Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

To Football Manager Handheld στο iPhone/iPod


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
27 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   katatonic

katatonic

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2010 - 01:20

Σορρυ αλλα να το βαλουν να μην πω που...μου εχουν βελγιο και οχι ελλαδα οχι πως εχουμε καλυτερο προταθλημα αλλα βαλτην μια ψυχη που ειναι να βγει ας βγει!!!Τεσπα...φαινετε πολυ καλο παντος...ας ελπισουμε να μας λυπηθουν και να βαλουν το ελληνικο!!!


εδώ μου έβαλαν Αυστραλικό...ΕΛΕΟΣ...πιστέυω πως θα έχει πολλά χαμένα έσοδα χωρίς το Ελληνικό πρωτάθλημα μέσα..
Στην Ελλάδα υπάρχει μεγάλη τρέλα με το FM (όλοι το παίζουμε προπονητές :P )

Ελπίζω σε Update γιατί 10 ευρώ δεν δίνω χωρίς Super League...

Τζάμπα η χαρά που έκανα... :(

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Tsak

Tsak

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2010 - 08:31

England,France, Spain, Italy, Germany -> Δικαιολογούνται: Είναι τα πέντε μεγαλύτερα πρωταθλήματα

Scotland -> Δικαιολογούνται: Είναι μια απο τις μεγαλύτερές τους αγορές

Brazil, Australia -> Δικαιολογούνται: Παραδοσιακή χώρα ποδοσφαίρου η πρώτη, ήπειρος ολόκληρη η δεύτερη

Belgium, Holland, Portugal -> Προσωπικά ως fan δε βρίσκω μεγάλη και σοβαρή δικαιολογία...Ειδικά για το Βέλγιο. Εκτός και αν κινούνται βάσει δικών τους στοιχείων.

#18   JP335i

JP335i

    iPH Contributor

  • 1.080 μηνύματα
  • Twitter:@JimPapan
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:JP335i

Δημοσίευση 15/04/2010 - 12:28

ευτυχως που δεν μου αρεσε καθολου.. γιατι θα επεφτε πολυ λιωσιμο!!μονο στον υπολογιστη αξιζει αυτο το παιχνιδισε οποια αλλη πλατφορμα το χω δει δεν λεει τιποτα.

#19   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 15/04/2010 - 18:08

Συμφωνω! Κι εγω δεν τρελαθηκα. Καμια σχεση με pc. Δεν παιζεται πολυ ευκολα!

#20   takiskl

takiskl

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2010 - 12:15

Συμφωνω κι εγω... Αρχισα ηδη και τα κλαιω τα 9,99 ευρω...

#21   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/04/2010 - 09:27

Προσώπικά με τσατίζει η έλλειψη πρωταθλημάτων. Οι βάσεις δεδομένων υπάρχουν και είναι έυκολο να το κάνουν μεγαλύτερο και να έχει και άλλες χώρες μέσα. Για να κάνεις μεταγραφή από χώρα που δεν είναι μέσα είναι πολύ μπέρδεμα. Πρέπει να τύχει να δεις την ομάδα σε κάποιον αγώνα και να πατήσεις πάνω της για να μπορέσεις να πάρεις παίχτη. Αλλά και τα μεταγραφικά budget είναι ότι να ναι. Barcelona 14εκ € και η Real 80+ εκ €.

#22   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 17/04/2010 - 11:11

Και στην εκδοση του PC ετσι ειναι τα λεφτα στις μεταγραφικες.Εαν το συνεχισεις κοντα στο Νοεμβρη θα σου δωσει και αλλα λεφτα στην Barcelona.Η REAL παντα εδινε παραπανω λεφτα.Θελει μια καλη αναβαθμιση για να φτασει σε καλο επιπεδο ετσι ωστε να ασχοληθεις παραπανω.

#23   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/04/2010 - 11:37

Καλά με την έκδοση του PC έχω καεί.Παίζω το παιχνίδι 10 χρόνια και μπορώ να πω ότι έχω χαλάσει κάποιους μήνες ζωής σε αυτό. Στον Η/Υ είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα. Βέβαια πιο πολύ με τσατίζει που για να βρω παίχτη πρέπει να κάνω ολόκληρη διαδικασία. Ας μη ξεχνάμε όμως ότι είναι κινητό και όχι κονσόλα. Πιστεύω ότι με κάποιο update θα γίνει καλύτερο.

#24   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 17/04/2010 - 11:39

Τα ιδια χρονια παιζουμε το παιχνιδια απο τοτε που ηταν CM 01-02 αρχισα εγω μεχρι και τωρα.Ναι,φυσικα και ειναι κινητο και μπορει να γινει καλυτερο εαν εχουν ορεξη...

#25   Tsak

Tsak

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/04/2010 - 12:16

Προσωπικά, έγραψα το δικό μου review στο fmgreece.gr . Τα είπα και ξαλάφρωσα....Αποσύρ' τε το τώρα

#26   thanozr

thanozr

    iPH Contributor

  • 1.429 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 17/04/2010 - 21:10

Ακόμα καίγομαι στον Η/Υ με αυτό. Καλοκαιράκι όμως σε καράβι ή παραλία βλέπω όλους τους φανατικούς να παίζουν ανελέητα. Ελπίζω να έχει βγει και κανά update μέχρι τότε.

#27   thkouk

thkouk

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/04/2010 - 16:30

To σωστό θα ήταν και στην δημοσίευση της αρχικής σελίδας ( http://www.iphonehel...d-on-app-store/ ), να αναφέρεται η πηγή που είναι το fmgreece.gr και όχι απλώς ένα "thanks το Tsak"

#28   Frank16

Frank16

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/08/2010 - 08:36

ελπιζω το Football Manager 2011 να βγει και για ipad γιατι το σκεφτομαι πολυ για να σταξω 10ευρω σημερα για το FM του iphone και το θεωρω και αδικο κιολας, επρεπε αφου "χαλαει" στην οθονη του ipad με το app του iphone και αφου δεν υπαρχει αντιστοιχο για το ipad φετος, να το αγοραζουμε εμεις του ipad πολυ φθηνοτερο ιδικα οταν ειμαστε λιγους μηνες πριν το 11 τεσπα, επαιξα το Lite και με πωρωσε τρελα, αλλα ρε S.I. γιατι μας το κανεις αυτο σε εμας τους καμενους ... πως μπορω να κανω υπομονη μεχρι να βγαλεις το 11 ? :(

Υ.Γ.1) Tsak τρομερο το αρθρο, κι εγω βρεθηκα σε φαση να μην νιωθω τιποτα γυρω μου οσο επαιζα τους 2 μηνες παιχνιδιου στο lite (εφυγαν μεσα σε λιγες ωρες σερι), βεβαια οταν τελειωσε ενιωσα σαν τον ογκουνσοτο που δεν του δινουν το πεναλτυ.

Υ.Γ.2) ειμαι ενα βημα απ το να σταξω αυτα τα 10 ευρω, δεν γινεται να αντεξω μεχρι να βγει το 11 ουτε μεχρι να ρίξει την τιμη η S.I.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες