Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 2G Repair Needed


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   jimchris

jimchris

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 17/03/2009 - 01:01

Καλησπερα παιδες

Ειμαι καινουριοσ στο forum σας, οποτε μην με παρεξηγησετε.

Εχω το iPhone 2G  ειχα μεσα firmware 1.1.4 και δουλευα τελεια ξαφνικα σε μια στιγμη πριν κανα μηνα μου εβγαλε το εξης μηνυμα "Repair Neede www.apple..../support" κατι τετοιο. δεν εδωσα σημασια στην αρχη και το εκλεισα και το ξανα ανοιξα δεν το εβγαζε για ενα διαστημα μετα απο λιγο ξανα αρχισε να το βγαζει μεχρι που εφτασε στο σημειο να μην ανοιγει καθολου να κολαει στο μηλαρακι.

το εκανα restore με την αντιστοιχη διαδικασια σε 2.2 αλλα μου εωγαζε ενα error στο τελος (δεν θυμαμε ακριβως ποιο νομιζω 1011) δεν ανοιγε κανονικα αλλα εβγαζε πλεον το εικονακι με το itunes και το καλωδιο ειπα να δοκιμασω με quickpwn μηπως γινει κατι και δουλεψει εκανε ολη τη διαδικασια σωστα και οταν ανοιγει στο boot neuter κολλαει στο determing current settings για παντα εκανα την ιδια διαδικασια και το πηγα σε 2.2.1 και παλι τα ιδια.

χρειαζομαι καποιον να με βοηθεισει γιατι το παλευω ενα μηνα τωρα και εχω μεινει χωρις "τηλεφωνο".

Αν ειναι δυνατον και υπαρχει καποιος που γνωριζει καλα απο αυτα αν δεν μπορεσω να το φτιαξω με την βοηθεια σας να κανονισουμε να συναντιθουμε να το δει και ο ιδιος (αυτο και αν ειναι απελπισια)

Σας ευχαριστω ολους !!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες