Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

iPhone 4G/HD Prototype Spotted outside (?)!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
540 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#271   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 09/05/2010 - 00:09

Ένα ακόμα βίντεο του καλύμματος από το επερχόμενο iPhone 4G/HD εμφανίζεται στο YouTube, αυτή τη φορά από το SmartPhoneMedic.

Στο βίντεο φαίνονται αυτά που ήδη ξέραμε από το αποκλειστικό ρεπορτάζ του Gizmodo πράγμα που μας οδηγεί στο συμπέρασμα ότι αυτό θα είναι και το τελικό design.

http://www.youtube.com/watch?v=VRTE0cQywgE



iPhone link:

Follow me on twitter


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#272   pabou13

pabou13

    iPH Member

  • 257 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 01:15

Ποτε δεν μπορεις να εισαι σιγουρος με την Apple ;)

Τελευταία επεξεργασία από: pabou13, 09/05/2010 - 01:18


#273   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/05/2010 - 05:34

Ένα ακόμα βίντεο του καλύμματος από το επερχόμενο iPhone 4G/HD εμφανίζεται στο YouTube, αυτή τη φορά από το SmartPhoneMedic.

Στο βίντεο φαίνονται αυτά που ήδη ξέραμε από το αποκλειστικό ρεπορτάζ του Gizmodo πράγμα που μας οδηγεί στο συμπέρασμα ότι αυτό θα είναι και το τελικό design.

http://www.youtube.com/watch?v=VRTE0cQywgE

Έχω μια ερώτηση:γιατί ποσταρετε βιντεακια τα οποία το iPhone δεν μπορεί να παίξει;Το φορουμ απευθεινεται σε κατόχους που διαθέτουν iPhone,ipodtouch και ipad!τι θα γίνει επιτέλους με αυτή την τακτική;χρησιμοποιώ συνέχεια το κινητό μου και μου την δίνει που δεν μπορώ να τα δω από αυτό και πρέπει να πάω στο λάπτοπ μου!πρέπει να βρεθεί μια λύση επιτέλους!
Αμάν!

#274   gardaland

gardaland

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/05/2010 - 11:15

καλημερα και απο εμενα. και ομως τα βιντεακια μπορεισ να τα βλεπεις πλεον απο μια καινουρια εφαρμογη που ειναι μονο στο app store usa το cloudBrowse μια ενναλακτικη λυση για flash video.

#275   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 11:20

Έχω μια ερώτηση:γιατί ποσταρετε βιντεακια τα οποία το iPhone δεν μπορεί να παίξει;Το φορουμ απευθεινεται σε κατόχους που διαθέτουν iPhone,ipodtouch και ipad!τι θα γίνει επιτέλους με αυτή την τακτική;χρησιμοποιώ συνέχεια το κινητό μου και μου την δίνει που δεν μπορώ να τα δω από αυτό και πρέπει να πάω στο λάπτοπ μου!πρέπει να βρεθεί μια λύση επιτέλους!
Αμάν!

Μμμμ μαλιστα...παρακλαδι της apple ειμαστε...τα παραπονα σου να εισαι σιγουρος οτι θα μεταφερθουν αμεσα

#276   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 11:35

@ nicolis9 εαν συμφωνεις με το παραπανω post μπορεις να πατησεις το (+) που υπαρχει σε εκεινο το Post κατω δεξια.. γι αυτο και εγινε unapprove το post.. φιλικα

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 09/05/2010 - 11:36


#277   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 09/05/2010 - 14:21

Έχω μια ερώτηση:γιατί ποσταρετε βιντεακια τα οποία το iPhone δεν μπορεί να παίξει;Το φορουμ απευθεινεται σε κατόχους που διαθέτουν iPhone,ipodtouch και ipad!τι θα γίνει επιτέλους με αυτή την τακτική;χρησιμοποιώ συνέχεια το κινητό μου και μου την δίνει που δεν μπορώ να τα δω από αυτό και πρέπει να πάω στο λάπτοπ μου!πρέπει να βρεθεί μια λύση επιτέλους!
Αμάν!


Tρέχω την 4.0beta και τα βίντεο του YouTube φαίνονται κανονικά σε όλα τα site, όπως γίνεται και με το iPad στην 3.2.

Δεν φταίει το iPH απλώς δεν μπορεί να γίνει κάτι διαφορετικό μέχρι στιγμής

Follow me on twitter


#278   kosnic

kosnic

    iPH Member

  • 319 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/05/2010 - 15:05

Μμμμ μαλιστα...παρακλαδι της apple ειμαστε...τα παραπονα σου να εισαι σιγουρος οτι θα μεταφερθουν αμεσα

προφανώς σου είναι δύσκολο να καταλάβεις σε ποιον απευθεινομαι και γι αυτό το μυαλό σου παει στην apple!

#279   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 15:09

Με το ipad δεν έχω πρόβλημα τα video τρέχουν κανονικά του site και απ´ ότι λέει ο sepsis .. Και στο OS 4.0 τρέχουν κανονικά οπότε υπομονή 30 ημέρες .. :)

#280   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 09/05/2010 - 20:28

http://www.youtube.com/watch?v=VRTE0cQywgE&feature=player_embedded

Αν είναι η τελική εμφάνιση είναι εντελώς ξενέρωμα.


via smartphonemedic

#281   creative21

creative21

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/05/2010 - 20:30

Έχω μια ερώτηση:γιατί ποσταρετε βιντεακια τα οποία το iPhone δεν μπορεί να παίξει;Το φορουμ απευθεινεται σε κατόχους που διαθέτουν iPhone,ipodtouch και ipad!τι θα γίνει επιτέλους με αυτή την τακτική;χρησιμοποιώ συνέχεια το κινητό μου και μου την δίνει που δεν μπορώ να τα δω από αυτό και πρέπει να πάω στο λάπτοπ μου!πρέπει να βρεθεί μια λύση επιτέλους!
Αμάν!


Ξέρω ότι πρέπει να πατησω μόνο το κουμπί +1 Και το έκανα αλλά ξέρω επεισεις ότι δεν θα του δώσουν και μεγάλη σημασία οι διαχειριστέςμια και η αλήθεια είναι ότι περνάει απαρατήρητο. Γι αυτό γράφω αυτό το μήνυμα.

Το παιδι έχει δίκιο. Έλεος πια. Βαρέθηκα να πρέπει να πηγαίνω στον υπολογιστή για να δω να βίντεο. Βάλτε τα έστω στο YouTube. Τόσο δύσκολο είναι; Φτιάξτε ένα username με το ονομα του φόρουμ και ανεβαζετε τα βίντεο και εκεί. Γιατί δεν το κάνετε; Θέλω απάντηση από τους διαχειριστές. Και το εννοώ. Θέλω απάντηση. Έχω αγανάκτηση. Εκεί που είμε στο κρεβάτι μου που την έχω πέσει το βράδυ για ύπνο και χαζεβω το φόρουμ να μην μπορώ να δω τα βίντεο και να πρέπει να σηκονομαι βραδιατικα και να ανοίγω τον υπολογιστή!!! Σας παρακαλώ κάντε κάτι. Για την ακρίβεια σας ικετευω. Σας ικετευω.

ΠΡΈΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΑΜΕΣΑ ΛΥΣΗ.

#282   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 09/05/2010 - 20:34

@creative21: Tο 99% των video είναι από το YouTube

Στο iPad εμφανίζονται κανονικά, το ίδιο και στην v4.0... υπομονή :)
Behind the Scenes...

#283   creative21

creative21

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/05/2010 - 20:38

Το YouTube το έφερα σαν παράδειγμα. Υπερβαλεις δέν είναι το 99% αλλά αρκετά λιγότερο. Θα γίνει τίποτα με αυτή την κατάσταση;

#284   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 09/05/2010 - 20:45

Περιμένουμε το firmware update της Apple. Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι...

Τα videos από το Youtube (που είναι όντως το 99% των video που βάζουμε στο blog και στο forum) παίζουν ως εξής:

1. Στο blog αναπαράγονται σε iPhone OS 3.x, iPad OS 3.2 και iPhone OS 4.0 beta

2. Στο forum αναπαράγονται σε iPad OS 3.2 και iPhone OS 4.0 beta. Δυστυχώς, το IPB δεν μπορεί να τα μετατρέψει έτσι ώστε να παίζουν σε iPhone OS 3.x. Tο θέμα θα διορθωθεί με το update του iPhone OS...
Behind the Scenes...

#285   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 22:17

Αν είναι η τελική εμφάνιση είναι εντελώς ξενέρωμα.



Δεν θα συμφωνήσω!! Η εμφάνιση είναι τέλεια!!!...Με εξαίρεση τις σχισμές γύρω-γύρω...

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 09/05/2010 - 22:20


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες