Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αποφορολο΄γηση και εγγύηση


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   House1971

House1971

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 16/11/2023 - 00:10

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει  να μου πει αν: α) στις τιμές Black Friday που ανακοινώνουν τα καταστήματα μπορεί να γίνει επιπλέον και αποφορολόγηση και β) όταν αγοράσω με αποφορολόγηση αν ισχύει κανονικά η εγγύηση των 2 χρόνων.Ρωτώ γιατί σήμερα που επισκέφθηκα ένα πορτοκαλί κατάστημα ο υπεύθηνος μου είπε πως αγοράζοντας με τιμολόγιο η εγγύηση είναι για 1 χρόνο και όχι για 2 χρόνια και ΄μου είπε να πρότεινε να αγοράσω την έξτρα εγγύηση που δίνει η πορτοκαλί εταιρεία.Γνωρίζει κάποιος σχετικά με αυτά τα ζητήματα;Ευχαριστώ.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.576 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/11/2023 - 08:54

Αυτά που σου είπε δεν έχουν σχέση με τις προσφορές της Black Friday. Για να απαντήσω πιο ξεκάθαρα, μπορείς να κόψεις τιμολόγιο.

 

Τώρα το θέμα του τιμολογίου είναι πονεμένη ιστορία. Μπες εδώ και διάβασε



#3   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/11/2023 - 09:19

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα σας παρακαλώ όποιος γνωρίζει  να μου πει αν: α) στις τιμές Black Friday που ανακοινώνουν τα καταστήματα μπορεί να γίνει επιπλέον και αποφορολόγηση και β) όταν αγοράσω με αποφορολόγηση αν ισχύει κανονικά η εγγύηση των 2 χρόνων.Ρωτώ γιατί σήμερα που επισκέφθηκα ένα πορτοκαλί κατάστημα ο υπεύθηνος μου είπε πως αγοράζοντας με τιμολόγιο η εγγύηση είναι για 1 χρόνο και όχι για 2 χρόνια και ΄μου είπε να πρότεινε να αγοράσω την έξτρα εγγύηση που δίνει η πορτοκαλί εταιρεία.Γνωρίζει κάποιος σχετικά με αυτά τα ζητήματα;Ευχαριστώ.

Η εγγύηση και με τιμολόγιο είναι 2ετής.

 

Ο νόμος δε κάνει διαχωρισμό μεταξύ νομικού και φυσικού προσώπου.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες