Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Πανελλήνιες και σχολές!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 07:12

Καλημερα σε ολους, με την ευκαιρια των πανελληνιων εξετασεων 2010 ειπα να ανοιξω ενα θεματακι, για ολους οσους γραφουν πανελληνιες,
αλλα και γι αυτους που γραψανε στο παρελθον οι οποιοι μπορουν να αφηγηθουν σχετικες εμπειριες ή FAILED σκηνες (με τον ορο FAIL εννοω αστειες, κι οχι αποτυχιες στα γραπτα).

Προσωπικα δεν αισθανομαι ακομη και τοσο ετοιμος για τις πανελληνιες, τουλαχιστον σε ολα τα μαθηματα, αλλα
και 4-5 χρονια να ειχα γι αυτο παλι δεν θα αισθανομουν ετοιμος :P

Θελω να περασω στην ΣΣΕ (Στρατιωτικη Σχολη Ευελπιδων) και οπου μας βγαλει ο θεος, απο εκει και περα εχω εναλλακτικες οπως:
ΣΥΔ, ΣΤΥΑ, Αξιωματικων ΕΛΑΣ και τελος Μαθηματικη Σχολη.

Αυτα απο μενα ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 26/04/2010 - 09:52

Καλή επιτυχία σου εύχομαι!
Ψυχραιμία και διάβασμα κι όλα θα πάνε καλά. :)

#3   united_iFone

united_iFone

    Newbie

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 10:00

Καλη επιτυχια και απο μενα. Περασα περσυ όλο αυτό το στρες. να κοιμασαι καλα πριν πας να δωσεις. Αυτο ητανε το κλειδι για εμενα τουλαχιστον.

Για fail σκηνες....οχι πολλα πραγματα, κατι σκονακια ενος παιδιου που πηγε τουαλετα να τα δει και του πεσανε στην λεκανη (ειναι η δεν ειναι μλκς δλδ? :P ) Συνενοημενοι με νοηματα για τα Α θέματα για τα Σ-Λ. να μας βλεπει ο καθηγητής και να κανουμε οτι τεντωνομαστε... και πράξεις με δυναμεις στο κινητο...(εεε δεν υπήρχε αλλος τροπος..εχεις που εχεις ολο το αγχος να σου βαζουνε και πραξεις με δυναμεις καιδν εννοω ενα 2 στην 3η)

Πάντως το κλίμα ήτανε σε εμας τουλαχιστον πολυ χαλαρο και οχι τόόόόσο αυστηρο οσο μας τονιζανε οι καθηγητες στο σχολειο και στο φροντιστήριο.

Αυτά απο μένα. Άντε καλη επιτυχία και μακαρι να περαάσεις εκεί που θες.

#4   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 18:25

Ευχαριστω πολυ ρε παιδια, με ενθαρρυνετε πραγματικα :)

Φιλε "united_iFone" ο τυπος με τα σκονακια πρεπει να ειναι πολυ γκαντεμης.. :P

#5   komitis

komitis

    iPH Addict

  • 628 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 18:40

δινω και εγω φετος αλλα το κοβω να πατωνω..με εχει φαει το φορουμ και το αραγμα :P ..φετος εκατσε που ειναι το τελειωμα..ΤΕΦΑΑ θελω να περασω (γυμναστικη ακαδημια) και δεν εχω αλλες εναλλακτικες..μονο οτι μπορω να περασω οπου θελω και να γυρισω πισω γιατι η μανα μου εχει ενα χαρτι το οποιο δεν εχω καταλαβει και τοσο..(κατι ειναι κι αυτο αλλα πρεπει να γραψω 10-11) το οποιο δεν το κοβω..εγω λεω να περασω απο τα CD των βιβλιων του φροντιστηριου το καθε βιβλιο με το file app και να τα δω στην τουαλετα :P ..και τωρα 2 αποριες..
1) μπορει καποιος μαθηματικος να μου πει πως βγαινει το συνολο των μοριων?
2) ξερετε κανενα καλο τροπο για σκονακια :lol: :lol:

#6   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 18:53

1) Μπορεις να κατεβασεις απο εδω το καλυτερο προγραμμα υπολογισμου μοριων
2) Αφου τα βγαλεις φωτοτυπια σε σμικρυνση τα κοβεις και τα βαζεις στην κωλοτσεπη, πας τουαλετα για
και τα βλεπεις... Κοιτα εγω δεν θα στο συνιστουσα, καθως εκει μεσα εισαι μονο εσυ και ο θεος.. απο εκει και περα αν δεν εχεις
να ριψοκινδυνεψεις το βαθμο σου καντο, αλλα εγω δεν θα το εκανα σε καμμια περιπτωση :)

Οσο για τα cd, αν δεν προλαβαινεις να διαβασεις ειναι μια χαρα λυση ;)

Τελευταία επεξεργασία από: djhancks, 26/04/2010 - 18:53


#7   djhancks

djhancks

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/04/2010 - 18:54

Παντως αυτο το χαρτι ακουγεται ενδιαφερον... :P :rolleyes:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες