Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Θήκες iPhone 13 Pro/Max


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
753 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#451   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/01/2022 - 15:25

Πάρε πανάκι απο γυαλιά και χλιαρό νερό ταμποναριστά.

 

Μη περιμένεις πολλά όμως.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#452   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/01/2022 - 15:52

μαλακη οδοντοβουρτσα λενε με χλιαρο νερακι και Αβα για τα πιατα, ανακατωμα καλο και περασμα με την οδοντοβουρτσα. Δεν το εχω δοκιμασει για να σου πω τι κανει αλλα αυτο προτεινουν σε πολλα φορουμ που ρωτανε.Γενικα οι σιλικονες ειναι πολυ ευαισθητες περα απο τη σκονη που τραβανε και στον ιδρωτα και στην επαφη με αλλα υλικα.Βεβαια τα περισσοτερα φευγουν με ενα πανακι απο μικροινες αλλα ειναι λιγο σπαστικο.Εδω Abyss blue 4-5 ημερων. Βεβαια καθαριζει αμεσως αλλα αν την κρατας συνεχεια σε λιγες ωρες ξαναγινεται. Επι τη ευκαιρια πανεμορφη θηκη

 

1.jpg?access_token=1!EdcEw4bUcqqlA4_HHMB

 

1.jpg?access_token=1!ZQv8-x9_7v25pQIKeCR



#453   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2022 - 12:48

Να ρωτήσω και εγώ θήκη δερμάτινη της Apple χρώματος Sequoia Green η οποία μαύρισε στις γωνίες, υπάρχει τρόπος καθαρισμού ή ξέβαψε και δεν υπάρχει σωτηρία;

#454   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 02/01/2022 - 14:17

μαλακη οδοντοβουρτσα λενε με χλιαρο νερακι και Αβα για τα πιατα, ανακατωμα καλο και περασμα με την οδοντοβουρτσα. Δεν το εχω δοκιμασει για να σου πω τι κανει αλλα αυτο προτεινουν σε πολλα φορουμ που ρωτανε.Γενικα οι σιλικονες ειναι πολυ ευαισθητες περα απο τη σκονη που τραβανε και στον ιδρωτα και στην επαφη με αλλα υλικα.Βεβαια τα περισσοτερα φευγουν με ενα πανακι απο μικροινες αλλα ειναι λιγο σπαστικο.Εδω Abyss blue 4-5 ημερων. Βεβαια καθαριζει αμεσως αλλα αν την κρατας συνεχεια σε λιγες ωρες ξαναγινεται. Επι τη ευκαιρια πανεμορφη θηκη

 

Χρήσιμες οδηγίες.

Τις φωτογραφίες όμως δεν μπορούμε να τις δούμε.

Τουλάχιστον εγώ δεν τις βλέπω.



#455   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 02/01/2022 - 21:15

Πάρε πανάκι απο γυαλιά και χλιαρό νερό ταμποναριστά.

Μη περιμένεις πολλά όμως.

Κάτω από τη βρύση με χλιαρό νερό θα την καταστρέψω λες Νίκο;

Έχω ξενερώσει απίστευτα σε σημείο που γύρισα στην torras.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#456   GiannisSot

GiannisSot

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 02/01/2022 - 22:05

Να ρωτήσω και εγώ θήκη δερμάτινη της Apple χρώματος Sequoia Green η οποία μαύρισε στις γωνίες, υπάρχει τρόπος καθαρισμού ή ξέβαψε και δεν υπάρχει σωτηρία;

Αν δεν μπορείς με μωρομάντηλο, μην ασχοληθείς περαιτέρω. Αποκτά την "πατίνα" της. 



#457   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 02/01/2022 - 22:32

Κάτω από τη βρύση με χλιαρό νερό θα την καταστρέψω λες Νίκο;

Έχω ξενερώσει απίστευτα σε σημείο που γύρισα στην torras.

Ναι, μην το κάνεις. Αν περάσει νερό στην εσωτερική επένδυση έμπλεξες.

 

Έτσι και αλλιώς το νερό απο μόνο του δε θα κάνει τίποτα.

 

Θέλει να παλέψεις λίγο με πανάκι.
 


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#458   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/01/2022 - 00:38

Χρήσιμες οδηγίες.

Τις φωτογραφίες όμως δεν μπορούμε να τις δούμε.

Τουλάχιστον εγώ δεν τις βλέπω.

Συγγνωμη για τα λινκ πριν.

Ελεγα για την Abyss Blue σιλικονη της apple ποσο ομορφο χρωμα ειναι,ποσο λεπτη ειναι,μπαινοβγαινει πιο ευκολα στις τσεπες σε σχεση με προηγουμενες σιλικονες, δεν εχει ευκολη προσβαση σχετικα στο mute κουμπι αλλα τα υπολοιπα κουμπια εχουν πολυ καλη αισθηση κλπ κλπ οσο αφορα μια γρηγορη αναφορα. Το μεγαλο της μειον πιστευω οτι ειναι η ευαισθησια της στις δαχτυλιες και κυριως στα πιασιματα με το χερι οπου τα "εντυπωματα" ειναι εμφανη σε εκνευριστικο βαθμο.Βγαινουν βεβαια με πανι αλλα θελει συνεχως να την καθαριζεις αν εισαι κολλημενος.Δεν ξερω ποσο θα αντεξει αν και γιατι οχι.

Επισης εχω και μια Mous Limitless 4.0 η οποια σαφως σου δινει καλυτερη αισθηση ασφαλειας αλλα με τιμημα τον ογκο σε σχεση παντα με την σιλικονη της apple.Αν τις βαλεις διπλα διπλα δεν εχουν τοση διαφορα αλλα ειναι η παντελης απουσια καμπυλων στην πλατη της Mous που ενοχλει ακομα και στο πιασιμο.Το υλικο της ειναι τελειο ομολογω, η προσβαση στο κουμπι σιγασης πανευκολη και τα υπολοιπα κουμπια μετρια στην αισθηση.Μπαινοβγαινει ευκολα και γενικα για καποιον που πρωταρχικος στοχος ειναι η προστασια ειναι απο τις πρωτες επιλογες.

 

655f2af0-2877-40eb-9403-0ac6fa58a1d3.jpg

 

5e26766a-ad1d-4d88-8dc4-6e75e56a478d.jpg

 

b0294ee4-9f9e-4f1e-ae75-ca7b915a8fec.jpg

 

1df4f7c4-eb9c-4334-956b-12330087ff43.jpg

 

baa9a127-9931-4cb4-aa29-cc956d44ae6b.jpg  

916b8c90-5c48-489d-85af-46c5ec1a12c0.jpg



#459   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 03/01/2022 - 08:58

Προσωπικά πάντως έχω παρατηρήσει ότι η φετινή (λογικά και η περσινή) apple σιλικόνης βγαίνουν αρκετά εύκολα με το βάλε βγάλε στα παντελόνια. Ειδικά αν είναι και skinny που τυχαίνει να φοράω εγω, πολλές φορές έχει τύχει να το βγάλω από τη τσέπη και κάποια γωνία να έχει βγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#460   PariS21

PariS21

    iPH Contributor

  • 1.032 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G

Δημοσίευση 03/01/2022 - 13:23

Προσωπικά πάντως έχω παρατηρήσει ότι η φετινή (λογικά και η περσινή) apple σιλικόνης βγαίνουν αρκετά εύκολα με το βάλε βγάλε στα παντελόνια. Ειδικά αν είναι και skinny που τυχαίνει να φοράω εγω, πολλές φορές έχει τύχει να το βγάλω από τη τσέπη και κάποια γωνία να έχει βγει.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Καλη χρονια φιλε μ! Παρε μια spigen liguid air να βρεις την υγεια σου!! εγω απο τοτε που την ανακαλυψα οσες και να χρησιμοποιω επιστρεφω σε αυτη!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#461   axidous

axidous

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@axidous
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:axidous

Δημοσίευση 03/01/2022 - 17:27

Εγώ πάντως πήρα την παρακάτω και είμαι πολύ ευχαριστημένος ec92cfd139c89d0f142822cccfc6dfaf.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#462   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/01/2022 - 00:32

Οποίος τον ενδιαφέρει το tempered glass της Torras για iPhone 13/13 pro , ας μου στείλει.Είχα παραγγείλει από Amazon για τον αδερφό μου αλλά τελικά πήγε σε max.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#463   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 14/01/2022 - 00:06

Έχει παραλάβει κανείς θήκη Caudabe τελευταία ;παραγγελία από 24/11 ακόμα τίποτα.

Επίσης παρατήρησα στο PayPal όταν πλήρωσα , μου χρέωσε 8$ «φόρους»ενώ κατά το checkout δεν έλεγε τίποτα (το δοκίμασα και σε νέα παραγγελία).Στο site τους όμως λέει πως αν χρειαστεί να πληρώσεις duties & taxies δεν είναι υπεύθυνοι αυτοί.Γνωρίζετε τι συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

#464   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 14/01/2022 - 00:15

Έχει παραλάβει κανείς θήκη Caudabe τελευταία ;παραγγελία από 24/11 ακόμα τίποτα.

Επίσης παρατήρησα στο PayPal όταν πλήρωσα , μου χρέωσε 8$ «φόρους»ενώ κατά το checkout δεν έλεγε τίποτα (το δοκίμασα και σε νέα παραγγελία).Στο site τους όμως λέει πως αν χρειαστεί να πληρώσεις duties & taxies δεν είναι υπεύθυνοι αυτοί.Γνωρίζετε τι συμβαίνει;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμένα στο tracking μου το βγάζει ότι έχει φτάσει Ελλάδα από τις 28/12 και είναι in customs authority. Και σε εμένα στην τιμή είχαν μπει φόροι. Ο θεός βοηθός.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#465   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 14/01/2022 - 00:18

Εμένα στο tracking μου το βγάζει ότι έχει φτάσει Ελλάδα από τις 28/12 και είναι in customs authority. Και σε εμένα στην τιμή είχαν μπει φόροι. Ο θεός βοηθός.


Sent from my iPhone using Tapatalk

ξερεις αν είναι οι φόροι που πληρώνουνε στο ταχυδρομείο;γιατί αν είναι αυτοί δεν θα πρέπει κανονικά να ξαναπληρώσουμε…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες