Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Geohot Updates BlackRa1n for iPhone OS 4.0


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   jimkap7

jimkap7

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:44

οταν τρεχεις το blackbreeze δεν σου ζηταει να κανεις brawse για να βρεις το blackra1n;
επισης εχεις το blackra1n rc3;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   fhristidis

fhristidis

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:46

Κάνε unzip το blackbreeze.exe και μετά τρέξε το blackbreeze που θα σου εμφανιστεί. Έτσι έκανα εγώ και μου το δημιούργησε μια χαρά ενώ με τον κανονικό αρχείο είχα και εγώ πρόβλημα.


δοκίμασα να το κάνω unzip το exe αλλά δεν βλέπω να μου βγάζει άλλο exe

#48   fhristidis

fhristidis

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:48

οταν τρεχεις το blackbreeze δεν σου ζηταει να κανεις brawse για να βρεις το blackra1n;
επισης εχεις το blackra1n rc3;


ναι και ναι
έχω το rc3 για iphone 3gs fw 3.1.2

#49   fhristidis

fhristidis

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:51

Απανταω σε αυτο το post γιατι και εγω ειχα την ιδια απορια.....εκανα αναβαθμιση και δεν συγχρονιζε το itunes ....δοκιμασα το snowbreeze αλλα δεν δημιουργουσε καινουργιο Blackra1n -fixed βρηκα στο νετ ενα fixe απο ενα γαλλο που κανει την ιδια δουλεια με το snowbreeze σας δινω το Link
http://www.redmondpi...es-9.1-9140614/
εχει και βιντεο με οδηγιες.....
το itunes δεν δουλευει και πολυ σωστα....βγαζει το παρακατω μηνυμα : Itunes was unable to load dataclass information from sync servises....του λες Ok
Και τελικα ο συγχρονισμος γινεται.....
Αποψη μου.....καλυτερα μην αναβαθμισεται περισσοτερη ταλαιπωρια παρα εξυπηρετηση

δοκιμάζω αυτήν την λύση από xxxice και θα επανέλθω...

#50   jimkap7

jimkap7

    iPH Member

  • 201 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:55

κατι αλλο ακομα το εικονιδιο του blackbreeze πρεπει να ειναι μπλε χιονονυφαδα και το blackra1n μαυρη σταγονα.
αν ειναι ετσι τοτε θα πρεπει ενα απο τα δυο να μην εχει κατεβει σωστα. δοκιμασε να τα ξανακατεβασεις. τι αλλο να πω :excl: :excl:

#51   fhristidis

fhristidis

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/04/2010 - 19:59

κατι αλλο ακομα το εικονιδιο του blackbreeze πρεπει να ειναι μπλε χιονονυφαδα και το blackra1n μαυρη σταγονα.
αν ειναι ετσι τοτε θα πρεπει ενα απο τα δυο να μην εχει κατεβει σωστα. δοκιμασε να τα ξανακατεβασεις. τι αλλο να πω :excl: :excl:



jimkap7
όλα καλά με την παραπάνω λύση...
ναι όμως δοκίμασα και αυτό που μου είπες και το έκανα πέντε έξι φορές αλλά τίποτα..
Τέλος καλό όλα καλά όμως, ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση και βοήθεια...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες