Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Airpods gen 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   elninio13

elninio13

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2021 - 13:05

καλησπερα σε ολους

 

παρελαβα σημερα ενα ζευγαρι refurbished airpods gen 2 απο αγγλια,τα οποια ειναι ακομα ενεργα σε εγγυηση και σε υποστηριξη

δουλευουν αψογα με την μονη διαφορα οτι οταν με καλουν και οταν καλω ο ηχος στο αυτι μου ειναι πολυ χαμηλος,ενω πχ οταν ακουω μουσικη ή βιντεο απο youtube και το εχω εστω και στην μιση ενταση ειναι παρα πολυ δυνατη η ενταση σε σημειο να το χαμηλωνω

Ο συνομιλητης με ακουει καθαρα και χωρις κανενα θεμα αλλα το θεμα του ηχου το εχω εγω στην ακροαση

Επισης το προηγουμενο ζευγαρι που ειχα airpods θυμαμαι οτι οταν ηθελα να τερματισω την κληση με διπλο κλικ πανω στο ακουστικο γινοταν αμεσα η διακοπη της κλησης τωρα αυτο δεν γινεται,μπηκα στις ρυθμισεις του bluetooth που εχει ανιχνευσει τα airpods και το μονο που με αφηνει με διπλο κλικ ειναι siri,επομενο τραγουδι,αναπαραγωγη παυση

 

υπαρχει τροπος να μπορω να τερματιζω την κληση με διπλο κλικ  και να αυξησω την ενταση του ακουστικο οταν μιλαω,ευχαριστω πολυ

το μοντελο που μου αναγρεφεται στις ρυθμισεις του τηλ ειναι το Α2031



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 26/07/2021 - 13:52

To Double Tap για τις κλήσεις δεν έχει επιλογή στις ρυθμίσεις.

 

Είναι "By Default" ενε/ποιημένο.

 

Για τον χαμηλό ήχο, ίσως χρειαστεί να τα στείλεις για αντ/σταση.

 

Για το διπλό πιο πάνω, κάνε Forget, βαλτα στη θήκη και κράτα πατημένο το κουμπί πίσω για περίπου 30" μέχρι να δεις τη λυχνία πορτοκαλί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#3   apostkourtis

apostkourtis

    iPH User

  • 167 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2021 - 14:07

Να κάνω και εγώ μια ερώτηση μιας και παρέλαβα και εγώ τις προηγούμενες μέρες τα AirPods gen 2. Θα ηθελα να μου πείτε τι κάνετε με τα ακουστικά όταν δεν τα χρησιμοποιείτε. Τα έχετε εντός θήκης ή εκτός; Κάπου διάβασα πως όταν είναι στην θήκη δεν φορτίζουν συνέχεια και έτσι δεν καταστρέφεται η μπαταρία αλλά από την άλλη βλέπω την μπαταρία της θήκης να μειώνεται συνεχώς.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#4   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 26/07/2021 - 17:09

Δεν υπάρχει κανένας λόγος να τα έχεις εκτός.

 

Η θήκη γι' αυτό το λόγο υπάρχει. Δε παθαίνουν κάτι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#5   elninio13

elninio13

    iPH User

  • 143 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/07/2021 - 17:38

το καταφερα το διπλο κλικ με τον τροπο που μου ανεφερες αλλα ο χαμηλος ηχος παραμενει,το παραξενο ειναι οτι οταν ακουω τραγουδια η βλεπω video ο ηχος στο αυτι ειναι αψογος,για αυτο ρωταω αν υπαρχει καποια ρυθμιση η κατι αλλο για να μπορεσω να το αλλαξω






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες