Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

www.BookStage.gr


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   teke

teke

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2010 - 00:27

Kαλησπέρα σε όλους τους χρηστες του forum.. Ξεκινάω αυτό το topic για να αναφερθώ σε ένα πρόσφατο site που έχει δημιουργηθεί k αναφέρεται σε e-books k νέους συγγραφείς που θέλουν να δημοσιεύσουν ποιητικές συλλογές η μυθιστορήματα η λογοτεχνία η οτιδήποτε έχουν γράψει.. Εγώ έχω βιβλία μου μέσα στην σελίδα k είμαι k ο δημιουργός τον εξωφύλλων.. Είναι κάτι νέο όσο αφορά τα ελληνικά δρώμενα.. Γίαυτό πρέπει να στοχεύσουμε στο σωστό κοινό.. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να σας το γνωστοποιήσω.. Σας ευχαριστώ για τον σεβασμό k για οτιδήποτε απορίες μπορείτε να κοιτάξετε στην σελίδα ή να στείλετε pm.. www.bookstage.gr

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   teke

teke

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/02/2010 - 21:18

Όσοι έχουν προφίλ στο facebook ας γίνουν μέλος στην ομάδα του Bookstage k να δουν το διαγωνισμό που κληρώνει ένα e-reader.. Σημειώσει πως όταν έρθει το i-pad στην Ελλάδα θα κληρώσουμε δυο από αυτά..Το μονο που χρεάζεται η αγορά ενός βιβλίου...

#3   teke

teke

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/02/2010 - 20:28

Διαγωνισμός για ένα Sony Reader PRS

Με την αγορά ενός ebook από το Bookstage.gr συμμετέχετε στην κλήρωση της 6ης Απριλίου 2010 για ένα Sony Reader PRS 505 .
Στο διαγωνισμό που θα διεξαχθεί από την 1η Φεβρουαρίου έως 31/3/2010 μπορούν να συμμετέχουν όλοι απλά με την αγορά ενός eBook.
Η κλήρωση θα γίνει την Τρίτη 6/4/2010 με την κλήρωση του λαϊκού λαχείου.
Νικητής θα είναι αυτός που τα 3 τελευταία ψηφία ενός αριθμού ολοκληρωμένης παραγγελίας του (order ID) είναι ο ίδιος με τα 3 τελευταία ψηφία του νικητήριου λαχνού του λαϊκού λαχείου της παραπάνω κλήρωσης.
Αν ο αριθμός παραγγελίας σας είναι διψήφιος τότε πρώτο ψηφίο θεωρείται το 0 (μηδέν).
Καλή επιτυχία!

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Οθόνη: 16 ίντσες E-Ink®, 8-level gray, 170 Pixels Per Inch
Διαστάσεις: μήκος: 17,5 cm - πλάτος: 12,2 cm - πάχος: 0,8 cm – βάρος: 255 gr
Υποστηριζόμενα formats κειμένου: BBeB Book, TXT, RTF, Adobe® PDF10, Microsoft® Word (απαραίτητη η μετατροπή με το λογισμικό που περιλαμβάνει η συσκευασία), BBeB Book (Marlin) – εικόνες: JPEG, GIF, PNG, και BMP
Υποστηριζόμενα formats μουσικής: MP3 και AAC7




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες