Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Spirit Jailbreak


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
348 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   kavourdoukos

kavourdoukos

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/04/2010 - 22:48

ειπαν οτι μετα την εκδοση του 4.0 θα βγει μαλλον...οσο για το τις πταιει?εσυ επελεξες να παρεις factory locked ναι η οχι?ηξερες το ενδεχομενο να μην μπορεις να το χρησιμοποιησεις...αυτο ποιος φταιει εμεις οι jailbreakeres(ουτε αυτοι φταινε)?

Ειναι μεγαλη ιστορια...Ειχα παρει το 2g απο ebay και δεν ειχα κανενα προβλημα.Μου το εκλεψαν αφου το ειχα κρατησει εναμιση χρονο.Ειπα να παρω 3g.Το πηρα και παλι απο ebay αλλα επειδη δεν ηξερα τι πεζει με τα jailbreak+unlock το κλειδωσα καταλαθος αφου ακολουθησα λαθος οδηγιες.Και τωρα ειμαι με ενα Nokia πατατουλα απο αυτα που δινει η Cosmote με την επιδοτηση.Καταλαβαινεις την κατασταση.Εχω Ipod touch σε enclosure απο iphone 3g....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   giannisrr

giannisrr

    iPH newbie

  • 13 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 22:50

Γεια σας παιδια. Μολις διαβασα οτι δεν θα βγει τελικα το jailbreak αυριο. Ως εκ τουτου, αυριο θα βαλω το iphone μου για πωληση και θα παρω windows mobile. Χαρηκα για τη γνωριμια. Τελος posting. Αν ξερετε υπαρχει κανενα site HTCHellas ή
AndroidHellas? Δεν νομιζω επειδη ειναι πιο αξιοπιστα αυτα . :P

φηλαρακι σου πουλαω πολη ευχαρηστος το HTC Diamanon με windows mobile 5.1 σαν το iphone 3gs δεν εχει στιν αγορα!!!!!

#108   S3aFaS1a

S3aFaS1a

    iPH Enthousiast

  • 476 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/04/2010 - 22:51

Τη διαφορά στην ώρα έχει η Ελλάδα από την Αμερική;

#109   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 22:52

Ειναι μεγαλη ιστορια...Ειχα παρει το 2g απο ebay και δεν ειχα κανενα προβλημα.Μου το εκλεψαν αφου το ειχα κρατησει εναμιση χρονο.Ειπα να παρω 3g.Το πηρα και παλι απο ebay αλλα επειδη δεν ηξερα τι πεζει με τα jailbreak+unlock το κλειδωσα καταλαθος αφου ακολουθησα λαθος οδηγιες.Και τωρα ειμαι με ενα Nokia πατατουλα απο αυτα που δινει η Cosmote με την επιδοτηση.Καταλαβαινεις την κατασταση.Εχω Ipod touch σε enclosure απο iphone 3g....

κοιταξε το εχουμε ξανα ανοιξει το θεμα...εγω δεν ηξερα τι παιζει με τα unlocked(πηρα ελληνικο μονο και μονο για την εγγυηση που θα εχω στην Ελλαδα και μετα εμαθα τι παιζει)...το μονο που μπορω να σου πω ειναι υπομονη στην 4.0(και αν θα βγει το επομενο μηλοφωνο και το παρεις παρτο απο Ελλαδισταν για να μην εχεις τα ιδια προβληματα αυτο το συμβουλευουμε σε ολους οσους πανε να παρουν μηλοφωνο)

#110   triviz

triviz

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:04

Ειναι μεγαλη ιστορια...Ειχα παρει το 2g απο ebay και δεν ειχα κανενα προβλημα.Μου το εκλεψαν αφου το ειχα κρατησει εναμιση χρονο.Ειπα να παρω 3g.Το πηρα και παλι απο ebay αλλα επειδη δεν ηξερα τι πεζει με τα jailbreak+unlock το κλειδωσα καταλαθος αφου ακολουθησα λαθος οδηγιες.Και τωρα ειμαι με ενα Nokia πατατουλα απο αυτα που δινει η Cosmote με την επιδοτηση.Καταλαβαινεις την κατασταση.Εχω Ipod touch σε enclosure απο iphone 3g....


συγνωμη εγω γιατι ειχα την εντυπωση οτι μονο τα 3gs δεν μπορεις να ξεκλειδωσεις??νομιζα οτι τα 2g και τα 3g μπορουσες να τα ξεκλειδωσεις και να κανεις και jb

#111   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:24

δλδ παιδια μ αυτο το j/b στα καινουρια 3gs με την new bootrom θα σταματισουμε τα jb σε καθε reboot?καταλαβα σωστα ή λαθοσ?

#112   Slumber

Slumber

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:28

Αν και οταν βγει, και αν ειναι οπως περιγραφεται μεχρι στιγμης, τοτε σωστα καταλαβες ;)

#113   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:28

δλδ παιδια μ αυτο το j/b στα καινουρια 3gs με την new bootrom θα σταματισουμε τα jb σε καθε reboot?καταλαβα σωστα ή λαθοσ?

σωστα....

#114   asdkostas

asdkostas

    iPH Enthousiast

  • 433 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:asdkostas

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:31

Αυτο ειναι μεγαλο νεο!!!!

#115   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 23:50

Δηλαδη το j/b θα βγει αν καταλαβα και γω καλα μολις βγει το ipad 3G σωστα;;;;δεν βγαινει δηλαδη αυριο οπως ειπωθηκε ετσι;;; :mellow:

#116   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2010 - 00:00

Μακάρι να βγει σε λίγες ώρες αλλά δυστυχώς ο comex με το τελευταίο του post στο Twitter μας απογοήτευσε...Πάντως όταν με το καλό βγει το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι restore και upgrade στην 3.1.3 αφού έχουμε κανει backup τις παλαιότερες εκδόσεις από τον server του saurik?

#117   dimo187

dimo187

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 30/04/2010 - 00:18

εγω που ειναι στην 3.1.3 με 3gs με την καινουρια 'bootrom' θα μπορω να το κανω?
δεν εχω κανει backup τιποτα....!
και κατι ακομα,αυτο ειναι το jailbreak που δεν χρειαζεται pc για να ανοιξει η σησκευη?

#118   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 30/04/2010 - 00:21

1. comex comex

Works for all *activated* iPhones, iPads, and iPod touches. Not Friday. 6 minutes ago via Twitterrific


Οντος ακυρο παιδια κριμα υπομονη...

Τελευταία επεξεργασία από: alexcbr, 30/04/2010 - 00:22


#119   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2010 - 00:23

Πριν από λίγο κοίταξα το engadget και έγραφε ότι οι πρώτες παραγγελίες για το ipad 3g έχουν ήδη ξεκινήσει και ότι σήμερα Παρασκευή αναμένεται να κορυφωθούν! Εάν ισχύει αυτό είναι πιθανόν να κυκλοφορήσει το spirit! Edit:τωρα είδα το post του φίλου από πάνω οπότε άκυρο αυτό που έγραψα κρίμα...

Τελευταία επεξεργασία από: djibril13, 30/04/2010 - 00:26


#120   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 30/04/2010 - 00:25

Μαλλον οχι φιλε μου,οριστε..

[attachment=4482:Καταγραφή.PNG]

απ'οτι λεει και εμεις που ειμαστε στην 3.1.2 δεν θα χρειαστει να παμε στην 3.1.3. σωστα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες