Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Τι έχετε να πείτε για αυτή την θήκη;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 00:28

http://www.you.gr/b2...&imageField.y=8
την ξερετε αυτη την θηκη???πολυ ομορφη!!εχω παρη απηρες παρομιες απο ebay,αυτες με τα 0.01 λεπτα!χιχι!ομορφες αλλα μουφα απο πιοτητα.
για αυτη τι λετε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kitkat1

kitkat1

    iPH Contributor

  • 901 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 00:54

-Λίγο ακριβή- :)

#3   theoss

theoss

    iPH Addict

  • 729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:Thomeas

Δημοσίευση 10/04/2010 - 08:34

poly καλή την ειχα,τωρα την εχω σε λευκο χρωμα,η αληθεια ειναι οτι η τιμη ειναι τσιμπιμενη,προσπαθουν να την δικαιολογισουν με μερικα εξτρα(πανακι,2screenprotection,1μικρο stand)αλλα & παλι 30ε ειναι πολλα για θηκη ασχετα αν τα αξιζει ή οχι,αν δεν σε νοιαζει η τιμη & σου αρεσει εμφανισιακα παρτην με κλειστα ματια ειδικα η μαυρη ειναι τελεια.

#4   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 14:19

οντος ειναι λιγο ακριβη αλλα ειναι πολυ ομορφη κ ελπιζω να αντεχει κ σε πεσηματα!την δευτερα την περιμενω!
το πηρα αποφαση να παρω μια τετοια θηκη γιατι εχθες ειχα κακη εμπειρια!τρωει τουμπα το iphone μου απο σκαλα(εβαφα σπιτι)τρια μετρα υψος και εσκασε πανω σε τσιμεντο!με πονεσαι η καρδια εκεινη την ωρα! :( ,και πηρα για σουβενηρ δυο καλα χτυπηματακια στην πισω μερια!

#5   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 14:22

πολυ σκληροπυρηνικη θηκη..μεγια και αχρειαστη να ειναι :)

#6   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 10:45

μολις παρελαβα την θηκη!ειναι καταπληκτικη,αξιζει με κλειστα ματια τα λεφτα της!

#7   amorealex

amorealex

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:amorealex

Δημοσίευση 13/04/2010 - 13:38

Κι εγώ την περιμένω αύριο.
:rolleyes:

#8   alexcbr

alexcbr

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:Alex 2000

Δημοσίευση 13/04/2010 - 13:47

φιλε μου δεν ξερω αν ειναι παρομοια με αυτη ΕΔΩ παντος εμενα αυτη ενω ειναι παρα πολυ καλη και προστατευει ολο το κιν. ακομα και την οθονη,μου κοβει το σημα του κιν. παρα πολυ. παρατηρησε το και πες μας.

#9   chresto

chresto

    iPH Addict

  • 656 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus

Δημοσίευση 13/04/2010 - 13:49

εγώ φίλε μου είχα αυτή τη θήκη για 3.5 μήνες και τελικά την έβγαλα και δεν σκοπεύω να την ξαναχρησιμοποιήσω. και εγώ σαν κι εσένα στην αρχή ήμουν ενθουσιασμένος αλλά θα δεις αργά ή γρήγορα ότι δεν αξίζει τα λεφτά της. αυτό που με ξενέρωσε μετά από ένα διάστημα ήταν ότι είχα χάσει την αίσθηση του κινητού, καθώς οι διαστάσεις της συσκευής είχαν αυξηθεί. πιστεύω ότι αυτό θα το δεις και εσύ κάποια στιγμή, δοκίμασε μετά από 2 μήνες να την βγάλεις.. θα δεις ότι το iphone σου φαντάζει τελείως διαφορετικό, τόσο στην αίσθηση που σου δίνει κρατώντας το, όσο και στην χρήση του. από κει και πέρα, το πίσω μέρος δεν κουμπώνει τελείως με αποτέλεσμα να μαζεύεται σκόνη τόσο από πίσω, όσο και από μπροστά γύρω γύρω από την οθόνη. και όσον αφορά το θέμα ασφάλειας, ποτέ δεν μου έδωσε την αίσθηση ότι αν μου πέσει κάτω θα προστατευτεί. πλέον συμβιβάστηκα με την ψευτοδερμάτινη θήκη της bugatti που δίνει ο γερμανός (pouch) και που βασικά προστατεύει το τηλέφωνο από όλες τις πλευρές όταν το ακουμπάω σε τραπέζια (με την switcheasy είχα την φοβία μην χυθεί τίποτα στην μπροστινή επιφάνεια του iphone).

#10   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2010 - 08:38

οχι οχι, καμια σχεση, αυτη που διχνεις στο λινκ σου ειναι η μουφες!εχω καμια δεκαρια τετοιες.τις αγοραζα απο 0,01 μεχρι 0,20 λεπτα ,αλλα ειναι πολυ ψευτικες!για καμια εβδομαδα ειναι οχι παρα πανω!
σημα καμαπανα!κανενα προβλημα!

#11   spiros2

spiros2

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2010 - 08:39

εγώ φίλε μου είχα αυτή τη θήκη για 3.5 μήνες και τελικά την έβγαλα και δεν σκοπεύω να την ξαναχρησιμοποιήσω. και εγώ σαν κι εσένα στην αρχή ήμουν ενθουσιασμένος αλλά θα δεις αργά ή γρήγορα ότι δεν αξίζει τα λεφτά της. αυτό που με ξενέρωσε μετά από ένα διάστημα ήταν ότι είχα χάσει την αίσθηση του κινητού, καθώς οι διαστάσεις της συσκευής είχαν αυξηθεί. πιστεύω ότι αυτό θα το δεις και εσύ κάποια στιγμή, δοκίμασε μετά από 2 μήνες να την βγάλεις.. θα δεις ότι το iphone σου φαντάζει τελείως διαφορετικό, τόσο στην αίσθηση που σου δίνει κρατώντας το, όσο και στην χρήση του. από κει και πέρα, το πίσω μέρος δεν κουμπώνει τελείως με αποτέλεσμα να μαζεύεται σκόνη τόσο από πίσω, όσο και από μπροστά γύρω γύρω από την οθόνη. και όσον αφορά το θέμα ασφάλειας, ποτέ δεν μου έδωσε την αίσθηση ότι αν μου πέσει κάτω θα προστατευτεί. πλέον συμβιβάστηκα με την ψευτοδερμάτινη θήκη της bugatti που δίνει ο γερμανός (pouch) και που βασικά προστατεύει το τηλέφωνο από όλες τις πλευρές όταν το ακουμπάω σε τραπέζια (με την switcheasy είχα την φοβία μην χυθεί τίποτα στην μπροστινή επιφάνεια του iphone).


1.οτι θηκη και αν βαλεις σε κινητο οταν θα την βγαλεις παντα θα λες πω πω τι ωραιο και διαφορςτικο ειναι!μια χαρα ογκο εχει!
2.ισως μιλας για την μουφα θηκη στο ebay.
3.οσο για την σκονη που λες δεν στεκι,διοτι μεσα απο την θηκη που βλεπεις(στξν γνησια,επαναλαμβανω)εχει και αλλη θηκη λαστιχενια για αυτο το λογο!τα πληκτρα εντασης ειναι καλημενα με αυτο το λαστιχο,το ιδιο και το power botton,οπως επεισεις και εκει που μπαινει ο φορτιστης,οπως επισεις και στην εισοδο για τα ακουστικα!
και τελος ουτε απο μπροστα μπαινει σκονη διοτη σου εχει μεσα και 2 ζελατινες!(την εβαλα προσορινα μεχρι να μου ερθουν αυτες που ειναι καθρευτης ζελατινες)

Τελευταία επεξεργασία από: spiros2, 17/04/2010 - 08:45


#12   jazz

jazz

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/04/2010 - 00:22

παλικάρια δεν ξερω τι λέτε εσεις αλλα έχω το κινητό εδώ και εναμιση χρόνο και απο την πρώτη μέρα που το πήρα την έβαλα σαυτην που δείξατε παραπάνω(switcheasy)Την συνιστώ με κλειστά μάτια.Το κινητο μου έχει πεσει πάνω απο 10 φορές και δεν έχει ουτε γρατζουνιά.Το μόνο που χρειαστηκε,παρείγειλλα αλλη μια διοτι μου έσπασε το πλαστικό απο δικό μου λάθος,

#13   amorealex

amorealex

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:amorealex

Δημοσίευση 24/04/2010 - 17:39

Που αλλού στην Αθήνα (εκτός από το you) υπάρχει η συγκεκριμένη θήκη?

#14   amorealex

amorealex

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:amorealex

Δημοσίευση 25/04/2010 - 11:42

Καμιά βοήθεια?

#15   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/04/2010 - 11:46

http://www.isquare.g...-3gs-cases.html

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες