Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iTunes 9.1.1 released!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 21:16

εχεις αλλες επαφες... στο outlook.. και αλλες στο iphone.. εχεις κανει authorize computer.. εαν οχι κανε πρωτα και μετα εαν δεν εχεις καμια επαφη στο outlook φτιαξε μια demo.. και κανε συγχρονισμο.. :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   mkrdksk

mkrdksk

    iPH newbie

  • 26 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2010 - 23:29

Το outlook έχει ήδη επαφές από παλαιό συγχωνισμο. Οι νέες επαφές που καταχωρω στο iPhone δεν τις περνάει στο outlook.αυτο έχει γίνει τον τελευταίο μήνα. Application κλπ περνάνε κανονικά

#33   Stormi

Stormi

    iPH newbie

  • 15 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 07/05/2010 - 12:59

Παιδια εχω iphone 3GS 3.1.2 jailbroken τελευταίας παρτίδας που πρεπει να το κανω jailbreak με κάθε επανεκκίνηση.
Eγκατεστησα την 9.1.1 σε Windows XP και οταν πηγα να κανω jb με blackrain για να ανοιξω το iphone μου εβγαλε το μηνυμα οτι η εφαρμογη απετυχε επειδη το στοιχειο ASL.dll δεν εντοπιστηκε!Ενω πριν με την προηγουμενη εκδοση του itunes μου το εκανε κανονικα χωρις κανενα προβλημα..Μπορει καποιος να με βοηθησει σας παρακαλω???

#34   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/05/2010 - 13:06

πλεον εχει βγει untethered jailbreak ακολουθησε τον οδηγο.. http://www.iphonehel...orum/79-spirit/ :)

#35   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/05/2010 - 13:08

Το outlook έχει ήδη επαφές από παλαιό συγχωνισμο. Οι νέες επαφές που καταχωρω στο iPhone δεν τις περνάει στο outlook.αυτο έχει γίνει τον τελευταίο μήνα. Application κλπ περνάνε κανονικά


εχεις επιλεγμενο μεσα απο το itunes.. να συγχρονιζει τα contacts

Αναρτημένη εικόνα

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 07/05/2010 - 13:09





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες