Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPad τιμές στην Ελλάδα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
166 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/04/2010 - 21:08

Υπομονή! Παπούτσι από τον τόπο σου... κλπ κλπ. Καθώς η Apple έχει την αντίστροφη λογική από τους hackers/crackers ie τα θέλω όλα κλειδωμένα προσέχετε τι αγοράζετε. Αφήστε το να ρολάρει πρώτα. Το ξέρω πως δεν είναι το ίδιο με το iphone αλλά πόσοι είστε 100% σίγουροι πως δεν θα βρεθείτε κλειδωμένοι απ'έξω αν το αγοράσετε από εξωτερικό κυρίως τα 3G μοντέλα?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   ChefGeorge

ChefGeorge

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 10/04/2010 - 21:15

βλεπω να το παιρνω απο e-shop.
ποτε θα το εχουν αυτοι διαθεσιμο αραγε?

#48   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 10/04/2010 - 21:17

Υπομονή! Παπούτσι από τον τόπο σου... κλπ κλπ. Καθώς η Apple έχει την αντίστροφη λογική από τους hackers/crackers ie τα θέλω όλα κλειδωμένα προσέχετε τι αγοράζετε. Αφήστε το να ρολάρει πρώτα. Το ξέρω πως δεν είναι το ίδιο με το iphone αλλά πόσοι είστε 100% σίγουροι πως δεν θα βρεθείτε κλειδωμένοι απ'έξω αν το αγοράσετε από εξωτερικό κυρίως τα 3G μοντέλα?

Δεν είναι κλειδωμένα σε παρόχους απ'όσο ξέρω.

#49   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 10/04/2010 - 21:29

Τα iPad WiFi+3G ΔΕΝ είναι κλειδωμένα σε παρόχους, όπως πολύ σωστά ανέφερε ο Smaug. Το δήλωσε ο Steve Jobs στην παρουσίαση τους
Behind the Scenes...

#50   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/04/2010 - 21:58

Προσωπική μου γνώμη πάντα, και δεν το διατύπωσα σωστά στο post μου, αλλά κάθε φορά που διαβάζω ότι το iPad 3G δεν είναι κλειδωμένο σε παρόχους έχω παραισθήσεις καθώς ακούω τον Jobs να ψιθυρίζει "για την ώρα".

Έτσι για ΕΜΕΝΑ αν δεν βγεί το 3G για κανένα τρίμηνο να δω τι θα γίνει και πως θα πράξουν οι πάροχοι, δεν με πολυενδιαφέρει τι λέει ο Steve.

Τα 3G για την ώρα δεν κυκλοφορούν... υπομονή.

#51   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:06

Αν ανεβάσουν το iPad με το 3G σε τιμές πάνω απο 1200 ευρω - κοντά στα 1500 - πιστεψτε με θα γίνει ένα άχρηστο μηχάνημα.. αν είναι να δώσω 1200 ευρω για ένα gadget παίρνω ενα laptop.. και δεν πα να μαι και ο πιος φανατικός της Apple ....

#52   ktzaf

ktzaf

    iPH Honored Elite member

  • 1.283 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:11

Κάτσε να τους χτυπήσει λίγο η κρίση, να πέσουν οι παραγγελίες και ο τζίρος και να δείς πως πέφτουν και οι τιμές και τα profit margins. Διαφορετικά οι τιμές θα μείνουν στα ύψη.

#53   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:24

Μάλλον οι Έλληνες χάρηκαν με τα 300,000 πουλημένα iPads την πρώτη μέρα και τρίβουν τα χερια τους πως και καλά θα πιάσουν τέτοια νούμερα ! θα πάρουν 3 αλλα πολύ φοβάμαι πως δεν θα είναι χιλιάδες ! :D

#54   hellenicsun

hellenicsun

    iPH Enthousiast

  • 572 μηνύματα
  • Twitter:@FotisVNakos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR
  • GameCenter:hellenicsun

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:27

Τι θα είναι; Τι θα είναι; :lol: :lol: :lol:

#55   AlexK

AlexK

    iPH Contributor

  • 1.440 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • GameCenter:Alexkdef

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:29

Τρεις μονάδες ;) :D

#56   em1111

em1111

    iPH Member

  • 267 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:34

Ρε παιδιά γιατί υπάρχει τόσο φαγομάρα??Εγώ το βρηκά τρομερά πιο φτηνότερο στο skroutz look σε όλες τις διαθέσιμες εκδόσεις: :P :blush:

Skroutz


Τώρα πέρα απο την πλάκα και να σοβαρολογούμε βρήκα το ipad 50€ (16GB) πιο φθηνό από το e-shop είναι το mobex

iPads via mobex


Επίσης ένα γερμανικό μαγαζί όπου συνεχώς παραγγέλνω παρα πολλά πράγματα σε παρα πολύ φθηνή τιμή είναι το Alternate DE μπορεί να μην είναι διαθέσιμο τώρα το iPad αλλα μείνετε συντονισμένοι γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να μην το φερουν. Τα προιόντα αποστέλονται σε όλη την Ευρώπη αλλά και στην Ελλάδα!!

Υπάρχουν κι άλλα τόσα shops αλλά δεν μου έρχονται κατα νου όταν τα θυμηθώ θα τα postάρω......

em1111

Τελευταία επεξεργασία από: em1111, 10/04/2010 - 22:38


#57   redcell

redcell

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:35

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ, αν ξερουν τι σημαινει αυτη η λεξη (πλαισιο και eshop), κλεφτες!!! Τα ιδια δεν εκαναν με το iphone και τους αρχικλεφτες βοδαφοναδες??!
Τι να σου κανει η 'καλημερα' στην εισοδο και τα 'ευχαριστουμε'... μπλιαχ. Πολλη ευγενια για να μη νιώσεις το χουφτωμα!!!

Οσο για τη Rainbow και γενικα τους Apple-αποκλειστικους εισαγωγεις : τι ειχες Γιαννη, τι ειχα παντα... ακριβοι, μα πολυ ακριβοι, για αυτα που προσφερουν.
Ελλαδα ζουμε ρε παιδια, σταματηστε να εκμεταλευεστε το 'ψωνιο' μας και κοιταξτε και λιγο τους μισθους μας.
Παλι καλα που υπαρχουν τα ξενα eshop.

Τελευταία επεξεργασία από: redcell, 10/04/2010 - 22:35


#58   madaras

madaras

    iPH Member

  • 304 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:konttina

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:38

Δεν παμεε καλααα...παω στην Αμερικουλα..κανω ενα ταξιδακι...κ περνω ενα ipadακι κιολας!! καλυτερα να τα φαω αυτα σε ενα ταξιδι παρα στο ipad,οταν ξερω οτι αλλου ειναι ΤΟΣΟ φθηνοτερα....

#59   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:40

Κάτσε να τους χτυπήσει λίγο η κρίση, να πέσουν οι παραγγελίες και ο τζίρος και να δείς πως πέφτουν και οι τιμές και τα profit margins. Διαφορετικά οι τιμές θα μείνουν στα ύψη.


Σε προϊόντα της apple δύσκολα να τους χτυπήσει η κρίση, γιατί δεν απευθύνονται σε αυτούς που τους έχει πλήξει, αν με εννοείς.

#60   dimistolis

dimistolis

    iPH Member

  • 250 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2010 - 22:57

Gosh! Τι τιμές είναι αυτές??? Πάμε καλά?? Εδώ η χώρα μας περνάει ΤΗΝ κρίση και αυτοί πουλάνε το iPad σε αυτές τις εξωφρενικές τιμές? Το 64GB δηλαδή θα φτάσει το χιλιάρικο μαζί με θήκη και dock? Εμένα το 64GB Wi-Fi που παρήγγειλα με dock και θήκη μαζί με τα μεταφορικά βγήκε πιο φτηνό από το ποσό που θα προσφέρεται το 16GB στην Ελλάδα...

Τελευταία επεξεργασία από: dimistolis, 10/04/2010 - 22:59


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες