Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

PwnTunes


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
50 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2010 - 12:09

Veency απο cydia

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 21/05/2010 - 12:11

Kαι μετα τι κανουμε?

#33   teo18480

teo18480

    iPH Contributor

  • 1.142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2010 - 12:20

Eδω ειναι η απαντηση.. video
Το ειχα κανει στο laptop του σπιτιου μου..
Κατεβάζεις απο cydia το veency έπειτα απο την παρακατω σελιδα κατεβαζεις στο OS σου το TightVNC . Δουλευει απαραιτητα με wifi.. Βρισκεις την ip του wireless απο το sbsettings την βαζεις στο ΤightVNC και εισαι gg...Eλπιζω να βοηθησα.

#34   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 21/05/2010 - 12:40

Σε ευχαριστω πολυ αλλα το βρηκα μεσω google και ειμαι ok τωρα.

Και παλι ευχαριστω.

#35   Varaderistas

Varaderistas

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2010 - 12:48

  • Εφόσον έχουμε τα διάφορα playlists στο iTunes, μπορούμε να δημιουργήσουμε αντίστοιχα playlists χωρίς το iTunes για να ακούμε οργανωμένα τη μουσική μας που έχει ενσωματωθεί με το συγκεκριμένο πρόγραμμα; Ή απλά θα έχω πεταμένα διάφορα κομμάτια μέσα στο iPhone μου, και θα κάνει κανονικό πέρασμα ένα-ένα ή shuffle σε αυτά; Αν ισχύει μόνο το δεύτερο, δυστυχώς δεν εξυπηρετεί όσο το iTunes για το σκοπό αυτό...

Από τα παιδιά που την αγόρασαν την εφαρμογή, έχουμε κάτι επ' αυτού για να επανέλθουμε στο topic μας;

Όσον αφορά τη δεύτερη ερώτηση που είχα κάνει, ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια!!! :D :D

#36   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2010 - 13:19

Δεν νομίζω να γίνεται αυτό που λες Varaderistas. Τα τραγούδια περνάνε ξέμπαρκα και όχι σε κάποιο playlist.

#37   Kostasfalcon

Kostasfalcon

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/05/2010 - 14:20

Αν εχεις windows XP, το fix το ετρεξες?

Win 7 premium 64 bit

#38   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/05/2010 - 14:38

Για πέρνα τα με Drag & Drop.

#39   Kostasfalcon

Kostasfalcon

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/05/2010 - 14:46

Ουτε....παλι το ιδιο μυνημα μου βγαζει.....

#40   Kostasfalcon

Kostasfalcon

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/05/2010 - 06:29

Τελικά κάνοντας copy - paste τα mp3 στον φάκελο my music όλα οκ...

#41   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/05/2010 - 21:05

Eχει ξανά αναφερθεί φιλε μου αυτό...
Tο Pwntunes δεν είναι πρόγραμμα που το βάζεις στο pc σου...
Το Pwntunes to βάζεις στο iPhone και μπορείς σε οποιοδήποτε pc να δεις τα αρχεία και τους φακέλους του iPhone σαν να είναι φλασάκι!


Μα δεν ειναι ακριβώς έτσι. Αντιθέτως το iphone μου με το pwntunes δεν μου δουλεψε απευθείας σε κανένα pc που το πήγα και δεν ξερω τι νοημα εχει. Ολα τα pc είχαν windows xp και φυσικά το βλέπουν ως φωτογραφική όταν το συνδέεις με αποτέλεσμα να μην μπορείς να περάσεις mp3 χωρίς να βάλεις το windows xp fix.exe. το windows xp fix δεν το εχουν ανεβάσει οι μάγκες στο site τους, με λίγα λόγια πρέπει να το ανεβάσεις κάπου εσύ και σε όποιον φίλο σου πας πχ. και έχει ενα δισκο που θες θα πρεπει να κατεβασεις το win xp fix απο εκει που το ανέβασες και μετά να κάνεις την διαδικασία..
Μεγάλο μείον, επίσης άλλο ενα τεράστιο μείον, δεν συγχρονίζεται το folder που έχουν φτιάξει με το itunes, έτσι καθε φορά ουσιαστικά ξαναδιαβάζει το folder σου και τα περνάει.. Δεν αξίζει σε καμία περίπτωση τα 10 ευρώ που έδωσα.

#42   idomeneas

idomeneas

    iPH Addict

  • 612 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/05/2010 - 16:37

Σαν ιδέα μου άρεσε το pwntunes αλλά με αυτά που ακούω δεν μου φαίνεται να αξίζει τελικά!
Αν χρειάζεται να βάζεις το xp fix σε κάθε H/Y πρώτα.. δεν κάνουμε δουλειά!!!

Το επιβεβαιώνει και άλλος αυτό;

Μόνο αν βγάλουν upgrade και τα διορθώσουν αυτά θα αξίζει!!

#43   manosfp

manosfp

    iPH newbie

  • 97 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/05/2010 - 08:46

Ρε παιδιά σας είναι τόσο πολύ δύσκολο να έχετε το fix σε ενα mail στο Iphone και να το στελνετε απο κει σε όποιο pc θέλετε;

Έλεος....

#44   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2010 - 10:28

Ρε παιδιά σας είναι τόσο πολύ δύσκολο να έχετε το fix σε ενα mail στο Iphone και να το στελνετε απο κει σε όποιο pc θέλετε;

Έλεος....


ετσι ρε φίλε όχι μόνο πρέπει να έχεις το καλώδιο μαζί σου αλλά πρέπει να έχει και ιντερνετ εκει που εισαι. 10 ευρώ για κάτι τόσο ελλειπές; κατι που περνάει καθε φορά απο την αρχη; που δεν συγχρονίζει με itunes library? που προσωπικά τώρα μου χάλασε το iphone και θέλει restore γιατι ο player πηδαει τα κομματια , σταματάει ξεκινάει, παει γρηγορα και αλλα πολλα; ψαξτε το λιγο.

#45   tugito

tugito

    iPH newbie

  • 91 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/06/2010 - 10:52

ετσι ρε φίλε όχι μόνο πρέπει να έχεις το καλώδιο μαζί σου αλλά πρέπει να έχει και ιντερνετ εκει που εισαι. 10 ευρώ για κάτι τόσο ελλειπές; κατι που περνάει καθε φορά απο την αρχη; που δεν συγχρονίζει με itunes library? που προσωπικά τώρα μου χάλασε το iphone και θέλει restore γιατι ο player πηδαει τα κομματια , σταματάει ξεκινάει, παει γρηγορα και αλλα πολλα; ψαξτε το λιγο.


Μολις επιβεβαίωσα ότι το πρόβλημα ήταν απο το Pwntunes. Το απεγκατέστησα και ολα οκ. αυθεντικό το είχε αγορασει κ το μετανιωσα. δεν βολευει καθολου. μεχρι να κανουν update να δουλευει σωστα και χωρις fix και σαχλαμαρες δεν το βαζω παλι.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες