Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

App για παρακολούθηση παιδιών


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   mesia

mesia

    iPH Enthousiast

  • 519 μηνύματα
  • Twitter:@mtsiftsis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/01/2023 - 18:54

Ευτυχώς όχι.
Γιατί τόσο ανησυχία όμως; Μιλάμε για παιδί με ειδικές ανάγκες ή κάτι τέτοιο;


Όχι μιλάμε για ένα παιδί που καλός ή κακός το καλοκαίρι και αφού τελειώσει η σχολική χρονιά μένει περισσότερες ώρες στο σπίτι με γυναίκα που την προσέχει. Οπότε θέλω να έχω μια έξτρα προφύλαξη για την αντιμετώπιση του παιδιού.
Και αν κάποιος γυρίσει και ισχυριστεί ότι καλό είναι να μιλάνε τα παιδιά στους γονείς για τα πράγματα που τους απασχολούν θα είναι απόλυτα σύμφωνος μαζί τους, απλά θα ήθελα να αναφέρω ότι κάποια παιδάκια δεν μιλάνε και τα κρατάνε μέσα τους.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   ElectTheDeaD

ElectTheDeaD

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2023 - 19:00

Όχι μιλάμε για ένα παιδί που καλός ή κακός το καλοκαίρι και αφού τελειώσει η σχολική χρονιά μένει περισσότερες ώρες στο σπίτι με γυναίκα που την προσέχει. Οπότε θέλω να έχω μια έξτρα προφύλαξη για την αντιμετώπιση του παιδιού.
Και αν κάποιος γυρίσει και ισχυριστεί ότι καλό είναι να μιλάνε τα παιδιά στους γονείς για τα πράγματα που τους απασχολούν θα είναι απόλυτα σύμφωνος μαζί τους, απλά θα ήθελα να αναφέρω ότι κάποια παιδάκια δεν μιλάνε και τα κρατάνε μέσα τους.


Γιατί δεν βάζεις κάμερα τότε στο σπίτι ή κάτι τέτοιο; Πιο νορμαλ μου ακούγεται αυτό παρά το κινητό.

#18   mesia

mesia

    iPH Enthousiast

  • 519 μηνύματα
  • Twitter:@mtsiftsis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/01/2023 - 19:01

Γιατί δεν βάζεις κάμερα τότε στο σπίτι ή κάτι τέτοιο; Πιο νορμαλ μου ακούγεται αυτό παρά το κινητό.


Τις κάμερες τις γνωρίζουν και ξέρουν που υπάρχουν οπότε μπορούν να προφυλαχτούν. Ότι υπάρχει τέτοια εφαρμογή λίγοι την γνωρίζουν.

#19   ElectTheDeaD

ElectTheDeaD

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/01/2023 - 19:19

Τις κάμερες τις γνωρίζουν και ξέρουν που υπάρχουν οπότε μπορούν να προφυλαχτούν. Ότι υπάρχει τέτοια εφαρμογή λίγοι την γνωρίζουν.


Δεν εννοούσα κρυφή κάμερα. Που είναι το κακό να έχεις σπίτι σου όταν έχεις παιδιά;
Βάλε και ένα HomePod στο σαλόνι και βάφτισε το smart home ξέρω γώ




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες