Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 2 ψήφοι

Cosmote, Vodafone ή Wind ;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
89 μηνύματα σε αυτό το θέμα

Δημοσκόπηση: Ποιά εταρεία κινητής τηλεφωνίας προτιμούν τα μέλη του forum ; (394 μέλη έχουν ψηφίσει)

Ποιά εταρεία κινητής τηλεφωνίας προτιμούν τα μέλη του forum ;

Δεν μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα αυτής της δημοσκόπησης μέχρι να ψηφίσετε. Παρακαλούμε συνδεθείτε και δώστε την ψήφο σας για να δείτε τα αποτελέσματα.
Ψηφίστε Οι επισκέπτες δεν μπορούν να ψηφίσουν

#61   iJohnNic

iJohnNic

    iPH Contributor

  • 1.673 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 01/09/2013 - 12:54

Cosmote και απο εδώ.. :P

 

Δεν έχω ψάξει τι δίνουν οι άλλες εταιρίες.. απλά όλοι οι φίλοι,γνωστοί έχουν whats up και έτσι πάω και εγώ εκεί..


iOs 7! 


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   Donsotiriou

Donsotiriou

    iPH Contributor

  • 965 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 01/09/2013 - 17:58

Cosmote μονοδρομος

#63   kostasss

kostasss

    iPH User

  • 153 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 01/09/2013 - 18:40

Απο θεμα πακετων πιστευω καλυτερα εχει η vodafone αλλα απο σημα και ταχυτητες ιντερνετ cosmote.για καρτοκηνιτο μιλαω παντα.



#64   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/09/2013 - 22:55

Cosmote η vf στην wind μην πας ούτε απέξω μήλαμε μιλάνε ακόμα με τα ποτηρακια με των σπαγγο ....

#65   manu

manu

    iPH Enthousiast

  • 473 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 02/09/2013 - 00:06

και οι 3 στο θεμα της πολιτικης τους (απ την πλευρα των πελατων τους παντα) ειναι τραγικες. αυτο που κανουν με τις προσφορες και τις αντιπροσφορες, ουτε η δαπ με την πασπ το κανουν στο πανεπιστημιο... παρολα αυτα κοσμοτε λογω σηματος κυριως



#66   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2013 - 13:08

Cosmote η vf στην wind μην πας ούτε απέξω μήλαμε μιλάνε ακόμα με τα ποτηρακια με των σπαγγο ....

Μήπως μπερδεύτηκες και αναφερόσουν στην Voda; Πότε ήταν η τελευταία φορά που είχες Wind;



#67   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 09/09/2013 - 13:19

πριν από ένα χρόνο που πλήρωνα 4 σύνδεσης και δεν είχα ούτε κάλυψη στο σπιτι μου και εκτος αυτού δεν έχουν την πολιτική τις vf η της cosmote που παρέχουν στους συνδρομητές τους το femtocell και έχεις σήμα καμπάνα
ένα απλό πράγμα και δεν το γνωρίζουν καν
χωρια ότι πλήρωνα μιλάμε στην δικια μου σύνδεση 60 ευρώ πάγιο και είχα 100 mb internet και τώρα βάζω κάρτα vf με 15 ευρώ και έχω 1.5gb ξεφτίλα χωρια τα λεπτά προς άλλους
 



#68   ichbin

ichbin

    iPH Enthousiast

  • 398 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/09/2013 - 13:22

Μήπως μπερδεύτηκες και αναφερόσουν στην Voda; Πότε ήταν η τελευταία φορά που είχες Wind;

Φιλε αστο καλυτερα... η wind ειναι αλλου... μην πω αλλα νταλα καλυτερα. ισως το χειροτερο απο τα 3. και ναι ειχα wind προ μηνων... σπιτι μου δεν επιανα, 3g καλο ανεκδοτο και σκεψου μενω νεα σμυρνη. επισης σε ενα συγκεκριμενο δρομο στην καλλιθεα οταν εμπαινα ηταν εκτος δικτυου... μιλαμε για τραγικες συνθηκες... τωρα εσυ μπορει να εισαι ευχαριστημενος... τι να πω... παντως μπες λιγο στη σελιδα της wind στο facebook και θα καταλαβεις τι γινεται... το τι βρισιδι πεφτει απο τους συνδρομητες της και τι παραπονο δεν περιγραφεται.

 

επισης δες λιγο και τα αποτελεσματα του poll και θα καταλαβεις... σε λιγο στη wind θα ειναι συνδρομητες μονο οι εργαζομενοι της... και παλι εχω τις επιφυλαξεις μου...

επισης οι ανθρωποι ειναι τοσο γελιοι που ενω ειχα διακοψει τη συνδεση μου εστελναν λογαριασμους για 3 ακομη μηνες....και για τα δυο κινητα και για το σταθερο... τετοια καραγκιοζιλικια και εμπαιγμος ουτε σε δημοσια υπηρεσια. καποτε μου ειχε χαλασει το κουμπι στο wifi του ρουτερ με αποτελεσμα να ενεργοποιουνταν στο τριτο τεταρτο πατημα του. μου ελεγαν πως ετσι ειναι το κουμπι.... τους ειπα οτι στην αρχη λειτουργουσε αμεσα με το πρωτο πατημα  και μου ειπαν οτι ειναι η ιδεα μου... απλα για κλωτσιες... 


Τελευταία επεξεργασία από: ichbin, 09/09/2013 - 13:31


#69   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/09/2013 - 13:48

Φιλε αστο καλυτερα... η wind ειναι αλλου... μην πω αλλα νταλα καλυτερα. ισως το χειροτερο απο τα 3. και ναι ειχα wind προ μηνων... σπιτι μου δεν επιανα, 3g καλο ανεκδοτο και σκεψου μενω νεα σμυρνη. επισης σε ενα συγκεκριμενο δρομο στην καλλιθεα οταν εμπαινα ηταν εκτος δικτυου... μιλαμε για τραγικες συνθηκες... τωρα εσυ μπορει να εισαι ευχαριστημενος... τι να πω... παντως μπες λιγο στη σελιδα της wind στο facebook και θα καταλαβεις τι γινεται... το τι βρισιδι πεφτει απο τους συνδρομητες της και τι παραπονο δεν περιγραφεται.

 

Συμφωνώ μαζί σου, κάποια πράγματα ισχύουν ανά περίπτωση. Εσύ έχεις πρόβλημα, εγώ δεν έχω κ.ο.κ. Ωστόσο διαφωνώ ότι υστερεί σε σχέση με τους άλλους δυο, εφόσον αυτή τη στιγμή το 3G της Wind είναι εκπληκτικό. Επίσης, κατανοώ ότι λες για το facebook, αλλά δεν θεωρώ ότι αποτελεί κριτήριο από τη στιγμή που "πέφτει κράξιμο" και στις σελίδες των άλλων δυο παρόχων.



#70   gesvts

gesvts

    iPH Contributor

  • 1.046 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/09/2013 - 17:34

Στα Γιάννενα η wind τουλάχιστον σε εμένα είναι άθλια! Το Ίντερνετ σέρνεται , λίγο πιο έξω από κέντρο δεν πιάνει κάν 3G. Η κοσμοτε πήγαινε σφαίρα αλλά το έκανα wind γιατί είναι οικονομικοτερη.

#71   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 09/09/2013 - 18:33

Μην λέτε cosmote οτι πιάνει παντου διοτι δουλεύει 1800mhz ενώ η vf και η wind στα 900mhz
Απλα η vf εχει καρφοσει παντου κεραίες σε ταράτσες ξενοδοχεία και και και
Η wind ακόμα παλεύει με τα βουνά

#72   Chico71

Chico71

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/09/2013 - 19:28

Vodafone και μεχρι στιγμής ευχαριστημένος.

#73   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/09/2013 - 20:09

Αν και πολλά χρόνια συνδρομητής της Vodafone έχω αρχίσει να απογοητεύομαι. 

 

Ωρωπό που ήμουν 4 μέρες δεν έπιανε 3G ούτε με αίτηση. Ξυλόκαστρο που παραθερίζω το ίδιο. Στην Αθήνα στην περιοχή που μένω μέσα στο σπίτι πάλι δεν πιάνει. 

 

 

Με βλέπω προς Cosmote διότι δεν πάει άλλο. Τσάμπα πληρώνω το πρόγραμμα για το internet.


Once You Go Mac You Never Go Back

#74   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/09/2013 - 21:06

Είμαι με Wind εδώ και περίπου ένα χρόνο και όλα είναι σούπερ, ας μην αναφέρω ότι έχω γλιτώσει και πάνω από 300 ευρώ στον χρόνο αυτό από ότι να ήμουν στην Cosmote που ήμουν παλιά 



#75   guzel

guzel

    iPH User

  • 123 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/09/2013 - 21:44

Φίλε ονειροπαρμένε είναι εκατό τοις εκατό τσεκαρισμένο. Ο ήχος από κινητό Cosmote ακούγεται κάπως συμπιεσμένος... και γίνονται και κάποιες μικροδιακοπές κατά τη συνομιλία, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να συνεννοηθείς.
Η πιο συχνή φράση σε μια συνομιλία κατόχων κιν. Cosmote είναι το "τι είπες;".

 

μαλλον πως θα εχει προβλημα με το κινητο σου.. η cosmote εχει το καλυτερο σημα και την καλυτερη ποιοτητα κλήσης (εχω χρησιμοποιησει κατα διαστηματα και τις 3)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες