Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επισκευη Iphone 12


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   andreas15

andreas15

    iPH Member

  • 260 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:andrew_pap

Δημοσίευση 06/12/2021 - 13:25

Καλησπέρα σε όλους,

Σε μερικές μέρες λήγει η εγγύηση στο iPhone 12 μου. Και σε αυτό το Iphone, όπως και στο 7 που είχα, σταμάτησε να ακούγεται καλά το ακουστικό. Πιστεύτε θα το καλύπτει η εγγύηση για να το πάω στο istorm ( ή αν έχετε να προτείνετε κάπου αλλού) ή να το πάω αργότερα για επισκευή σε κατάστημα τύπου ired ( ή αν έχετε να προτείνετε κάπου αλλού  :P  )

Ευχαριστώ πολύ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 06/12/2021 - 15:37

Καλησπέρα σε όλους,
Σε μερικές μέρες λήγει η εγγύηση στο iPhone 12 μου. Και σε αυτό το Iphone, όπως και στο 7 που είχα, σταμάτησε να ακούγεται καλά το ακουστικό. Πιστεύτε θα το καλύπτει η εγγύηση για να το πάω στο istorm ( ή αν έχετε να προτείνετε κάπου αλλού) ή να το πάω αργότερα για επισκευή σε κατάστημα τύπου ired ( ή αν έχετε να προτείνετε κάπου αλλού :P )
Ευχαριστώ πολύ


Εφόσον δεν έχει εξωτερικές φθορές που χτυπάνε στο μάτι, φυσικά και θα το καλύψουν.

Το πιο πιθανό είναι να έχει μαζέψει σκόνη και με έναν απλό καθαρισμό να επανέλθει, αλλά καλό θα ήταν να το πας εφόσον εισαι ακόμα μέσα στην εγγύηση.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Once You Go Mac You Never Go Back

#3   andreas15

andreas15

    iPH Member

  • 260 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:andrew_pap

Δημοσίευση 06/12/2021 - 16:00

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση ! Ειδα και στο site της Apple οτι μερικα 12 εχουν θεμα με το ακουστικο τους. Εχεις να προτεινεις καποιο authorised service στην Αθηνα ή το istorm ειναι κομπλε ?



#4   sakissalonika

sakissalonika

    iPH Addict

  • 895 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/12/2021 - 16:55

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση ! Ειδα και στο site της Apple οτι μερικα 12 εχουν θεμα με το ακουστικο τους. Εχεις να προτεινεις καποιο authorised service στην Αθηνα ή το istorm ειναι κομπλε ?


Επιπλέον είναι η Document και iSystem.

Με Dcument έχω συνεργαστεί πολλές φορές και είναι άψογοι. Εξίσου καλά λόγια ακούω για την iSystem.

#5   andreas15

andreas15

    iPH Member

  • 260 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • GameCenter:andrew_pap

Δημοσίευση 06/12/2021 - 18:49

Επιπλέον είναι η Document και iSystem.

Με Dcument έχω συνεργαστεί πολλές φορές και είναι άψογοι. Εξίσου καλά λόγια ακούω για την iSystem.

Ευχαριστω πολυ!!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες