Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone OS 4.0 Beta 3 Released


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
65 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 04/05/2010 - 21:40

Καλο ηταν αλλα οχι τελειο.Κολλουσε καποιες φορες.Δεν μπορει να ειναι αξιοπιστη ακομα διοτι ειναι beta φιλε μου.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   katsj

katsj

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/05/2010 - 21:45

Εννούσα αξιόπιστο στην αναγνώριση ονομάτων και ειδικά επίθετων, σαν λειτουργικό σίγουρα δεν είναι αξιόπιστο ακόμα! Για να μην γεμίζω το thread σκουπίδια και επειδή πρέπει να είσαι moderator αν θέλεις διέγραψε αυτά τα τελευταία μου posts! Περιμένουμε για τις νεότερες ανακαλύψεις σας! Μετά το JB της 3.1.3 και ειδικά με newboot rom η έκδοση 4 είναι η επόμενη μεγάλη μας αναμονή! :)

#18   animus

animus

    iPH User

  • 179 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Animus 2.0

Δημοσίευση 04/05/2010 - 21:59

Από σταθερότητα πως πάει σε αυτούς που την βάλανε ?Εγώ έχω ήδη την 4.0 beta 1 εντάξει σταθερή είναι.... :excl:

#19   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 04/05/2010 - 22:33

Μια ερώτηση, υπάρχει περίπτωση σε beta versions να κρύβουν features, δηλαδή μόλις βγει official και full update να δούμε και features τα οποια δεν υπήρχαν στις beta versions ?

Απλώς ρωτάω γιατί πήρα το iPhone όταν είχε βγει η 3.1 οποτε δεν έχω δει κάποιο μεγάλο update για να ξέρω πως πάει το πράμα.

#20   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 04/05/2010 - 22:33

όχι ρε φίλε!μην το ξαναλέμε!

Τι? δεν γίνεται? Είσαι σίγουρο;? ???

#21   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 04/05/2010 - 22:34

Μια ερώτηση, υπάρχει περίπτωση σε beta versions να κρύβουν features, δηλαδή μόλις βγει official και full update να δούμε και features τα οποια δεν υπήρχαν στις beta versions ?

Απλός ρωτάω γιατί πείρα το iPhone όταν είχε βγει η 3 .1 οποτε δεν έχω δει κάποιο μεγάλο update για να ξέρω πως πάει το πράμα.

Και αυτό στο τραπέζι είναι...μην ξεχνάμε ότι πλέον τα Droid έχουν ράδιο απλά με ένα update... ;)

#22   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/05/2010 - 22:45

H Apple απέσυρε την beta3 έκδοση από το developers site. Αναμένουμε νεώτερη ενημέρωση

Follow me on twitter


#23   macgreek

macgreek

    iPH newbie

  • 8 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 04/05/2010 - 22:49

Μολις με προλαβες!!

#24   sepsis

sepsis

    iPH Hero

  • 8.236 μηνύματα
  • Twitter:@hsouris
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 04/05/2010 - 23:15

Aποσύρθηκε λόγω "flash rom" overheating σύμφωνα με το touchfans.com http://www.ipodtouch....com/blog/4311/

ΜΗΝ την εγκαταστήσετε πρωτού ανέβει η καινούργια έκδοση

Follow me on twitter


#25   andreasp92

andreasp92

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2010 - 00:16

http://www.macrumors...-to-developers/

"Update: Apple has reportedly temporarily pulled the new version due to an issue with installation of the revised SDK tools."

Μια χαρά είναι το firmware, στο SDK ήταν το πρόβλημα. Να το ψάχνετε λίγο παραπάνω πριν τρομοκρατήσετε τον κόσμο. ;) ( και εμένα μαζί :P )
Αν ένα πράγμα δεν μπορώ είναι η παραπληροφόρηση...

Τελευταία επεξεργασία από: andreasp92, 05/05/2010 - 00:23


#26   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 05/05/2010 - 10:24

καταρχάς είναι η πιο σταθερή απο όλες τις beta που έχουν βγεί.εχουμε και λεμε περι αλλαγών στην beta 3

1) επανήρθε η δυνατότητα να τραβάς φωτογραφιες
2)επανήρθε η δυνατοτητα του iPod που είχε απενεργοποιηθεί στην προηγούμενη έκδοση.
3)Δεν χρειάζεται πλέον να πατάμε παρατεταμένα στην κάθε εφαρμογή μεμονωμένα που θέλουμε να κλείσουμε στο multitasking.πλέον με μία μόνο φορά σε οποιαδήποτε εφαρμογή που τρέχει μας βγάζει σε όλες τις εφαρμογές το γνωστό - απο εκεί και πέρα απλός επιλέγουμε ποιες θέλουμε να κλείσουμε.

#27   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 05/05/2010 - 11:26

3)Δεν χρειάζεται πλέον να πατάμε παρατεταμένα στην κάθε εφαρμογή μεμονωμένα που θέλουμε να κλείσουμε στο multitasking.πλέον με μία μόνο φορά σε οποιαδήποτε εφαρμογή που τρέχει μας βγάζει σε όλες τις εφαρμογές το γνωστό - απο εκεί και πέρα απλός επιλέγουμε ποιες θέλουμε να κλείσουμε.


Αυτό είναι πολύ σημαντικό, και αν θυμάμαι καλά, που θυμάμαι :P , αυτό έκραζαν οι "λάτρεις" των Droid & WM... ;)

#28   vaggos37

vaggos37

    iPH newbie

  • 50 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/05/2010 - 11:31

Δύο ερωτήσεις, γιατί δεν υπάρχει φάκελο "Videos" στο iPhone ενώ υπάρχει στο iPod Touch και υπάρχει περίπτωση να εφαρμοστεί από iPhone OS 4.0 και μετά?

#29   ikinito

ikinito

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/05/2010 - 11:40

παντως συμφωνα με τα στρογγυλα κουμπακια επαληθευεται κατα την αποψη μου η αυθεντικοτητα του iphone της engadget με τα στρογγυλα volume buttons :excl:

#30   donasp

donasp

    iPH Enthousiast

  • 592 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:donasp

Δημοσίευση 05/05/2010 - 12:00

Έχω το 3GS με newboot rom και την 3.1.3 jailbreaked με το spirit! Μπορω να δοκιμασω την 4.0beta3 και μετα να ξαναπεράσω την 3.1.3 ξανά και να κάνω jailbreak πάλι;
Ίσως γελοία ερώτηση για τους πιο έμπειρους άλλα είμαι 3 βδομάδες κάτοχος iPhone μετά από 9 και χρόνια WM!
Ευχαριστώ για την κατανόησή σας! :)


Φυσικά μπορείς. Το έχω κάνει εγώ με την beta 2 όπου μετά έκανα downgrade μέσω Terminal στο Mac με το iRecovery στην 3.1.3 και έπειτα έκανα jailbreak με το Spirit και όλα δουλεύουν τέλεια.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες