άλλο κατάστημα και δε γινόταν να τη φέρουν στο κοντινοτερό μου. 
Οπότε ναι, πιστεύω σίγουρα πως.....δεν τα κρύβουν... απλώς έχουνε και αυτοί τις αναγκαστικές διαδικασίες που έχει επιβάλλει ο ιος.

Μετά και την δική σας εμπειριά που αναφέρατε και αφού είναι πολιτική του ΠΛΑΙΣΙΟΥ η μη μεταφορά προϊόντων μεταξύ καταστημάτων λόγω COVID 19 αποσύρω την θέση μου ότι τα κρύβουν γιατί δεν έχω εμπάθεια με κανένα κατάστημα οποιαδήποτε επωνυμιάς !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες