Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Apple iPhone 3GS 3.1.3 AT&T


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
85 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   tsouk

tsouk

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:04

Σωστοι και λογικοι και οι 2 προλαλησαντες.Βεβαια,εν τελει πηρα μεταχειρισμενο απο κει,γλιτωσα περισσοτερα απο τα μισα αλλα και ρισκο και ημουν ατυχος γιατι δεν γινεται ακομα jb κλπ.Οποτε αναμενω σε κατι νεοτερο =]

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:07

good luck next time.. :) ..μην αγχωνεσαι παντως..το καλοκαιρακι δεν αργει ;)

#63   macmaniac82

macmaniac82

    iPH Contributor

  • 1.164 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:08

εγινε οποτε σε λιγο καιρο τελικα θα βγεις κερδισμενος..και πιστευω πως αμα κανεις μια λογικη χρηση της συσκευης,της φορας και μια θηκουλα δε θα παθει ποτε τπτ και δε θα εχεις αναγκη ποτε το service δεν παθαινουν τπτ αυτα τα κινητα απο θεμα hardware..απο δικια μου εμπειρια τα λεω αυτα ;)λιγο σε ελαχιστα 3g εχει παρατηρηθει κανα προβλημα με το wifi..και παλι ελαχιστες περιπτωσεις

Τελευταία επεξεργασία από: macmaniac82, 22/04/2010 - 15:11


#64   tsouk

tsouk

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2010 - 15:12

Απο το στομα σας και στου geohot τ' αυτι!χαχα!Αναμονη λοιπον και 5800 ως τον ιουνη ;)

#65   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:03

παιδια να ρωτησω... γινεται να αναβαθμισω στην 4.0? ....εχω 3GS (απο αμερικη) με 3.1.3 που χρειαζεται Unlock+Jb....

#66   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:07

παιδια να ρωτησω... γινεται να αναβαθμισω στην 4.0? ....εχω 3GS (απο αμερικη) με 3.1.3 που χρειαζεται Unlock+Jb....

Εαν εχεις mac και εχεις δηλωσει το UDID της συσκευης σου στην apple μεσω καποιου developer μπορεις αλλα δεν εχει νοημα γιατι παλι κλειδωμενο θα παραμεινει.Και εγω που την εχω τι καταλαβα?Καλη ναι μεν αλλα με πολλα bugs.Εμενα δεν μου εχει βγαλει πολλα αλλα ποτε δεν ξερεις.

#67   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:22

Εαν εχεις mac και εχεις δηλωσει το UDID της συσκευης σου στην apple μεσω καποιου developer μπορεις αλλα δεν εχει νοημα γιατι παλι κλειδωμενο θα παραμεινει.Και εγω που την εχω τι καταλαβα?Καλη ναι μεν αλλα με πολλα bugs.Εμενα δεν μου εχει βγαλει πολλα αλλα ποτε δεν ξερεις.


α οκ..

το προβλημα μου ειναι οτι εχω ενα 3GS που μου ζηταει μια valid sim για να κανω activation.. ειναι locked στην AT&T..
αρα με vodafone κ cosmote που δοκιμασα δεν μπορω να το ενεργοποιησω.. πως θα γινει αυτο? να εχω τουλαχιστον ipod..

Ειναι SOS παιδια, το εχω στο συρταρι τοσες μερες :(

edit: δεν εχω AT&T sim, παρηγγειλα μια μεσω ebay και λογικα θα μπορω να το κανω activate, αλλα θα ηθελα να ξερω αν εχουμε αλλο τροπο..!

Τελευταία επεξεργασία από: panosgrk7, 22/04/2010 - 17:24


#68   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:24

α οκ..

το προβλημα μου ειναι οτι εχω ενα 3GS που μου ζηταει μια valid sim για να το κανω activation.. ειναι locked στην AT&T..
αρα με vodafone κ cosmote που δοκιμασα δεν μπορω να το ενεργοποιησω.. πως θα γινει αυτο? να εχω τουλαχιστον ipod..

Ειναι SOS παιδια, το εχω στο συρταρι τοσες μερες :(

Θα σε απογοητευσω αλλα δεν μπορεις ακομα να κανεις τιποτα γιατι δεν υπαρχει unlock για την 3.1.3 φιλε μου.Υπομονη...

#69   ikinito

ikinito

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:26

να ρωτησω κατι?
εαν παρω at&t sim card και κανω activate, αν βαλω μετα καρτα cosmote π.χ. θα δουλευει?

#70   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:28

να ρωτησω κατι?
εαν παρω at&t sim card και κανω activate, αν βαλω μετα καρτα cosmote π.χ. θα δουλευει?


νομιζω μετα θα εχεις (θα εχουμε) ipod touch :P , wifi, apps, games, ipod..
απ' το τιποτα κατι ειναι κ αυτο!

#71   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:30

Καλη ερωτηση.Λογικα θα παιζουν μετα οι καρτες γιατι θα εχει γινει activate το κινητο...

#72   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:32

Καλη ερωτηση.Λογικα θα παιζουν μετα οι καρτες γιατι θα εχει γινει activate το κινητο...


ομως οι AT&T οπου ειναι εκει locked το iPhone και οχι οποιαδηποτε αλλη, ετσι δεν ειναι?

#73   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:34

ομως οι AT&T οπου ειναι εκει locked το iPhone και οχι οποιαδηποτε αλλη, ετσι δεν ειναι?

Πραγματικα δεν ξερω τι να σου απαντησω.Αυτο που ειπα ηταν καθαρα απο λογικη πλευρα...

#74   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2010 - 17:37

sorry αλλα θα διαφωνισω, διοτι το iphone θα γινει activated αφου βαλουμε την AT&T sim (και κανουμε τη διαδικασια ενεργοποιησης..), αρα θα ειναι ενεργοποιημενο και οχι unlocked για να βαλω πχ vodafone που εχω..!

παντως θα με συμφερε εαν δεχοταν μετα το activation με την AT&T, να επερνε κανονικα vodafone κλπ! :lol:

Τελευταία επεξεργασία από: panosgrk7, 22/04/2010 - 17:38


#75   tsouk

tsouk

    iPH newbie

  • 99 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2010 - 18:30

νομιζω μετα θα εχεις (θα εχουμε) ipod touch :P , wifi, apps, games, ipod..
απ' το τιποτα κατι ειναι κ αυτο!


Επειδη ειναι μεταχειρισμενο το δικο μου,και εχει ηδη ενεργοποιηθει με ατ&τ τωρα δουλευει ως ipod κλπ κλπ... Θα μπορουσα να σας προμηθευσω με ατ&τ καρτες αλλα δυστυχως εγω και οι φιλοι μου ειχαμε παρει T-mobile σε προσφατο μας ταξιδι..Mερικοι πηραν ατ&τ αλλα δυστυχως δεν τους γνωριζω προσωπικα...παντως θελω να πιστευω πως δεν αργουν τα "ξεκλειδωτηρια"...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες