Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

SOS - Μουλάρωσε και δεν ανοίγει!!


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
2 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   barchetta

barchetta

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2009 - 22:11

Παιδια πηγα να κανω jailbreak το iPhone μεσω Pwnage και οταν το προγραμμα ολοκληρωσε τη δημιουργια του custom firmware στην επιφανεια εργασιας μου τοτε μου λεει συνδεστε το iphone via usb (ή κατι παρομοιο..) ενω εγω το ειχα συνδεδεμενο. Κοιταω καλα ηταν σβηστο. Παταω το power button και δεν ανοιγει. Τωρα τι να κανω?? Το εχω ήδη 10 λεπτα στην πριζα και δεν ανοιγει...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   barchetta

barchetta

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2009 - 22:21

τελικα ανοιξε!!! απο μονο του και μετα αφου μπηκα επιτυχως (κατα το προγραμμα pwnage σε dfu mode) ανοιξε το itunes απ'οπου υποτι8εται 8α εκανα το restore στο custom firmware που 8α επελεγα....ΑΛΛΑ εχω αλλο προβλημα τωρα. Ενω ανοιξε το itunes δεν βλεπει που8ενα iphone.. πως παμε στο παρα8υρο με τις επιλογες restore και update?? Ή επρεπε να παει αυτοματως εκει???


#3   barchetta

barchetta

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/03/2009 - 22:35

ξαναεκανα τη διαδικασια και εκει που μπαινει σε dfu mode ανοιγουν τα iTunes και βγαζει το εξης μηνυμα αντι να αναγνωρισει το iphone.. : '' An ipod has been detected but it could not benn identified properly. Please disconnect and reconecy the ipod and then try again. An unknown erro occured.(2001).''

και απο κατω εχει τις επιλογες ΟΚ και HELP.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες