Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Apple Watch Series 7: Πρώτες πληροφορίες


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
703 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#316   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 01/11/2021 - 18:08

Παιδιά και εγώ την αναμονή και το περίμενε δεν μπορώ γι αυτό και το τσίμπησα .
Τα καταστήματα τα μεγάλα όπως φαίνεται θα αργήσουν ακόμα …..


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#317   johnythedirector

johnythedirector

    iPH Addict

  • 640 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2021 - 18:18

Όσοι πήρατε από iMob τι χρωμα πήρατε;

Πήρε κανείς green?


Sent from my iPhone using Tapatalk

#318   Daffy

Daffy

    iPH newbie

  • 28 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2021 - 19:08

Και εγω απο imob πηρα . Ειχα κανει προπαραγγελεια απο κωτσο αλλα οταν ηρθε 15 του μηνα κ εγραφε ακομα αναμονη προιοντως λεω καλα παμε :) Οποτε με το που ειδα στο σκρουτζ το -20% κ το αμεσα διαθεσιμο λεω βουρ. Και οντως το εχω τωρα μια εβδομαδα κ μπραβο κ στο καταστημα γιατι εγραφε στοκ κ οντως ειχε. Πηρα το 45αρι nike σε starlight χρωμα ! Ακυρωσα κ κατευθειαν την προπαραγγελεια απο κωτσο αν κ αυτοι ακομα ουτε στοκ δεν εχουν. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος , μεγαλυτερη οθονη , πληκτρολογιο κ διαφορα αλλα καλουδια.
Απλα με τον fast charger που εχει μεσα η συσκευασια μηπως κανουμε τιποτα ζημια στην μπαταρια; Σκεφτομαι να παρω ενα απο τα περσυνα μοντελα . Η μπαταρια του ειναι ικανοποιητικη. Εχω ανοικτα τα παντα bt wifi καρδιογραφηματα κτλ κτλ το φοραω κ το βραδυ να βλεπω υπνο κ απλα οταν κανω μπανιο καθε μερα το βγαζω κ το φορτιζω ενα 20-30λεπτο κ ειναι μια χαρα
Ειδικα στα 385€ λουκουμι

Αν επιτρέπεται πότε έκανες παραγγελία;



#319   Tom 3g

Tom 3g

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:BobberRider

Δημοσίευση 01/11/2021 - 19:09

Ο Κώτσος φέτος τα εχει κάνει λίγο μπάχαλο. Εγώ πρώτη μέρα κυκλοφορίας του, 15/10 απόγευμα περνώντας από κατάστημα ειπα να σταματήσω να το δω από κοντά. Μπήκα μέσα δεν το είδα πουθενά εκθεσιακό. Ρωτάω τον υπάλληλο μου λέει τώρα θα ανοίξω ένα κ όντως άνοιξε ένα ασημί με μπεζ λουράκι.. Τον ρωτάω με προπαραγγελια πάνε ε; Μ λέει πρέπει να έχω ένα μαύρο διαθέσιμο. Κι έτσι το πήρα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Μια χαρα ξερει τι κανει, δεν ειναι και η πρωτη φορα που τα κενει αυτα. Αφου σου λεει τις προαναγγελίες τις εχω στο "τσεπακι" ας δωσω οτι εχω φερει, σε τυχον πελατακια που θα μπουν στο καταστημα.  ;)  ;)



#320   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2021 - 19:13

Μωρέ μπράβο ζήτηση και το ρολόι...Αισθάνομαι και τυχερός δηλαδή με προπαραγγελια ότι παρέλαβα day one.



#321   malias4

malias4

    iPH Elite Poster

  • 2.590 μηνύματα
  • Twitter:@Gate4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 01/11/2021 - 19:37

Αν επιτρέπεται πότε έκανες παραγγελία;

Πεμπτη απογευμα 21/10 παραγγειλα , εδειχνε αποθεμα 1-3 μερες. Παρασκευη πρωι πηρα τηλ να δω αν οντως δεν μας δουλευουν. Μου ειπε η κοπελα σημερα θα παραλαβουμε κ δευτερα σας το στελνουμε. Αλλα τελικα το εστειλαν απο παρασκευη μαζι με μεηλ με το τρακινγκ απο dhl .Tριτη 26/10 το παραλαβα μιας κ μενω Κρητη γιαυτο εκανε παραπανω μερες !
Με το που εδειχνε στοκ το imob ειχε κ 478€ τιμη οποτε κατεβηκε στα 385€ Μετα απο μερικες μερες το πηγαν 530€
iPhone 12 pro max ios 14.2.1 jb  Apple watch series 7 nike

#322   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 01/11/2021 - 20:19

Όσοι πήρατε από iMob τι χρωμα πήρατε;

Πήρε κανείς green?


Sent from my iPhone using Tapatalk

εγώ πήρα green το περιμενω βεβαια αυριο η μεθαυριο .

Tην μερα που το πηρα το προλαβα για λιγο στα 530- 100ευρω ,μου βγηκε στα 430 .Οκ δεν το λες και ασχημα ..

Βέβαια λίγες μέρες πριν το αγόραζες στα 385 με την έκπτωση ..

Και πάλι όμως νομίζω κερδισμένος βγήκα ....θα δείξει 

Υ.Γ ανέβηκε καπάκι η τιμή στα 540 και πλέον πήγε το πράσινο στα 550

Στην παραπάνω τιμή αυτή πάντα αφαιρούμε και 100 ευρώ με αγορά από visa μεσα απο skroutz

Oπως και να εχει φθηνοτερα βγαινει απο τα γνωστα μεγαλα καταστηματα .....


Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 01/11/2021 - 20:25

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#323   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 01/11/2021 - 22:46

Όσοι πήρατε από iMob τι χρωμα πήρατε;

Πήρε κανείς green?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Μαύρο πηρα εγώ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#324   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/11/2021 - 00:05

Παρατηρώ με την 8.1 πιο αργή φόρτιση με 18w φορτιστή. Αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο;


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#325   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 02/11/2021 - 07:10

Το έχω σε 20w της Anker και δε βλέπω πτώση σε ταχύτητα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#326   nek

nek

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2021 - 16:49

Έικοινωνια σήμερα με istorm για παραγγελία από 17-10-21.
«Ίσως η παραγγελία σας παραδοθεί στα μέσα Δεκεμβρίου»

#327   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 03/11/2021 - 16:53

Έικοινωνια σήμερα με istorm για παραγγελία από 17-10-21.
«Ίσως η παραγγελία σας παραδοθεί στα μέσα Δεκεμβρίου»

Ναι φαίνονται δύσκολα τα πράματα φέτος . Εγώ θα σου πρότεινα να μπαίνεις συχνά πυκνά στο skroutz μήπως το πάρεις με visa .Το έχει το imob νομίζω 4-10 ημέρες παράδοση μέσα από skroutz . Δες το και αυτό σαν λύση . Είχα και εγώ τους ενδοιασμούς μου αλλά το έκανα . Είχε παράδοση 1-3 ημέρες και στην δεύτερη το είχα στα χέρια μου . Με συνεχή ενημέρωση κτλ κτλ . Πήγε άψογα η όλη διαδικασία .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#328   nek

nek

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2021 - 19:07

Ναι φαίνονται δύσκολα τα πράματα φέτος . Εγώ θα σου πρότεινα να μπαίνεις συχνά πυκνά στο skroutz μήπως το πάρεις με visa .Το έχει το imob νομίζω 4-10 ημέρες παράδοση μέσα από skroutz . Δες το και αυτό σαν λύση . Είχα και εγώ τους ενδοιασμούς μου αλλά το έκανα . Είχε παράδοση 1-3 ημέρες και στην δεύτερη το είχα στα χέρια μου . Με συνεχή ενημέρωση κτλ κτλ . Πήγε άψογα η όλη διαδικασία .


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση αλλά βρίσκω απαράδεκτο και κοροϊδία να πληρώσω ένα ρολόι σε τιμή παραπάνω από την επίσημη (αντί 479ε το έχει 530) επειδή κάποιος θέλει να εκμεταλλευτεί την ανυπομονησία μας. Αναφορικά δε με την έκπτωση του -20%, που το ρολόι θα το πάρεις 424ε, με 1 χρόνο εγγύηση, είναι για γέλια αφού τόσο θα έχει στα skroutzομαγαζα.  Αυτή βέβαια είναι η δική μου άποψη, χωρίς να κατηγορώ όσους το έκαναν.



#329   canecorso

canecorso

    iPH Elite Poster

  • 1.962 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini 4 +4G

Δημοσίευση 03/11/2021 - 19:52

Σε ευχαριστώ πολύ για την πρόταση αλλά βρίσκω απαράδεκτο και κοροϊδία να πληρώσω ένα ρολόι σε τιμή παραπάνω από την επίσημη (αντί 479ε το έχει 530) επειδή κάποιος θέλει να εκμεταλλευτεί την ανυπομονησία μας. Αναφορικά δε με την έκπτωση του -20%, που το ρολόι θα το πάρεις 424ε, με 1 χρόνο εγγύηση, είναι για γέλια αφού τόσο θα έχει στα skroutzομαγαζα. Αυτή βέβαια είναι η δική μου άποψη, χωρίς να κατηγορώ όσους το έκαναν.

Εγώ σου μίλησα αποκλειστικά και μόνο για την αγορά με visa και όχι φυσικά να σκάσεις 530 ευρώ . Τώρα όσον αφορά τη 2ετης εγγύηση αυτή αφορά όλες τις συσκευές που αγοράστηκαν εντός ΕΕ από skroutz και μη … Είναι πονεμένη ιστορία και έχουν ακουστεί πολλά από πολλούς ….Από το καλύτερο “γνωστό “καταστημα και να το πάρεις αν σου βγάλει το πόρισμα ότι βρέθηκε υγρασία στην συσκευή , το θεό τον ίδιο να βάλεις θα στο βγάλει εκτός εγγύησης .
Προσωπικά έχω καλυφθεί σε δεύτερο έτος iPhone το οποίο είχε πρόβλημα και η αγορά έγινε από μαγαζί του skroutz χωρίς κανένα πρόβλημα .
Αν δεν το παίζεις εξυπνάκιας και γνωρίζεις την νομοθεσία και τα δικαιώματα σου τότε όλα λύνονται .
Καλο κουράγιο και υπομονή μέχρι να έρθουν στα επίσημα “ μεγάλα “ καταστήματα :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Τελευταία επεξεργασία από: canecorso, 03/11/2021 - 19:54

  • Some People Play the Game ......Others Change it........Powered By BlackBerry PassPort .

#330   nek

nek

    iPH User

  • 116 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2021 - 20:31

Να είσαι καλα φίλε μου, σε ευχαριστούμε.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)