Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone HD aka 4G Aluminum Back Cover Leaked Photo


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
23 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   georgeVLS

georgeVLS

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 15/04/2010 - 21:59

Βρε κάτι ξέρω εγώ που έβαλα θήκη transformers στο iPhone μου ώστε να προστατεύονται τα πάντα. Από ότι φαίνεται το επόμενο iPhone θα χάσει την glossy αισθητική του και θα ξενερωσω πολύ ασχημα και έτσι θα έχω το 3gs μου για πολύ καιρό ακόμα στα οπα οπα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   sixokime1

sixokime1

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 15/04/2010 - 22:25

Αν και δεν είμαι ειδικός αλλά δεν νομίζω ότι θα είναι έτσι ....
Με γυρίζει λίγο πίσω όσο αφορά το σχέδιο .....

#18   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 15/04/2010 - 23:40

Οριστε λοιπον πως θα ητανε με μαυρο πλαστικο!! :) ;)


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#19   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 15/04/2010 - 23:47

Εμενα παντως μου αρεσει αρκετα...Μου φαινεται αν ειναι οντως ετσι οτι θα εχει και μεγαλυτερη μπαταρια.Κοιταξτε πως φουσκωνει?

#20   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/04/2010 - 00:35

Με το συμπάθιο, αλλά π*π*ρι* μάντολες όλο το παραπάνω υλικό (εικόνες & βίντεο). Από του 2007 ποτέ δεν πέφτουν μέσα, ειδικά όσο αφορά την εμφάνιση του iPhone (πια εμφάνιση... εδώ και για την ονομασία του μοντέλου πάντα είναι off-side όλοι αυτοί οι "ντετέκτιβ"...). Για το μόνο που ανέκαθεν δεν ήμουν 100%, είναι για το λόγο για το οποίο κάποιος θα κάτσει να σπαταλήσει ώρες (αν όχι μέρες) για να παράγει ένα τέτοιο "αποδεικτικό στοιχείο", να το φωτογραφίσει και να το σκορπίσει στο Internet (Ίσως για να σπάσει πλάκα; Ίσως για κάποια τρίτα συμφέροντα; Ίσως για να μην σταματήσουμε ούτε για μια στιγμή να ασχολούμαστε με δαύτα; Ίσως... Βρε δεν πάει στα κομμάτια... Έτσι και αλλιώς, άρρωστοι είμαστε με τα δαγκωμένα μηλαράκια!...) ::)

#21   DJACID

DJACID

    iPH Enthousiast

  • 419 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/04/2010 - 00:36

Παιδες ειναι στανταρ θηκη και φαινεται απο τη πρωτη φωτογραφια οπου μεσα απο τις τρυπες φαινεται το ξυλο του τραπεζιου. Ας ελπισουμε να το δουμε μια και καλη στις 22 Ιουνιου οπως ακουγεται. Μεχρι τοτε δεν πιστευω οτι θα δουμε κατι επισημα

#22   tsak4

tsak4

    iPH Member

  • 332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:tsak4

Δημοσίευση 16/04/2010 - 03:51

Το ότι φαίνεται το τραπέζι από τις τρύπες δεν παίζει κανένα ρόλο, και στο τωρινό μοντέλο αν βγάλεις το πίσω καπάκι θα βλέπεις ότι είναι πίσω από τις τρύπες. Τα πλήκτρα ήχου κτλ δεν είναι κολλημένα πάνω στο πίσω καπάκι..

Με το συμπάθιο, αλλά π*π*ρι* μάντολες όλο το παραπάνω υλικό (εικόνες & βίντεο). Από του 2007 ποτέ δεν πέφτουν μέσα, ειδικά όσο αφορά την εμφάνιση του iPhone (πια εμφάνιση... εδώ και για την ονομασία του μοντέλου πάντα είναι off-side όλοι αυτοί οι "ντετέκτιβ"...). Για το μόνο που ανέκαθεν δεν ήμουν 100%, είναι για το λόγο για το οποίο κάποιος θα κάτσει να σπαταλήσει ώρες (αν όχι μέρες) για να παράγει ένα τέτοιο "αποδεικτικό στοιχείο", να το φωτογραφίσει και να το σκορπίσει στο Internet (Ίσως για να σπάσει πλάκα; Ίσως για κάποια τρίτα συμφέροντα; Ίσως για να μην σταματήσουμε ούτε για μια στιγμή να ασχολούμαστε με δαύτα; Ίσως... Βρε δεν πάει στα κομμάτια... Έτσι και αλλιώς, άρρωστοι είμαστε με τα δαγκωμένα μηλαράκια!...) ::)


Αν έβγαζες φώτο από το δήθεν επόμενο iPhone στο site σου ξέρεις πόση επισκεψιμότητα θα είχε; άρα περισσότερα λεφτά απο διαφημίσεις και ένας καλός τρόπος να δείξεις τι μπορείς να κάνεις ( αρκετοί φτιάχνοντας βίντεο με μελλοντικά προϊόντα τράβηξαν τα βλέμματα εταιριών ).

#23   wintech2003

wintech2003

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/04/2010 - 15:05

Εμένα πάντως μου μοιάζει πολύ σαν το custom case από τιτάνιο που είχε φτιάξει ένας Αυστριακός:



Αφού δηλαδή κατάφερε και έφτιαξε ολόκληρο case (όχι ντε και καλά ο συγκεκριμένος) δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο να κοτσάρει από πίσω και ένα Apple logo μαζί με δήθεν "Designed by Apple in California Assembled in China"

#24   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 16/04/2010 - 22:03

Mούφα οι photos.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες