Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Το Safari δεν δείχνει ολόκληρη τη σελίδα


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   jc denton

jc denton

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/02/2009 - 22:52

Καλησπερα,

ειναι μια συγκεκριμενη σελιδα που κοιταω συχνα γιατι εχει να κανει με το πανεπιστημιο και τη σχολη μου και ο safari το κινητου την ανοιγει τοσο οσο ειναι και η οθονη, το υπολοιπο της σελιδας το κοβει...Μονο στην συγκεκριμενη σελιδα το κανει αυτο
Εχει παρατηρηθει αλλου?

Εχω κανει τα στανταρ για troubleshooting : clear cash, cookies & restore αλλα το προβλημα παραμενει..
Απο οτι εχω καταλαβει μαλλον φταιει η σελιδα, αλλα αυτο που με παραξενευει ειναι οτι το κανει μονο στον safari του iphone.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 21/02/2009 - 23:07

Πες μας τη σελίδα να δούμε

#3   jc denton

jc denton

    iPH newbie

  • 14 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 22/02/2009 - 01:10

βασικα χρειαζετε username & password...αφου σημπληρωσω την φορμα δημιουργηται το προβλημα που ανεφερα..το site ειναι το sef-mpes.aegean.gr
το site εχει certificate exception..αλλα δεν πιστευω οτι φταιει αυτο γιατι σε αλλο link του πανεπιστημιου με το ιδιο certificate μπαινει κανονικα χωρις προβλημα στην σελιδα..
???
για την ακριβεια πιστευω οτι ειναι bug του safari γιατι προσπαθησα να την ανοιξω απο κινητο που ετρεχε windows 6 και ανοιξε μια χαρα και απο opera mini & απο explorer..και δοκιμασα και απο αλλο iphone και παλι τα ιδια..απλα ρωταω αν το εχετε ξαναδει κατι παρομοιο..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες