Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

!Προσοχή! Ύποπτες προσφορές iPhone στο Διαδίκτυο!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 29/04/2010 - 19:08

Καλησπέρα. Επειδή την πάτησα εγώ, κ δεν ξερω σε ποιο topic να το αναρτησω, ενημερώνω εδω κατευθείαν για ολα τα μελη του φορουμ. Υπαρχουν διαφορες αγγελιες στο ιντερνετ που σου προσφερουν πολυ φτηνα (λενε) το iphone. Μια απο αυτες ειναι το http://www.adoos.gr/...iphone_3g_16gb. Εκει σου λενε παρηγγειλε το κ πληρωσε το μεσω western union κ στο στελνουν κατευθειαν. Αφου το κανεις σου λενε πως τελικα δε μπορει να το στειλει γιατι εχεις παρει μονο μια συσκευή κ πρεπει να κανεις ελαχιστη παραγγελια 3 κοματια. Που σημαινει βαλε τους κ αλλα λεφτα. Φυσικα δε συνεχισα τη διαδικασια αλλα οπως καταλαβαινεται κ εσεις προκειται για πολυ υποπτες προσφορες κ πιστευω πως πρεπει να ενημερωθουν οι χρηστες του φορουμ. Υπαρχουν κ e-mail που τα αποδυκνειουν ολα αυτα.
Ευχαριστω.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Fabregus

Fabregus

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 19:54

Καλά εννοείται ότι είναι ψεματα!Δηλαδή έχασες τα χρηματα;Τι θα κανεις;

#3   3ftw

3ftw

    iPH Addict

  • 604 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/04/2010 - 19:56

φιλε αμα εχεις αποδειξη μπορεις να κινηθεις νομικα και να ζητησεις τα χρηματα σου πισω....κανε και καμια καταγγελια σε κανα site να φανει...πχ τροκτικο

Τελευταία επεξεργασία από: 3ftw, 29/04/2010 - 20:05


#4   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 29/04/2010 - 20:11

Το " Western Union" ειναι απο τα πλεον καχυποπτα δυκτια συναλαγων χρηματων, που εδω στη Γαλλια ειναι λιγα τα ατομα που το χρησιμοποιουν. (οι περισοτερες αναφορες αισχροκαιρδειας εχουνε πατατηρηθει απο email/scam που ερχονται απο οργανομενα γρουπ, τα οποια βρισκονται στην Β.Αφρικη)

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#5   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 29/04/2010 - 20:39

ναι εχασα χρηματα αλλα τι αποδειξη. αφου ηταν μεσω western union. δηλ κριμα τα λεφτα. δε μπορεις να κανεις τπτ. Αφου δε μπορω να τους κυνηγησω νομικα θα προσπαθησω να τουσ κανω ζημια στις πωλησεις..Αυριο μπορω να σας στειλω κ τι μου εγραψαν σαν δικαιολογια οτι πρεπει να παραγγειλω 3 συσκευες κ οχι μια..Γι'αυτο λοιπον προσοχη παιδια.

#6   Clopyright

Clopyright

    iPH Member

  • 282 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/04/2010 - 08:57

Φιλε μου μολις παραγκειλα απο εδω το iphone 3gs 32gb σε πολυ καλη τιμη. Μου το στειλαν με κουριερ. Τα παιδαι που εχουν το site ειναι πολυ καλα. Οταν παιρνεις απο εξωτερικο να ξερεις οτι ποτε μα ποτε μην στελνεις χρηματα με western union. Δεν σου εγγυατε ποτε ορι θα παρεισ το προιον

#7   gasoliner

gasoliner

    iPH Enthousiast

  • 566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Gasoliner

Δημοσίευση 30/04/2010 - 09:06

Το εμαθα φιλε μου αυτο. Με το δυσκολο τροπο όμως..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες