Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Ξαφνική υπερθέρμανση iPhone 14P


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   GeoGram

GeoGram

    iPH newbie

  • 4 μηνύματα

Δημοσίευση 27/12/2022 - 21:29

Καλησπέρα παιδιά! Έχω στην κατοχή μου περίπου 1 μήνα το iPhone 14 pro και μέχρι στιγμής δεν είχα κανένα θέμα! Σήμερα ξαφνικά όταν ήμουν στην δουλειά άρχισα να νιώθω ζεστη στην τσέπη μου και όταν το έβγαλα είδα ότι έκαιγε το κινητό και η μπαταρία από 30% που είχε όταν το είδα τελευταία φορά έπεσε απότομα στα 15%! Αγχώθηκα και απλά έσβησα ότι background app είχε και το έκανα μια επανεκκίνηση! Όταν το άνοιξα η μπαταρία ήταν στο 6% και ακόμα ήταν ζεστό! Έβαλα λειτουργία χαμηλής ισχύος και τσέκαρα στις ρυθμίσεις μπαταρίας αν έφταιγε κάποια εφαρμογή! Είδα ότι σε αυτό το διάστημα το instagram έτρεχε στο παρασκήνιο για 28 λεπτά ενώ είχα κλειστά τα δεδομένα και την ανανέωση στο παρασκήνιο! Μετά άφησα το κινητό να κρυώσει μέχρι να γυρίσω σπίτι να το φορτίσω! Αφού γύρισα και το φόρτισα και μετά άρχισα να το χρησιμοποιώ πάλι άρχισε να ξανά ζεσταίνεται ενώ ήμουν στο Facebook αλλά κράτησε 2-3 λεπτά όσο δηλαδή έτρεχε πάλι στο παρασκήνιο το φβ! Εκανα ένα απλό reset,έσβησα και ξανά εγκατέστησα αυτές τις δυο εφαρμογές και μέχρι στιγμής δεν το έχει ξανά κάνει! Υπάρχει περίπτωση να είναι hardware πρόβλημα η απλά κανένα bug του ios16 η της εφαρμογής;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες