Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Δωρεάν 1,5 GB mobile internet, SMS και κλήσεις από το Wind F2G για όλο το 2010


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
86 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/03/2010 - 16:21

Αναρτημένη εικόνα Τώρα μόνο με το WIND F2G μπορείς να μιλάς και να γράφεις όσο θέλεις προς F2G, να σερφάρεις όσο θέλεις από το κινητό σου, χωρίς να πληρώσεις μία! Χωρίς να χρειάζεται να κάνεις ούτε μία ανανέωση!

Από σήμερα και για όλο το 2010, μπορείτε να μιλάτε και να γράφετε εντελώς δωρεάν και απεριόριστα προς F2G, αλλά και να σερφάρετε εντελώς δωρεάν και απεριόριστα από το κινητό σας σε όλα τα αγαπημένα σας sites χωρίς καμία απολύτως προϋπόθεση.

Αναρτημένη εικόνα


Το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι μία δωρεάν κλήση στο 1245 ή η αποστολή ενός δωρεάν κενού SMS στο 1245 μέχρι τις 30/4/10.

Με την εγγραφή στη μοναδική προσφορά του WIND F2G θα αποκτήσετε αυτόματα 3.000 λεπτά ομιλίας και 3.000 SMS προς F2G και ακόμα 3 GB mobile internet που ισχύουν έως 30/4/10. Και μην ξεχνάτε! Κάθε μήνα από το Μάιο και για όλο το 2010 το F2G θα σας χαρίζει αυτόματα χωρίς να χρειαστεί να ανανεώσετε ακόμα 1.500 λεπτά ομιλίας και 1.500 SMS προς F2G και 1,5 GB mobile internet που θα έχετε διαθέσιμα για όλο το μήνα.

Η ενημέρωση για το υπόλοιπο του διαθέσιμου χρόνου ομιλίας, και SMS προς F2G από την προσφορά πραγματοποιείται με δωρεάν κλήση στο 1245 η με αποστολή δωρεάν SMS με την εντολή ΥΠ στο 1245.

Η κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας γίνεται ανά δευτερόλεπτο.


Πηγή: Wind, ADSLgr.com

Τελευταία επεξεργασία από: morpheusgr, 14/03/2010 - 16:22

Just like underwear, passwords should be changed often...


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/03/2010 - 16:24

Φαινεται πολυ καλη προσφορα, αν δεν κρυβει κανεναν περιεργο ορο χρησης ειναι οτι πρεπει για οποιον θελει internet και δεν εχει data plan στο συμβολαιο του.
Να δουμε ποια θα ειναι η απαντηση του ανταγωνισμου...

Just like underwear, passwords should be changed often...


#3   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 16:34

wow !! Ισχύει από τώρα ;;; Μακάρι να μην κρύβουν κάποια άλλη προϋπόθεση morpheusgr , αλλά δεν ξέρω ...Μου φαίνεται λίγο απάτη ...

#4   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/03/2010 - 16:35

.....
Να δουμε ποια θα ειναι η απαντηση του ανταγωνισμου...


Πολύ καλή προσφορά ... :D , εννοείτε πως όλοι τώρα θα αναγκαστούν να κινηθούν αναλόγως!!! ;)

#5   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 16:52

H μονη "απατη" αν μπορει να θεωρει κιολας απατη ειναι οτι η προσφορα με τα 3.000 ισχυει για λιγο..πιστευω πως η wind θελει να ξαναμπει στο παιχνιδι του ανταγωνισμου γιατι ειχε μεινει λιγο πισω σε σχεση με τις αλλες 2 μεγαλες..οσο για το αν οι αλλες θα κινηθουν αναλογα θα το μαθουμε το πολυ σε μια βδομαδα :P

#6   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 17:02

H μονη "απατη" αν μπορει να θεωρει κιολας απατη ειναι οτι η προσφορα με τα 3.000 ισχυει για λιγο..πιστευω πως η wind θελει να ξαναμπει στο παιχνιδι του ανταγωνισμου γιατι ειχε μεινει λιγο πισω σε σχεση με τις αλλες 2 μεγαλες..οσο για το αν οι αλλες θα κινηθουν αναλογα θα το μαθουμε το πολυ σε μια βδομαδα :P


Σε μία εβδομάδα ;;; Το πολύ σε 4 ημέρες !!!

#7   gtpaonik

gtpaonik

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/03/2010 - 20:12

Μολις ενεργοποιησα το πακετο.Μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε τι ρυθμισεις βαζω στο iphone για το ιντερνετ?

#8   gtpaonik

gtpaonik

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/03/2010 - 20:38

Μολις ενεργοποιησα το πακετο.Μπορειτε σας παρακαλω να μου πειτε τι ρυθμισεις βαζω στο iphone για το ιντερνετ?


Λοιπον το προβλημα το ελυσα με το ιντερνετ ακολουθησα αυτες τις οδηγιεσ και εχω πλεον ιντερνετ.....
http://nickolasnix.w...top-iphone-3-0/
πηρα και στο 1269 και δεν με χρεωσε οποτε ολα καλα!!!Προσ το παρων

#9   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 20:44

εμενα μου φαινονται απατι δηλαδη και 10.000 ωρες να σου δωσουν σε f2g ποσους τετοιους αριθμους να χεις 10,20,30 εκει παραπανω με την καμια

#10   gtpaonik

gtpaonik

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/03/2010 - 20:50

εμενα μου φαινονται απατι δηλαδη και 10.000 ωρες να σου δωσουν σε f2g ποσους τετοιους αριθμους να χεις 10,20,30 εκει παραπανω με την καμια

Πολυ σωστα,ενω αν ελεγαν για ολους τους wind θα ηταν σουπερ,αλλα και παλι τζαμπα ειναι καλοδεχουμενο :blush:

#11   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/03/2010 - 21:50

Εγω πιστευω περισσοτερο αξιζει για το internet, αγοραζεις τη sim και εχεις για ολο το χρονο ιντερνετ, εγω προσωπικα γι' αυτο μονο θα το εχω, οταν δεν την παλευω στη σχολη θα αλλαζω τις καρτες και θα μπαινω στο internet

Just like underwear, passwords should be changed often...


#12   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 23:16

Και εγώ , για το internet θα πάρω μία αύριο ! :)

#13   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/03/2010 - 23:25

<<Μην ξεχνάτε ότι πλέον τα νούμερα θα είναι δηλωμένα. Μετά το 1,5 GB θα πέφτουν κανονικές χρεώσεις...>>.

Μήνυμα ενός μέλους από το ADSLgr . Τί εννοεί ο ποιητής ; Μετά δεν μπορούμε να το ακυρώσουμε ;;;;

#14   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 14/03/2010 - 23:38

Δε βλεπω καποια διαφορα σε αυτο, παλι ισχυουν οι ιδιες χρεωσεις απλα τωρα ξερουν και το ονομα αυτου που χρεωνουν. Αν δε θελεις την καρτα καποια στιγμη πετα την σε ενα συρταρι και αστην εκει, παλι δεν αλλαζει κατι απο αυτο που ισχυε πριν

Just like underwear, passwords should be changed often...


#15   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 15/03/2010 - 00:01

Και εγώ αυτό λέω .. Δεν είναι σύνδεση να σου έρχεται ο λογαριασμός κάθε μήνα !

Ποιοι το δοκίμασαν ;

Τελευταία επεξεργασία από: kitkat1, 15/03/2010 - 00:02


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες