Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Sygic Aura navigation app


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
225 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   matzos

matzos

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 10/12/2010 - 19:37

Κανενα GPS δεν θελει συνδεση στο δικτυο για να δουλεψει.
Απλα το sygic αυτο που χρειαζεται στην αρχη ειναι να δημιουργησεις λογαριασμο μεσω wifi η 3G και να κανεις login για να λαμβανεις ορισμενα data προαιρετικα.
Απο κει και περα μετα την αρχικοποιηση του προγραμματος λειτουργει απροσκοπτα ως GPS ΧΩΡΙΣ να χρειαζεται να εισαι συνδεδεμενος στο δικτυο καθε φορα που το ξεκινας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   kovas

kovas

    iPH Member

  • 344 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 10/12/2010 - 19:43

Κανενα GPS δεν θελει συνδεση στο δικτυο για να δουλεψει.
Απλα το sygic αυτο που χρειαζεται στην αρχη ειναι να δημιουργησεις λογαριασμο μεσω wifi η 3G και να κανεις login για να λαμβανεις ορισμενα data προαιρετικα.
Απο κει και περα μετα την αρχικοποιηση του προγραμματος λειτουργει απροσκοπτα ως GPS ΧΩΡΙΣ να χρειαζεται να εισαι συνδεδεμενος στο δικτυο καθε φορα που το ξεκινας

προτείνεις να το πάρω????

#198   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2010 - 22:14

Δεν έχει πολύ καλούς χάρτες, αλλά είναι καταπληκτικό πρόγραμμα.

#199   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2010 - 22:29

Ρε παιδιά για να δουλέψει το gps πρέπει να κάνεις εγγραφή οποσδήποτε? Γιατί δεν πιάνει σήμα gps με τίποτα! Αν χρειάζεται εγγραφή, και δεν είναι και τόσο... original, παίζει πρόβλημα?

#200   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2010 - 23:17

Όχι δεν χρειάζεται εγγραφή, ούτε να είναι τόσο original.
Χρειάζεται πολύ ανοιχτο ουρανό και μερικά λεπτά να βρει δορυφόρους.

#201   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2010 - 23:24

Το navigon κλειδώνει αμέσως, το sygic το αφήνω κάνα 5λεπτο αλλά δορυφόρο δεν βρίσκει με τίποτα... :(

#202   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/12/2010 - 23:41

ειστε καποιοι εκτος θεματος..εδω ειναι μονο για sygic αλλου μονο για tomtom αλλου μονο navigon.ρε φιλε μπηκες να μας πεις οτι το navigon ειναι καλυτερο?γιατι δεν το ποσταρες σε τοπικ που αναφερει την συγκριση μεταξυ τους?.συνδεση θελει για ενημερωση καιρου αλλιως δεν χρειαζεται το πακετο του 2.1.0 ειναι 750 mb νομιζω και εγω που το εχω αγορασμενο ειμαι ικανοποιημενος

#203   geORGIOSb

geORGIOSb

    iPH Master

  • 7.215 μηνύματα
  • Twitter:@georgiosbr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad+3G

Δημοσίευση 11/12/2010 - 00:02

εχουμε καπου που να το δοκιμασουμε?
τι αλλαγες εχει σε σχεση με το 2.0?

#204   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2010 - 17:47

Πάντως η χαρτογράφηση στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονικης και στον Εύοσμο σε κάποιες διευθύνσεις η χαρτογράφηση δεν είναι καθόλου καλή και κάνεις κύκλους

#205   nikosjc

nikosjc

    iPH Member

  • 254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/12/2010 - 18:05

ειστε καποιοι εκτος θεματος..εδω ειναι μονο για sygic αλλου μονο για tomtom αλλου μονο navigon.ρε φιλε μπηκες να μας πεις οτι το navigon ειναι καλυτερο?γιατι δεν το ποσταρες σε τοπικ που αναφερει την συγκριση μεταξυ τους?.συνδεση θελει για ενημερωση καιρου αλλιως δεν χρειαζεται το πακετο του 2.1.0 ειναι 750 mb νομιζω και εγω που το εχω αγορασμενο ειμαι ικανοποιημενος


"φίλε" μου, διάβασε πρώτα όλα τα post και μετά κάνε την κριτική σου.

nikosjc: Ρε παιδιά για να δουλέψει το gps πρέπει να κάνεις εγγραφή οποσδήποτε? Γιατί δεν πιάνει σήμα gps με τίποτα! Αν χρειάζεται εγγραφή, και δεν είναι και τόσο... original, παίζει πρόβλημα?

GR1337: Όχι δεν χρειάζεται εγγραφή, ούτε να είναι τόσο original. Χρειάζεται πολύ ανοιχτο ουρανό και μερικά λεπτά να βρει δορυφόρους.

nikosjc: Το navigon κλειδώνει αμέσως, το sygic το αφήνω κάνα 5λεπτο αλλά δορυφόρο δεν βρίσκει με τίποτα... :(


Βλέπεις να μπήκα εδώ για να πω ότι το navigon είναι καλύτερο? Πρόβλημα με το sygic αναφέρω γιατί ενώ με το navigon βρίσκω δορυφόρο αμέσως (άρα προφανώς δεν έχει πρόβλημα το gps μου) με το sygic δεν βρίσκω, και ρωτάω το γιατί? Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει. Εσύ αν δεν μπορείς κράτα τα σχόλια για τον εαυτό σου. Ευχαριστώ.

#206   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2011 - 03:13

report που μπορουμε να κανουμε στην εταιρια και να αναφερουμε ενα bug?συγκεκριμενα 7 φορες με κρασαρε και με πεταξε στο μενου και μετα μπηκε κανονικα ,ειμαι στην τελευταια εκδοση μπας και το αναβαθμισουν και φτιαξει

#207   GR1337

GR1337

    iPH Member

  • 306 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2011 - 08:33

report που μπορουμε να κανουμε στην εταιρια και να αναφερουμε ενα bug?συγκεκριμενα 7 φορες με κρασαρε και με πεταξε στο μενου και μετα μπηκε κανονικα ,ειμαι στην τελευταια εκδοση μπας και το αναβαθμισουν και φτιαξει


http://www.sygic.com...n/contacts.html

#208   dnikolasd

dnikolasd

    iPH newbie

  • 39 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2011 - 09:19

εμένα πάλι πάνε τραίνο και τα 2 τι να πω ..........

#209   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/01/2011 - 22:09

αρχισα να εχω προβλημα με το sygic 2.1.0 συγκεκριμενα στην 1.1.6 δεν ειχα προβλημα αλλα στην νεωτερη εκδοση δινω διευθυνση και πολη και εκτος οτι με παει απο οπου να ειναι με βαζει και κανω κυκλους. Στην αρχη σκεφτηκα μηπως ο δεκτης gps εχει προβλημα και σκεφτηκα να το παω πισω, ωστοσο το maps του κινητου(ειτε με το 3g ειτε με το wifi)με δειχνει ακριβως στο σημειο που ειμαι ενω το sygic νομιζω με μια αποκλιση. Πριν την αναβαθμιση δεν ειχα τετοιο θεμα. Μπορειτε να μου προτεινετε καποια λυση? Εστειλα email στην εταιρια μου ειπαν θα μου απαντησουν σε 5 μερες το πολυ. Δεν εχω jailbreak ωστοσο εκανα restore αλλα παλι το ιδιο(και το exandas δουλευει σωστα απο οτι ειδα ομοιως και το google earth με βγαζει σε σωστο σημειο)
εκτος αυτων ειμαι σπιτι και δειχνει να ειμαι και σπιτι και στο δρομο(αυτο το κανει και στο δικο μου το iphone και στου πατερα μου)

Τελευταία επεξεργασία από: billytilaver, 26/01/2011 - 22:17


#210   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2011 - 11:01

Λοιπον περιοχη Αμπελοκηποι Θεσσαλονικης εδωσα την Εικοστης Ογδοης Οκτωβριου που ειναι μεγαλος δρομος και με βγαζει σε ενα μικρο στενακι(κοιταω το στενακι λεγοταν Καλλιθεας) ανοιγω το maps το επιβεβαιωνω το ιδιο και το google earth το στενο ονομαζεται Καλλιθεας. Υπαρχει δυνατοτητα να περασω την προηγουμενη εκδοση την 1.1.6? Η εταιρια μου απεστειλε email και μου ειπε να τους στειλω φωτογραφιες οτι οντως εχει προβλημα και με βγαζει αλλα ντ αλλων

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)