Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone και Aegean Airlines


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   alexrom338

alexrom338

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2009 - 12:19

Το βγαζουν και ανακοινωση!!!! ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ το flight mode!!!!! και στην ολυμπιακη

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   polis

polis

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2009 - 12:30

Απλά είναι ζώα......με Aegean πέταξα από Κύπρο πριν 1 εβδομάδα και όλα μια χαρά. Το είχα επειδικτικά έξω να δώ αν θα μου πούν τίποτα αλλά όλα ΟΚ.

#18   gtcakias

gtcakias

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2009 - 13:05

με aegean που ταξίδεψα πριν 20 μέρες χρησιμοποιούσα κανονικά σε flight mode το iphone χωρίς να μου πουν τίποτα.Το κλίνης απλά απογείωση προσγείωση.

#19   virQ

virQ

    Advanced Member

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2009 - 14:35

Quote

Τι αλλο θα ακουσουμε?? Η ημιμαθια ειναι χειροτερη απο την αμαθια παιδια. Ακου εδω, τι διαφορα εχει η ακτινοβολια απο το ρολοι με την ακτινοβολια του κινητου? Θα με τρελανετε ρε. Τελος παντον. Το flight mode κανονικα επιτρεπεται σε ΟΛΑ τα αεροπλανα. Ο μονος λογος που μπορει να σου το απαγορεψουν, ειναι η αγνια και η ασχετοσυνη του πληρωματος.


Ειρωνικα το πα my friend την συγκριση ρολογιου ψηφιακου με mp3 player ;)
Ξαναδιαβασε το ...

#20   Sandman

Sandman

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2009 - 15:48

Επιτρέπεται το flight mode σε όλες τις εταιρείες, ταξιδεύω συχνά με αεροπλάνα σε όλη την Ευρώπη, και βλέπω κανονικά τις ταινίες μου και ακούω μουσική. Μόνο σε απογείωση-προσγείωση να είναι κλειστό.

#21   c200amgpacket

c200amgpacket

    Advanced Member

  • 874 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/03/2009 - 23:05

Quote

Επιτρέπεται το flight mode σε όλες τις εταιρείες, ταξιδεύω συχνά με αεροπλάνα σε όλη την Ευρώπη, και βλέπω κανονικά τις ταινίες μου και ακούω μουσική. Μόνο σε απογείωση-προσγείωση να είναι κλειστό.


Αυτο ισχυει

#22   vOOz

vOOz

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 18/03/2009 - 00:19

Quote

Δεν ισχυει αυτο που λετε. Εγω πεταγα με aegean και στην ανακοινωση ειπανε οτι απαγορευεται και η λειτουργια "εν πτηση"

Αυτο το λενε για μερικα "σαινια" που δεν ξερουν τι ειναι το flight mode και βλεπουν τους αλλους με κινητα, ζηλευουν και..γκρεμιζονται  :P
Η υπερβολη στο μεγαλειο της! Easyjet ειπαν "μονο σε flight mode" παντως :Ρ

#23   ackel

ackel

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2009 - 01:38

Ίσως το λένε επειδή όταν το βάζεις σε flight mode το GPS παραμένει ανοιχτό(ή μπορείς επίσης να ανοίξης και το wifi).




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες