Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

GAMELOFT - “iPhone Happy Hour”


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
211 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/05/2010 - 23:14

Ακυρο!


εχω την εντυπωση πως αναφερει οτι ειναι ακυρο το μηνυμα και παει για διαγραφη και ας εχει επισυναψει quote :)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   kostasRX8

kostasRX8

    iPH Enthousiast

  • 379 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2010 - 00:24

"Boxcar"-> iPhoneHellas


ευχαρηστουμε για την βοηθεια!θα ηθελα να ρωτησω κατι ακομα.. ποσ το ρυθμιζουμε να μασ βγαζει τα notification για την gameloft?
thx και +1 για το app

Τελευταία επεξεργασία από: kostasRX8, 10/05/2010 - 00:25


#18   hci1999

hci1999

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/05/2010 - 06:42

Boxcar

Thanks

#19   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2010 - 09:30

Καλημερα και παλι παιδια,να σας ρωτησω κατι!Εγω ειμαι στο γραφειο μου απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 5 το μεσημερι,το iphone ου ομως ειναι συγχρονισμενο με το itunes του σπιτιου..Αν το συνδεσω με το itunew του γραφειου χανω τα apps κτλ.Yπαρχει τελικα τροπος να εχουν τα ιδια πραγματα τα δυο itunes?Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω.Με ενδιαφερει γιατι αν βγει καποιο game στις 2 το μεσημερι ,παει το εχασα.Μια που θα βαλω το νεο game απο gameloft αλλα συγχρονως θα χασω εφαρμογες ,τραγουδια και video λογω του itunes της δουλειας..Ισως να ειναι καποιο αρχειο να το παρω και να το βαλω σε καποιο folder...

thanx!

#20   Slumber

Slumber

    iPH User

  • 198 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2010 - 09:37

Καταβασε το απο το iTunes στο γραφειο σου, και οταν πας σπιτι παρε μαζι σου σε ενα stick το .ipa αρχειο (δεξι κλικ στην εφαρμογη στο library , Show in Windows explorer).
Οταν πας σπιτι, κανε διπλο κλικ πανω του, θα το περασει στο library του σπιτιου σου που συγχρονιζεις και τα υπολοιπα τα γνωριζεις.

Επιπλεον, μολις την "κατεβασεις" στο γραφειο, η εφαρμογη γινεται δικη σου (purchased) οποτε οταν πας να την ξανακατεβασεις πχ απο το σπιτι σου δεν θα ξαναχρεωθεις.

#21   mikexs

mikexs

    iPH Master

  • 5.698 μηνύματα
  • Twitter:@mikexst
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 10/05/2010 - 09:38

Καλημερα και παλι παιδια,να σας ρωτησω κατι!Εγω ειμαι στο γραφειο μου απο τις 9 το πρωι μεχρι τις 5 το μεσημερι,το iphone ου ομως ειναι συγχρονισμενο με το itunes του σπιτιου..Αν το συνδεσω με το itunew του γραφειου χανω τα apps κτλ.Yπαρχει τελικα τροπος να εχουν τα ιδια πραγματα τα δυο itunes?Ελπιζω να καταλαβαινετε τι εννοω.Με ενδιαφερει γιατι αν βγει καποιο game στις 2 το μεσημερι ,παει το εχασα.Μια που θα βαλω το νεο game απο gameloft αλλα συγχρονως θα χασω εφαρμογες ,τραγουδια και video λογω του itunes της δουλειας..Ισως να ειναι καποιο αρχειο να το παρω και να το βαλω σε καποιο folder...

thanx!


Κατεβασε απλα την εφαρμογη απο το γραφειο και βαλτη σε ενα usb stick με copy-paste. Οταν πας σπιτι περνα την στο iTunes του σπιτιου και sync με το κινητο...

EDIT: με προλαβε ο Slumber...

Τελευταία επεξεργασία από: mikexs, 10/05/2010 - 09:39


#22   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 10/05/2010 - 10:04

"Boxcar"-> iPhoneHellas

ευχαρηστουμε για την βοηθεια!θα ηθελα να ρωτησω κατι ακομα.. ποσ το ρυθμιζουμε να μασ βγαζει τα notification για την gameloft?
thx και +1 για το app


Προτείνω το εξής: Να δημιουργήσεις ένα ΝΕΟ twitter account στον οποίο θα κάνει follow μονο την Gameloft. Με τον τρόπο αυτό θα γλιτώσεις τις συνεχείς ειδοποιήσεις (αν έχεις twitter account με 100 άτομα follow και το boxacr σου στέλνει ειδοποίηση για κάθε update θα σε τρελάνει :-))

Οδηγίες χρήσης δεν νομίζω να χρειάζονται. Ανοίγεις το boxcar, κάνεις add το ΝΕΟ twitter account σου... περιμένεις την Gameloft να κάνει tweet :-)

Υ.Γ θα πρέπει να πας στα Settings του iPhone, να ενεργοποιήσεις τα Notifications (ON) και μέσα από το Notifications να δηλώσεις πως θα σε ειδοποιεί το Boxcar (Bagdes, Alerts, Sounds)
Behind the Scenes...

#23   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/05/2010 - 10:35

Καταβασε το απο το iTunes στο γραφειο σου, και οταν πας σπιτι παρε μαζι σου σε ενα stick το .ipa αρχειο (δεξι κλικ στην εφαρμογη στο library , Show in Windows explorer).
Οταν πας σπιτι, κανε διπλο κλικ πανω του, θα το περασει στο library του σπιτιου σου που συγχρονιζεις και τα υπολοιπα τα γνωριζεις.

Επιπλεον, μολις την "κατεβασεις" στο γραφειο, η εφαρμογη γινεται δικη σου (purchased) οποτε οταν πας να την ξανακατεβασεις πχ απο το σπιτι σου δεν θα ξαναχρεωθεις.


thanxx!!

καλη ιδεα παιδια ειναι,οποιος το παρει χαμπαρι οτι tweetarει η gameloft να το postarei εδω ;)

#24   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/05/2010 - 14:32

Κάθομαι εγώ σκοπιά! :blink:

#25   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 10/05/2010 - 16:25

Και εγώ από το πρωί αλλά τπτ ακόμα...:(

#26   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/05/2010 - 18:45

Η gameloft έβγαλε την εξής ανακοίνωση:
If u want to be sure not to miss an #HappyHour you can use the Twitter phone option to receive our tweets by Text Message http://j.mp/aLluoo less than 20 seconds ago via web.

Από στιγμή σε στιγμή θα ανακοινωθεί το παιχνίδι! :blink:

#27   Pinky24

Pinky24

    iPH User

  • 169 μηνύματα
  • Twitter:@Margi_Sk
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:DaizyGR

Δημοσίευση 10/05/2010 - 18:50

Θα ανακοινώνονται κι εδώ τα παιχνίδια που θα 'ναι σε προσφορά γιατί υπάρχουν και κάποιοι που δεν έχουν καν twitter? :)

#28   god21

god21

    iPH Contributor

  • 1.019 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/05/2010 - 18:58

Θα τα ανακοινώσω εγώ μείνε σίγουρη :)

#29   pantelisvl

pantelisvl

    iPH Addict

  • 824 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4
  • GameCenter:pvlassis

Δημοσίευση 10/05/2010 - 19:05

Ferrari GT Evolution είναι το παιχνίδι

#30   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 10/05/2010 - 19:05

ειναι αυτό Ferrari gt

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες